Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@january jeśli Bux zostało wystarczająco mle 1mln na Loftona to oczywiście ze zostaje

jeslj nie to oferta nieprawidlowa

natomiast co do Wadę - w Reulaminie jest zapis ze rozstrzyga się z korzyścią dla zawodnika - wiec tu sprawa jasna 

gwarantowany kontrakt >>> umowa 2way 

This @january

  • 5.34e:. - w przypadku niejasności, bądź nieczytelności ofert ( np, 2letnie MLE + PO ) dana oferta zawsze zostanie rozstrzygnięta na korzyść gracza. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Reikai napisał:

To co mam zmienic/ uzupelnic?

Nic, oferty Bux są prawidłowe

mają ok 2,2 mln z MLE pozostałe (Lofton) oraz non-bird exception (Wade)

sprawa rozwiązana 

@Tecu dzieki za czujność

@karpik miłego na wakacjach ;) 

@january dzieki za pomoc

To najrozsądniejsze rozwiązanie i w zgodzie z CBA - jakbyśmy odrzucili te ofertę (Wade) to Bux podpisali by Craiga, a Wade wróciłby na rocznym 2way co jest mało korzystne dla gracza - więc używamy tu punktu 5.34e naszego Regulaminu i jako, że jest tu niejasność rozstrzygamy to na korzyść gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Nie ma to szczerze mówiąc sensu. Jest termin startu wężyka, do tego czasu każdy może sobie wejść w temat wężyka i napisać, że podpisuję sobie ziutka XYZ, bo kończył sezon u mnie.

Tylko idąc tym tropem zgodnie z Regulaminem powinni ci zawodnicy podpisać się z automatu jeśli ktoś o tym zapomni. Więc zaraz zrobię listę uzupełnioną - żaden problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Tylko idąc tym tropem zgodnie z Regulaminem powinni ci zawodnicy podpisać się z automatu jeśli ktoś o tym zapomni. Więc zaraz zrobię listę uzupełnioną - żaden problem 

Jeśli nie dostaną propozycji umowy, to co mają do podpisania? Listę w Urzędzie Pracy? :P

No, ale jak masz za dużo wolnego czasu, to nikt Ci nie zabroni pracować za leniuchów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january czyli w takim razie uważasz, że jeśli ktoś nie podpisze - to z automatu zawodnik zostaje bez umowy? 

i @karpik masz rację - nie będę robił roboty za resztę - zostają tylko ci których wypisałem bo byli na 2way w poprzednim sezonie - jak ktoś chce podpisać kogoś na 2way kto grał i się kwalifikuje to może to zrobić osobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Z tymi qo to bajzel się zrobił.

Podejście nasze pro player przykład

Nwora, RFA, świeci się na czerwono, nie można dać rocznego kontraktu itd. by zostać RFA musiał dostać QO. Bajka.

I teraz myk, przewijamy.

Nwora two way contract 🤔

Miał sporo, został z niczym. Nie rozumiem.

 

Święta prawda. Sam miałem ochotę na Nworę i kontraktu nie dostał, bo był RFA. 

Nagle RFA przestał być, ale kontraktu QO nie dostał. To GM Bucks zamiast zostać ukarany za pasywność to właściwie dostaje nagrodę za nagroda w ostatnim czasie. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, january napisał:

Przecież wyraźnie przed V turą FA było napisane, że Nwora i reszta przestają być RFA. Ofert w V turze nie dostali. Nie wiem w czym problem.

A Ty serio z tą V turą? Tą gdzie było 5 ofert na krzyż? A na jakiej podstawie została cofnięta qo? Na podstawie regulaminu czy CBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

A Ty serio z tą V turą? Tą gdzie było 5 ofert na krzyż? A na jakiej podstawie została cofnięta qo? Na podstawie regulaminu czy CBA?

z tego co rozumiem, to Jasiek sam musiał zadecydować jak to załatwić bo Rada się do tego nie paliła 

jest jak jest, na samą rozgrywkę nie ma to większego wpływu, po prostu chyba nikt nie zrozumiał, że może złozyć oferty graczom z cofniętym RFA 

stąd Reed jest u mnie co bardzo mnie w sumie dziwi bo miał bdb poprzedni rs

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

z tego co rozumiem, to Jasiek sam musiał zadecydować jak to załatwić bo Rada się do tego nie paliła 

jest jak jest, na samą rozgrywkę nie ma to większego wpływu, po prostu chyba nikt nie zrozumiał, że może złozyć oferty graczom z cofniętym RFA

Jasne. Chodziło mi o to, że taki gracz miał qo, nikt mu nie mógł złożyć oferty min na rok i teraz został z ofertą two way.

A odpowiedź jest, no sorry, wszyscy mu mogli złożyć ofertę w V rundzie. Może i mogli,ale 95% składów było już wypełnione a 5 runda to bardziej na unguaranted niż - wszyscy mogli mu złożyć ofertę.

Pewnie sam musiał podjąć decyzję, ale pytam się po prostu czym się kierował, bo na pewno nie kasą dla gracza.

I chodzi też o niekonsekwencję, bo rok temu było inne podejście do tego.

I nie, apron nie miał z tym nic wspólnego, bo miejsce było, później Bucks podpisali jeszcze Wada i Loftona a dlaNwory nie było miejsca, a do tego zostali wynagrodzeni, że mogli go podpisać na 2wc. Po prostu nie rozumiem. I nie chodzi o Bucks tylko o gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.