Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Wade w Bucks ma S5 jak coś, a wcześniej nie chciał podpisać z Warriors i odszedł z Cavs bo miał za małą rolę. :)

W heat gra mniej minut niz w cavs, zmyślasz, nieładnie:)

 

I ja nie mam irvinga hilla hooda clarksona czy thomada, wade ma u mnie minuty zapewnione:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka notka, bo pewnie kontrowersje wzbudzi mój wybór dla Parkera.

Uważam, że skoro Ignazz rozbił w drobny mak fundament Spurs 2000s, to zakończył pewną piękną erę i budowanie legacy Parkera i Manu w Spurs. Imho jest to szansa dla Parkera żeby na koniec kariery poznać trochę innej koszykówki, zagrać u boku Manu z LBJ (tym razem po tej samej stronie barykady) czy pomieszkać w NY i regularnie wybiegać w Madison. 

 

To jeszcze raz apeluję o nieprzeciąganie i w miarę możliwości sprawne wypełnienie tych 5 nazwisk. No i na przyszłość chyba deadliny o godzinkę wcześniej z takimi rzeczami, bo już mi się oczy mrużą :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Parkera w Wizards to będzie mógł od samego początku liczyć na grę w pierwszej piątce. Tego nie jest mu w stanie zagwarantować żaden z zespołów, które złożyły mu ofertę. Jest on dla drużyny z Waszyngtonu pierwszą opcją, a nie jak dla większości zespołów którąś z kolei.

Nie będzie on też bardzo stratny gdy do gry wróci John Wall, ponieważ jego doświadczenie i niezwykła inteligencja są jednymi z aspektów pożądanych przez trenera drużyny z Waszyngtonu. Będzie on zatem jedną z kluczowych opcji z ławki podczas Playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonują wysocy w Bucks -> to nie są raczej poszukiwacze pierścieni, chcą minut, więc Milwaukee dla mnie tu wygrywa.

Generalnie to poza Parkerem wszyscy u mnie dostaną od początku grube minuty, a dla Baynesa, który chce pewnie jeszcze trochę zarobić czy Okafora który chcę po prostu zostać w lidze ma to na pewno duże znaczenie.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonują wysocy w Bucks -> to nie są raczej poszukiwacze pierścieni, chcą minut, więc Milwaukee dla mnie tu wygrywa.

 

Właściwie to dla mnie fluber dając na priorytet Okafora wyjaśnił sprawę. Gdy będzie trzeba trochę mięsa pod kosz to ma szanse rotować z Diengiem. Dirk to raczej się na pełnoprawną startującą piątkę nie nadaje i to delikatnie ujmując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem na priorytet okafora bo potrzebuję startujacego broniacego centra ( a moim zdaniem okafor pokazuje ze jest lepszy od baynesa plus doswiadczenie tez jest dla mnie wazne). Co prawda jesli chodzi o minuty to okafor bedzie u mnie gral okolo 15 max 20 ale za to w s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przekonują wysocy w Bucks -> to nie są raczej poszukiwacze pierścieni, chcą minut, więc Milwaukee dla mnie tu wygrywa.

 

Nie to, że się czepiam, bo wygląda na to, że któryś z tercetu Okafor-Baynes-Wright do mnie trafi, ale ja na pozycjach 4 i 5 mam w tej chwili Gorguia Dienga, Kevina Love i Dirka Nowitzkiego, czyli tak naprawdę tylko Dienga i Nowitzkiego, bo Love jest kontuzjowany. Czy serio Bucks z Makerem, Pattersonem i Brookiem Lopezem mają więcej wolnych minut na pozycji numer 5?:) Czy może przegapiliście, że pozbyłem się Tristana Thompsona i Tysona Chandlera?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maker to jest gość na góra 10 minut, Lopez i Patterson też nie zasługują na jakieś grube minuty, Baynes ma u mnie coś ok 25 mpg, może nawet więcej.

 

Weźcie też pod uwagę, że Baynes to w tym momencie nie jest ring chaser, gość chcę jak najlepiej się zaprezentować żeby zgarnąć jeszcze kasę.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że fluber z dość niezrozumiałych względów wziął Okafora przed Baynesem to w tym momencie ciężko mówić o rywalizacji o Australijczyka między Cavs, a Bucks. Okafor jest już już więcej niż jedną nogą w Cavs, podobnie Wade.

 

Baynesa może podebrać Bucks - Sixers którzy zaoferowali trochę lepsze warunki finansowe. Ale ogólnie moim zdaniem, Bucks dają większą możliwość, a Cavs przecenili mimo wszystko Emekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że fluber z dość niezrozumiałych względów wziął Okafora przed Baynesem to w tym momencie ciężko mówić o rywalizacji o Australijczyka między Cavs, a Bucks. Okafor jest już już więcej niż jedną nogą w Cavs, podobnie Wade.

 

Baynesa może podebrać Bucks - Sixers którzy zaoferowali trochę lepsze warunki finansowe. Ale ogólnie moim zdaniem, Bucks dają większą możliwość, a Cavs przecenili mimo wszystko Emekę.

 

Być może, ale Okafor mnie oczarował swoją grą po tak długiej przerwie, rąbie bloki aż miło, on-off w Pelicans prawie +10. Co prawda w ataku właściwie nie umie zrobić nic, ale nie jest mi to do szczęścia potrzebne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale Okafor mnie oczarował swoją grą po tak długiej przerwie, rąbie bloki aż miło, on-off w Pelicans prawie +10. Co prawda w ataku właściwie nie umie zrobić nic, ale nie jest mi to do szczęścia potrzebne:)

 

Okafor ma super wejście i kibicując ( od jakiegoś niedawnego czasu :P ) Pels stał mi się jeszcze bliższy niż kiedyś. To świetny gość i kiedyś doskonały zawodnik, ale jednak obecnie już nie ta jakość co Baynes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór Baynesa to typowe minuty vs kasa, bo 3 drużyny mu oferują ~ 3,5 mln, ale to jest za dwa lata gry. W Sixers jest 2,8 umowa roczna. 

 

btw, ponoć Wade już wylądował w Ohio i czeka na transport do biur w QLA

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór Baynesa to typowe minuty vs kasa, bo 3 drużyny mu oferują ~ 3,5 mln, ale to jest za dwa lata gry. W Sixers jest 2,8 umowa roczna.

 

 

Grając większe minuty w Bucks ma dużo większe szanse na większą kasę w przyszłym sezonie więc to spokojnie mu się zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.