Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

btw, kto podpisał Bena Bentila za minimum? był już na początku zabawy, czy ktoś go podpisał? Bo mam go zaznaczonego jako non guaranteed, i myślę czy by go nie zrzucić jeszcze.. myślę tylko do kiedy był non guaranteed lub na ile był zapewniony..

 

Jeśli na tym etapie jest w Twoim rosterze, to już nie możesz się go pozbyć bez wpisywania w dead salary. Trąbilismy o tym przed FA i ja kilka dni temu mówiłem, że ostatnie niedobitki poprawiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, bo w sumie to napisałem min do Januarego, ale coś go nie ma więc zapytam wprost - dlaczego nie można s&t zrobić Wizards, jest to w regulaminie gdzieś i jakie są tego przyczyny, bo serio to jest kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

 

dla mnie to też totalna bzdura, ale tzw. większość chyba ze strachu przed skomplikowaniem takiej transakcji uznała, że lepiej sobie tym nie zawracać głowy

 

a regulamin jest chyba nieskończony i nie update'owany więc chyba obowiązuje wykładnia postów, jak w angielskim albo amerykańskim prawie, tylko zamiast szukać wyroków musisz szukać starych wpisów januarego i innych dyskutantów

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to też totalna bzdura, ale tzw. większość chyba ze strachu przed skomplikowaniem takiej transakcji uznała, że lepiej sobie tym nie zawracać głowy

 

a regulamin jest chyba nieskończony i nie update'owany więc chyba obowiązuje wykładnia postów, jak w angielskim albo amerykańskim prawie, tylko zamiast szukać wyroków musisz szukać starych wpisów januarego i innych dyskutantów

 

a o tym też nie było dyskusji? Człowiek morza nie chciał wprowadzać? Nie było pozytywnego odzewu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o tym też nie było dyskusji? Człowiek morza nie chciał wprowadzać? Nie było pozytywnego odzewu? 

 

ja chciałem S&T, ale odzew był negatywny - "bo w NBA już się tego nie robi"

 

no jak widać po tym co się działo ostatnio z Gallo i Milesem to się jednak robi, bo jak nikt nie ma cap space to nagle sign and trade jest świetną opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sie mylic ale chyba ktos chcial wprowadzac sign and trade ale stanelo na tym, że w tym roku jest to zabronione a po FA wrócimy do sprawy na luzie.

 

Z resztą, Porter podpisuje z Nuggs i Wizards moga go wyrównać. Po tym bodaj pół roku (chyba, ale okres mogłem pomylić) nie moga go oddać w trade. Tak chyba sprawa mniej więcej w nba by wygladala i u nas nic nie wskazuje by było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sign and trade i salary dumpami w trakcie FA jest ten sam problem - są u nas niby zakazane, ale nikt nie podał sensownego argumentu dlaczego?

 

bo to, że musi być wiadomo kto ma ile kasy, żeby sobie skalkulować rynek to żaden argument - właśnie o to chodzi, żeby było nieprzewidywalnie a do walki o FA włączyła się drużyna, która na pierwszy rzut oka jest over the cap


Ale chodzi o to, że już Porter podpisuje offer sheet z Nuggs. Wizards mogą go jedynie równać. Nawet mu oferty nie dali. A jsk równają to przez jakiś czas trade jest dla takiego gracza zabroniony.

 

racja. słuszna uwaga

 

offer sheet musiałby być od Wizards przy sign and trade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, że z Shevcu ten problem jest największy, że on sam skruchy nie wyraził i problemu nie widział, chociaż dowody obciążające są ogromne.

Skoro mnie wywolales do tablicy to ok, pora na chwile szczerosci i cos dla Was, bo sie po prostu Wam nalezy w koncu:

 

Gra jest mega, az sie na nia nakrecilem zajebiscie...chyba nawet az za bardzo... Odjebalem maniane az wstyd. Stary kon a myslal, ze wszystkich zrobi w bambuko. Ponioslem dotkliwa porazke i dalem dupy po calosci.

 

Przy okazji nadal trzymam z boku kciuki za Minnesote, bo moga ladnie powalczyc w tym sezonie. No i pieknie Ibake podpisali. Sam chcialem dac 110/5 i po dla Ibaki a tu 3 lata ladnie weszly. Takie moje dziecko i kibicuje Socie mega mocno, do boju Qcin :-)

 

Ale do rzeczy:

 

Ode mnie naleza sie Wam szczere slowa przeprosin, bo nadszarpnalem Wasze zaufanie i polecialem ostro w c***a... Slaby jestem w przepraszaniu, ogolnie w wyrazaniu uczuc i ciezko mi w ogole jakos wyrazic jak beznadziejnie sie zachowalem wzgledem Was, bo tego chyba nie da sie opisac w slowach...bylem bezszczelny, butny i zbyt dumny, by przyznac sie do bledu. Moze to wszystko potoczyloby sie inaczej. Tego nikt nie wie. Wiem jedno zbyt bardzo chcialem czerpac z tej gry satysfakcje oraz wyprobowac kilka sposobow na budowe zespolow i wyszlo mi to bokiem. To co zrobilem bylo ponizej pasa i glupio mi przed Wami wszystkimi. Nie dziwie sie na Wasze wkurwienie na mnie, bo sam bym byl mega wkurwiony. Postawilem Was w niezwykle ciezkiej sytuacji, bo za taka nalezy uznac szukanie trzech menago na szybko...Udalo Wam sie jednak momentalnie znalezc zastepstwo i brawa dla Was ;-) pokazuje to tylko jak zgrana grupa jestescie i jezeli chcecie, to potraficie wszystko ogarnac i to z zajebistym skutkiem. Szkoda ze wsrod Was byla czarna owca. Dla Waszego dobra na dzien dzisiejszy jej nie ma. Czy gdybym dostal druga szanse to chcialbym wejsc w ten projekt? Jak najbardziej tak, choc szanse oceniam na 0,0001%...zreszta slusznie...powodzenia i macie we mnie najwierniejszego kibica tego projektu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.