Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tecu napisał:

@ozzy110 dasz radę sprawdzić ile expa ma Gabriel? 

Zasłużył na kontrakt, ale właściciel jest skąpy i chyba nie dam rady go teraz podpisać 🙁

Dokładnie ci nie sprawdzę bo właśnie siadam do nauki, ale po historia begm na pewno te 2 lata expa ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

8. Julius Randle (player option, 26,7 mln), Chicago Bulls - wrócił do formy sprzed 2 lat. Kapitalny sezon Juliusa i kto wie czy nie zażąda wyższej wypłaty niż ta, którą ma w przyszłorocznej opcji gracza. Ale znając nasz rynek to powinien klepnąć PO chyba.

Dużo kasy na rynku, a Randle wygląda nawet lepiej niż dwa lata temu.

Jako agent doradzałbym odrzucenie player option.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Valanciunas nie jest dla Ciebie wart 10mln na sezon, gdy w opisie piszesz, że Poeltl chce kontrakt 20+?

w tym samym rankingu Clarkson gra swój najlepszy sezon w karierze, naprawdę ktoś traktuje te wyliczankę jako źródło wiedzy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniam co jest z tym Craigiem, gościu ma pewne s5 w całkiem mocnych Suns przez cały sezon, gra duże minuty, rzuca ponad 40% za 3. Może tyłka nie urywa, ale żeby możliwe, że przez cały sezon nie załapał się u nas do gry, to jest szok. Zobaczymy, czy Rockets wygrają Dunna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

Ja nie ogarniam co jest z tym Craigiem, gościu ma pewne s5 w całkiem mocnych Suns przez cały sezon, gra duże minuty, rzuca ponad 40% za 3. Może tyłka nie urywa, ale żeby możliwe, że przez cały sezon nie załapał się u nas do gry, to jest szok. Zobaczymy, czy Rockets wygrają Dunna.

Muszą wlecieć jakieś argumenty. Ja nie wiem czy Dunn nie brałby Wolves, ale gwarancja gry w S5 w Houston może być kusząca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

Muszą wlecieć jakieś argumenty. Ja nie wiem czy Dunn nie brałby Wolves, ale gwarancja gry w S5 w Houston może być kusząca

to jest fajne i obiektywne spostrzeżenie, również wydaje mi się ze Dunn patrząc na liczbę dostępnych minut skusiłby sie na Minnesote.

Ogolnie imo Dunn, Holiday, Diop i ten ziutek z Suns wybraliby Minnesote, ze względu na możliwość promocji, przyjemne kontrakty i dostępna liczbę minut.

 

tak tylko zauważę, ze motyw kasy w przypadku Holidaya nie powinien być istotny, bo on j tak pełna kasę dostanie od Pacers @january 

W Socie ma pewne minuty (byłby pierwszym wchodzącym SG/SF z lawki gdzie najmniejsza konkurencja do gry jest u nas + Booker w tym sezonie do okazów zdrowia nie należał do tej pory, wiec mógłby liczyć na role startera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Nie, on wziął buyout (zrezygnował z takiej kasy) w wysokości 1,8 mln$ od Pacers. Zrobiliśmy taką zmianę przy buyoutach, by wartość oferty miała znaczenie.

Więc tu jest motyw kasy ważny.

aa to ok, czyli hajs premiuje Clippers,

slawa, minuty, PO i perspektywa wygrywania Minnesote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tangiers napisał:

Miami Heat - J. Holiday

(...) i ladna wyplate latem

 

Tutaj bardzo fajną rzecz poruszyłeś - jedną z iluś, która - jak to się mówi - robi qurw z logiki - i nie chodzi mi tu o Twoją propozycję kontraktu, tylko o to, że u nas właśnie to się kompletnie nie przekłada na $$$$ w offseason. 

Wręcz jest jeszcze gorzej:

Dobrym przykładem niech tu będą moi Grant Williams, PJ Tucker, KAT  a z drugiej strony Brian Clarke z naszych 76ers.

Clarke w playoffs musiał zagrać kosmos, bo pomimo, że Embiid to były zwłoki (każdy kto widział rl serię 76ers - Heat ten wie), to jednak pokonał przy wsparciu Covingtona (zabawne, że mój Mann wygryzł Covingtona z rotacji w tym sezonie..). I co ciekawe w BeGM po tak kosmicznych playoffach i zaciągnięciu - możliwe, że jako najważniejszy wysoki 76ers do Finały tej drużyny, to w BeGM Clarke przyjął exension nawet poniżej MLE !!!!!

Podczas gdy moi wysocy - którzy zostali w serii z 76ers powstrzymani przez Briana Clarkea, popodpisywali dużo wyzsze od niego kontrakty - KAT nie chciał zejść z supermaxa nawet o dolara, a Grant Williams będzie zarabiał po 14mln$ - kasę o jakiej Clarke - przecież w BeGM lepszy od niego gracz - może sobie tylko pomarzyć. Fajny kontrakt 2x11mln$ podpisał też PJ Tucker. 

Miło, że w BeGM są tacy filantropii jak Brian Clarke, którzy dla klubu są gotowi zrezygnować z pieniędzy jakie powinni być warci wg swojej BeGMowej gry :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.