Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ignazz napisał:

Ale ten KPJ to tyle wart nie jest. 

Nassir Little extends for 4 years and $28M
 

 

Czy mogę jeszcze dziś wrzucić takie extension u nas?

Ja się zgadzam. Mamy odwzorowywać realia. Proponowałbym zapis, ze po skończeniu tur FA organizacja ma prawo zaproponować extension takie samo jak wyszło w realu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Człowiek głąb przekazał, że tylko pierwszy rok umowy Portera jest w pełni gwarantowany? 

Cytat

Tam chyba nie do konca wiadomo na ten moment jak ten deal wyglada, pojawiaja sie sprzeczne reporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Wiele wskazuje na to, ze @człowiek...morza wygral trade Davisa. Tylko ten Simmons w zaden sposob nie pasuje do obecnej kultury organizacji. 

No. Nawet gdy stawiacie mnie w c***owej sytuacji (wymuszając trade), gowno potrafię obrócić w złoto. Goat to goat. Tytuł zobowiązuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Kilka dni człowiek urlopu od NBA wziął a tu jeb:

Bassey cut,  Wieskamp cut, Jared cut xd

Dobrze że tych Okpale i Richardsa wybrałem;)

Ale i tak się tak bardzo jadam startem sezonu NBA, że wow. Zamierzam 1 tydzień oglądać  wszystkie mecze ;)

Ja to samo, będzie gnojone wszystko ile wlezie.

Kalendarz nasz w begm jest taki sam jak w RL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tangiers napisał:

Wiele wskazuje na to, ze @człowiek...morza wygral trade Davisa. Tylko ten Simmons w zaden sposob nie pasuje do obecnej kultury organizacji. 

No, jak AD się zaś połamie, to może, a jak nie, to wciąż zostanę z najlepszym graczem wymiany, który zarabia mniej niż zawodnicy którzy poszli w drugą stronę oraz jest znacznie lepszym fitem. Od początku uważam, że tu będzie dwóch wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

No, jak AD się zaś połamie, to może, a jak nie, to wciąż zostanę z najlepszym graczem wymiany, który zarabia mniej niż zawodnicy którzy poszli w drugą stronę oraz jest znacznie lepszym fitem. Od początku uważam, że tu będzie dwóch wygranych.

Nie mowie o lamliwosci. AD nie stanowi obecnie perimeter threat, co bardzo ulatwia ustawienie obrony. Vertical threat przy Zionie rowniez ma ograniczone. Obrone jeszcze moge kupic,  natomiast jego gra w ataku mnie martwi( z punktu widzenia kibica real Lakers).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.