Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, tangiers napisał:

Nie mowie o lamliwosci. AD nie stanowi obecnie perimeter threat, co bardzo ulatwia ustawienie obrony. Vertical threat przy Zionie rowniez ma ograniczone. Obrone jeszcze moge kupic,  natomiast jego gra w ataku mnie martwi( z punktu widzenia kibica real Lakers).

Wizualnie ten rzut Davisa wygląda inaczej/lepiej w tym sezonie. Zobaczymy czy ta zmiana techniki/wyleczona ręka cos zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Nie mowie o lamliwosci. AD nie stanowi obecnie perimeter threat, co bardzo ulatwia ustawienie obrony. Vertical threat przy Zionie rowniez ma ograniczone. Obrone jeszcze moge kupic,  natomiast jego gra w ataku mnie martwi( z punktu widzenia kibica real Lakers).

W zeszłym sezonie grał z kontuzją nadgarstka, ponoć mu przeszło, w preseason jego rzut wyglądał dobrze, także pogadamy za miesiąc albo dwa czy stanowi czy nie.

Vertical threat przy Zionie, Trae i Jrue to ja bym powiedział, że będzie z jego strony większe niż w Lakers, bo po pierwsze Davis będzie kryty nie przez tego lepszego wysokiego, jak jest w real, tylko tego słabszego, bo lepszy będzie bronił Ziona. Po drugie w Mavs ma lepszy spacing. Lakers w preseason starali się grać 4 obwodowymi obok AD, ale defensywy nie szanują wystarczająco tych wszystkich Reveasów i Beverleyów, żeby to robiło miejsce dla Davisa pod koszem. No i po trzecie, liczba quality ball handlerów jest u mnie większa niż w Lakers. Trae, Jrue czy Zion wywierają znacznie większą presję na obronie niż LeBron, Russ czy nie wiem...Schroder?

No, ale jeśli ktoś w 2022 wciąż liczy na to, że przez Davisa można prowadzić topowy atak, to tak, może czuć rozczarowanie, bo Davis to "tylko" elite finisher z kilkoma fajnymi moves na high post. Tylko, że u mnie nikt tego od niego nie wymaga. On ma być przede wszystkim obrońcą, a w ataku trzecią opcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Odnośnie Kevona Harrisa jakby jeszcze ktoś się zastanawiał to mogę tylko wspomnieć o tym, że Wiggins jeszcze nie zagrał w T2, Javonte też jakiś uraz kolana męczy i kilka meczów opuścił, Coffey ma problemy z grą w rl, nie ma też Cade'a, więc pojawia się szansa dla Kevona, żeby coś pograć. 

@Szulim

Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pt "kto ma gorzej", ale sytuacja w T2 nie powinna mieć żadnego znaczenia przy tych głosowaniach. Skoro ci zawodnicy mają tutaj podpisać kontrakty i grać o meczu nr 29, to skąd oni mają wiedzieć co się wydarzyło później :)

Co do Bola to wszystko jest legit, january zastosował przepis, który tylko on znał, tym razem na swoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie chcę mi się wchodzić w dyskusję pt "kto ma gorzej", ale sytuacja w T2 nie powinna mieć żadnego znaczenia przy tych głosowaniach. Skoro ci zawodnicy mają tutaj podpisać kontrakty i grać o meczu nr 29, to skąd oni mają wiedzieć co się wydarzyło później :)

Wiggins wypadł już pod koniec T1, Cade dawno temu. Widząc problemy Coffeya w tym sezonie, Kevon może się czuć na siłach, by podjąć rywalizację. A Javonte zgłosił uraz po g28, więc wszystko się działo przed g29 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Teraz, tangiers napisał:

Jak Sota zrobi finaly z 10 seeda to mozna rozwiazac zabawe

znając skład na 3T na którym miejscu w power rankingu Zachodu nad umieszczasz?

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem jak Ty chcesz Finały robić z jakimiś 25W po 2T ale to w sumie nieistotne

normalnie, na 3T mam najlepszy skład w historii tej gry, a do tego top3 gracza ligi Tatuma, no i stawiam ze 3 moich graczy zagra w rl Finałach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

znając skład na 3T na którym miejscu w power rankingu Zachodu nad umieszczasz?

normalnie, na 3T mam najlepszy skład w historii tej gry, a do tego top3 gracza ligi Tatuma, no i stawiam ze 3 moich graczy zagra w rl Finałach 

Oby się jakiś Tatum nie złożył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James Wiseman wyrwał się z tej patologicznej organizacji, która zupełnie nie potrafi w rozwój talentów. Oby w Pistons dostał minuty i możliwość normalnego rozwoju.

Fajny ruch dla Josh Richardsona. W Pels powinien podobnie jak u mnie dyrygować drugim unitem jako sixth man. 

Szkoda Sarica. Po fatalnym pierwszym trymestrze, ostatnio miał świetną formę. Transfer do Thunder, to obawiam się będzie zesłanie. Thunder niby mają solidny bilans, ale walka o Playoffs to nie jest priorytet, tylko rozwój swojej plejady prospektów. Nie będą inwestować w spadający kontrakt Sarica. Może dogadają się z buyoutem?

Ten drugi trymestr jest świetny dla mnie, więc spodziewam się wskoczenia w miejsca dające Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.