Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej hajsu? Jak?

krótszy ale wiecej kasy na rok 

 

potem zawalczy o kolejny a tak jak mówiłem wg mnie LMA bedzie latał za pierścionkami wiec krótsze kontrkatky (ale też bez przesady nie takie one and done) mu to ułatwią

 

poza tym kasa to tutaj nie jest nawjażniejsza, chyba to juz pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, że ten kontrakt nic mu nie ułatwi, bo na końcu ma team option i w niczym mu to nie pomaga, a raczej przeszkadza jeśli grałby dobrze?

Poza tym po dwóch latach zarobi mniej o kilka milionów to prawda, ale myślisz, że 35 letni Lamarcus dostanie te 45 mln, które ma zapewnione od Spurs i Bucks już teraz oraz PO gdyby się rozmyślił? 

 

I jeszcze w kontekście sportowym Bucks oferują mu Kembe/Middletona/Giannisa + 20 mln wolnej gotowiki (poza LMA) i szanse na dodanie Josha Richardsona czy Arize.

 

Spurs maja to co maja czyli Millsapa, KL (no 50/50 ale jest), Dragicia to wcale nie jest az tak niski poziom

 

Tylko pytam tak z ciekawości :)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywisce ze nie jest niski, obydwie ekipy mam wysoko.

Napisałem że wyższy jest w Rockets co potwierdzili wejscie do finału konfy

 

Poza tym LMA idealnie pasuje do Hardena i Capeli, dla mnie to byłby niezły steal ale widze żę do tego nie dojdzie :P

 

myslałem że się badziej doczepisz Klaya, ale widze że wiekszośc też napisała NIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co liczyłem, jest 11 Lakers, 8 Cavs i brakuje Ci jednego głosu. Jeżeli wszystkie będą na Cavs to James zostaje. Oczywiście jeżeli nikt nie zmieni.

 

Lebron - Decision :smile:

4 głosy do końca i wciąż nie ma rozstrzygnięcia, kto się tego spodziewał przed głosowaniem? LeBron nie może opuścić tak dobrego GM-a, jakiego ma teraz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywisce ze nie jest niski, obydwie ekipy mam wysoko.

Napisałem że wyższy jest w Rockets co potwierdzili wejscie do finału konfy

 

Poza tym LMA idealnie pasuje do Hardena i Capeli, dla mnie to byłby niezły steal ale widze żę do tego nie dojdzie :tongue:

 

myslałem że się badziej doczepisz Klaya, ale widze że wiekszośc też napisała NIE ;)

 

 

Czemu miałbym? Klay nie miał żadnej możliwości podpisać extension w to lato. Po prostu przepisy ligowe nie pozwalają mu zaofeorować więcej, a wiadomo że taka kwota go nie skusi do odpuszczenia kilkudziesięciu milionów więcej, które czekają na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, jako osoba zamieszana w około 75% wszystkich kłótni w tym dziale (mimo dołączenia zdaje się w kwietniu do gry) i zważywszy na wybór Lebrona z rl NBA, to i tak jesteś moralnym zwycięzcą, że odpadłeś dopiero na ostatniej prostej :grin:

Gdy w offseason będzie robiony ranking GM-ów to liczę na głosy i jakaś nagrodę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież muszę pod LeBrona :smile:

 

faktycznie :P

 

No to Aldridge i LeBron podjęli decyzje po głosowaniu Sylvinho.

 

Przejdźmy do drugiej tury :)

 

Graty dla Ignazza za LaMarcusa, bo jednak Bucks byli faworytem. Jaśkowi nie ma co gratulować, bo tylko spija śmietankę sukcesów Magica Johnsona albo po prostu faktu, że LeBron zdziadział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałyby iść zmiany głosów, by nie był.

 

Nasłuchałem się o tym jak to traktuję LJ, więc pokazuję mu, iż skoro wstępnie podjął decyzję - to zrzucam ch Cousinsa, by pokazać mu jak wierzę w jego słowo :tongue:

 

Przecież było umówione, że jak sprawa jest przesądzona to głosów nie można zmieniać.

 

Tomek już powinien dawać wpisy w media room ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.