Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

 no, ale Sylvinho nie moze teraz złożyć oferty skoro tura trwa?

 

Tutaj chyba chodzi o to, że jeśli oni nie przedstawili mu oferty, a przy wyrównaniu to "nie działa". Nie wiem, do gry ucze się na bieżąco, sporo już przerobiłem, ale RFA nie mam więc tak tylko powierzchownie. Oznacz Hurda i go wypytaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba chodzi o to, że jeśli oni nie przedstawili mu oferty, a przy wyrównaniu to "nie działa". Nie wiem, do gry ucze się na bieżąco, sporo już przerobiłem, ale RFA nie mam więc tak tylko powierzchownie. Oznacz Hurda i go wypytaj 

 

Sylvinho nie złożył oferty, więc nie może podpisać otto i go wysłać do nuggets

 

gdyby złożył ofertę to teoretycznie byłoby to możliwe, ale jak wieści Camby jest to u nas w tym roku zakazane z jakiegoś nieznanego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie, w celu badania opinii publicznej, zmienić ankietę w temacie na sprawę Shevca. Jeśli kto miałby problemy z oddaniem głosu, wystarczy kliknąć (pod opcjami TAK, NIE) "usuń mój głos". Ale nie powinno to występować. 

 

Od czegoś trzeba zacząć, czy w ogóle jest temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzien dzisiejszy zaluje ze za KCP wyskoczylem od razu z pickami jak dzieciak i oddalem dwie pierwsze rundy bez mrugniecia okiem. 2018 musial leciec do Atlanty zeby tamten deal ruszyl i odblokowac picki i tutaj probowalem jak najszybciej zwrocic protekcje z realnej nba. Nadal uwazam ze ta ekipa ma jeden ruch: Rubio i Wiggins do oddania za kozaka, ktory da pewna druga runde. Musisz znalezc tylko chetnych na ten deal. Deadline nastepnego sezonu i rzucisz obu panow plus cos jeszcze za Westbrooka?? bo watpie by zostal w okc, bo z gowna bicza tam sie nie ukreci niestety. Nie wiem, to juz nie moje zmartwienie, ale ta ekipa obudowana wokol Townsa ma fajny potencjal. Picki masz co dwa lata wiec nie narzekaj ;-)

 

A o czym myślał Legia1916, kiedy wymieniał masę spadających kontraktów za Parsonsa i Denga? :P

 

Przez ten deal myślałem czy January nie jest twoim czwartym kontem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym myślał Legia1916, kiedy wymieniał masę spadających kontraktów za Parsonsa i Denga? :tongue:

 

Przez ten deal myślałem czy January nie jest twoim czwartym kontem :smile:

 

no ta cena za zrzucenie Denga i parsonsa podejrzanie niska - lotto protected pick i prawdopodobnie nic nie znaczące swapy to trochę mało za 150 baniek dead salary

 

edit: chociaż mi też się udało zrzucić Clarksona i Bazemora niemal za darmo, więc może jednak u nas trochę kuleje orientacja w tym ile powinny kosztować takie śmierdzace salary dumpy?

Tomek ankieta mi nie działa nie wiem dlaczego

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym myślał Legia1916, kiedy wymieniał masę spadających kontraktów za Parsonsa i Denga? :P

 

Przez ten deal myślałem czy January nie jest twoim czwartym kontem :)

Kings mieli byc zbudowani od nowa. Totalna przebudowa. Te niegwarantowane umowy wisialy dwa dni az zglosil sie january. Dawal picki, kontrakty ktore nie przeszkadzaly trzy lata tankowac wiec wzialem. Patrzac na to teraz i jacy menago sa obecnie, zainteresowanie byloby wieksze tymi zawodnikami, no ale trudni mleko sie rozlalo. Szkoda mi nowego GM Kings. Wjebany jest w bagno po uszy. Moze to on powinien dostac mozliwosc wziecia Portland. Przynajmniej bedzie mial jakies pole manewru. Lillard jako lider no i banda rolsow lub rolso-szemranych drugich opcji to moze nie sa szczyty ale zawsze lepiej niz Sacramento ;-) nie doszukujcie sie zadnego drugiego dna w tsmtym dealu z januarym. Nie zalezalo mi na wzmacnianiu Lakers. Po pristu chcialem sie pozbyc tsmtych graczy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie, w celu badania opinii publicznej, zmienić ankietę w temacie na sprawę Shevca. Jeśli kto miałby problemy z oddaniem głosu, wystarczy kliknąć (pod opcjami TAK, NIE) "usuń mój głos". Ale nie powinno to występować. 

 

Od czegoś trzeba zacząć, czy w ogóle jest temat.

 

Panie, ale to musi być publiczna ankieta bo zaraz nas tu zatrollujo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings mieli byc zbudowani od nowa. Totalna przebudowa. Te niegwarantowane umowy wisialy dwa dni az zglosil sie january. Dawal picki, kontrakty ktore nie przeszkadzaly trzy lata tankowac wiec wzialem. Patrzac na to teraz i jacy menago sa obecnie, zainteresowanie byloby wieksze tymi zawodnikami, no ale trudni mleko sie rozlalo. Szkoda mi nowego GM Kings. Wjebany jest w bagno po uszy. Moze to on powinien dostac mozliwosc wziecia Portland. Przynajmniej bedzie mial jakies pole manewru. Lillard jako lider no i banda rolsow lub rolso-szemranych drugich opcji to moze nie sa szczyty ale zawsze lepiej niz Sacramento ;-) nie doszukujcie sie zadnego drugiego dna w tsmtym dealu z januarym. Nie zalezalo mi na wzmacnianiu Lakers. Po pristu chcialem sie pozbyc tsmtych graczy i tyle.

 

No ja uważam, że sprawiedliwie byłoby jakbyś dostał Kings. Ale tu decyzję powinien mieć już Ice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam, że sprawiedliwie byłoby jakbyś dostał Kings. Ale tu decyzję powinien mieć już Ice.

Gdybym mial byc przywrocony do lask to tylko Kings jako odkupienie. Portland mimobwszystko to spore pole manewru dla gm-a ;-)

 

Panowie i tak z boku, jak juz zrobicie to cba to wezcie napiszcie to ludziom prostym jezykiem. W tej grze sa trzy grupy. Spora czesc zna sie na cba i nie ma problemu. Druga grupa do ktorej nalezalem cos tam wie ale trzecia jest z doskoku i wystarczy na tydzien wyleciec z tematu injuz kaplica. Trzymam kciuki za to cba i zeby bylo to w miare czytelne dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.