Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

James Wiseman wyrwał się z tej patologicznej organizacji, która zupełnie nie potrafi w rozwój talentów. Oby w Pistons dostał minuty i możliwość normalnego rozwoju.

Fajny ruch dla Josh Richardsona. W Pels powinien podobnie jak u mnie dyrygować drugim unitem jako sixth man. 

Szkoda Sarica. Po fatalnym pierwszym trymestrze, ostatnio miał świetną formę. Transfer do Thunder, to obawiam się będzie zesłanie. Thunder niby mają solidny bilans, ale walka o Playoffs to nie jest priorytet, tylko rozwój swojej plejady prospektów. Nie będą inwestować w spadający kontrakt Sarica. Może dogadają się z buyoutem?

Ten drugi trymestr jest świetny dla mnie, więc spodziewam się wskoczenia w miejsca dające Playoffs.

Na poczstku sezon słyszałem ze GSW to topowa organizacja ktora potrafi szkolic młodych, przy okazji proby sprzedania Kumingii😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

Na poczstku sezon słyszałem ze GSW to topowa organizacja ktora potrafi szkolic młodych, przy okazji proby sprzedania Kumingii😅

Warriors swoją Dynastię zbudowali właśnie na graczach z draftu - Steph, Klay, czy Dray. Teraz ładnie rozwinęli Poolea z końca I rundy draftu, a u nas z II rundy draft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

do patologicznej organizacji to on dopiero dołączył ;)

Nah. Wiseman, Młody, Kuminga jako rookie wyglądali całkiem legit. Po dwóch sezonach nie widać pracy z Nimi, zero rozwoju, gdzie taki Moody ma opinie hardworkera. 

Warriors ewidentnie mają problem z rozwojem młodych graczy w ostatnich latach i trzymają się na starej gwardii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nah. Wiseman, Młody, Kuminga jako rookie wyglądali całkiem legit. Po dwóch sezonach nie widać pracy z Nimi, zero rozwoju, gdzie taki Moody ma opinie hardworkera. 

Warriors ewidentnie mają problem z rozwojem młodych graczy w ostatnich latach i trzymają się na starej gwardii. 

No nie wiem czy oni legit wyglądali. Wiseman od początku był masakrycznie zagubiony w defensywie. Kuminga może jakieś momenty miał, ale ogólnie też bardzo kiepsko. 

Ogólnie to były wybory kompletnie nie w stylu Warriors mam wrażenie. System, filozofia gry tego zespołu nie podchodzi za bardzo pod profil i wady tej dwójki. Poza tym ciężko w czołowym teamie z mocnym core o rozwój bardzo surowej młodzieży, bo tu nie ma miejsca na ich błędy itd. 

Moody wydawał się lepiej pasować, ale też coś idzie nie tak. Może po prostu został przeceniony jako prospekt, choć pewnie też w jakimś stopniu i Ty masz rację, że coś kuleje rozwijanie młodzieży w Dubs. Niemniej, przykład Poole'a czy transformacja Wigginsa (tu wiadomo, gracz na innym etapie kariery dołączył, ale wiadomo z jaką opinią) pokazują, że nie jest najgorzej. Na pewno, nie nazwałbym ich patologiczną organizacją i nie cieszyłbym się zbytnio, że trafi akurat do Detroit, bo tam to dopiero niewesoło jest :)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Warriors ewidentnie mają problem z rozwojem młodych graczy w ostatnich latach i trzymają się na starej gwardii. 

Poole czy Looney wybrani pod koniec 1st round raczej się z tym nie zgadzają. Dodatkowo Dubs uratowali w ostatnich latach kariery Wigginsa, Paytona albo Lee. Całkiem nieźle jak na patologię. Lepiej się zastanów jakie sukcesy w rozwoju zawodników odnieśli w tym samym czasie Pistons, skoro uważasz, że Wiseman tak super trafił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Poole czy Looney wybrani pod koniec 1st round raczej się z tym nie zgadzają. Dodatkowo Dubs uratowali w ostatnich latach kariery Wigginsa, Paytona albo Lee. Całkiem nieźle jak na patologię. Lepiej się zastanów jakie sukcesy w rozwoju zawodników odnieśli w tym samym czasie Pistons, skoro uważasz, że Wiseman tak super trafił ;)

Detroit ? bagley np ;) hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nah. Wiseman, Młody, Kuminga jako rookie wyglądali całkiem legit. Po dwóch sezonach nie widać pracy z Nimi, zero rozwoju, gdzie taki Moody ma opinie hardworkera. 

Warriors ewidentnie mają problem z rozwojem młodych graczy w ostatnich latach i trzymają się na starej gwardii. 

Co do Wiesmana i Kumingi to raczej presja gry w zespole mistrzowskim ich zjadla, ile sa arco dopiero zobaczymy jak niestety odejda z Warriors. Wiesman juz jest w innym klubie i akurat w Detroit powinien sie odnalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Dla tych co poszukują FA, Justin Holiday jest dostępny, a chyba ma spore szanse pograć coś w play offs w realu. Warto rozważyć jego kandydaturę. W debiucie w Mavs dziś w nocy zagrał bardzo dobrze. 

Mysle, ze dogra sezon z Chris Paulem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ozzy110 napisał:

@karpik ile u nas expa ma cancar? ja się doszukałem na pewno 2 lat

Nick Richards po tym roku RFA za rok po podjęciu UFA zgadza się? @january @karpik Bo w sezonie 20/21 podpisał 2+1 TO z Lakers ale GSW nie podjęło TO

W sezonie 18-19 on już u nas grał na TW, jest sezon 22-23 a on dalej gra na Two Wayu.🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ozzy110 napisał:

@karpik ile u nas expa ma cancar? ja się doszukałem na pewno 2 lat

Nick Richards po tym roku RFA za rok po podjęciu UFA zgadza się? @january @karpik Bo w sezonie 20/21 podpisał 2+1 TO z Lakers ale GSW nie podjęło TO

Już to raz sprawdzałeś ;)

W dniu 11.10.2022 o 16:44, ozzy110 napisał:

Cancar nie grał u nas w 21/22 @january Regis zwolnił go przed startem sezonu

17/18 TW

19/20 i 20/21 2y min

To jego czwarty sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Gdzie to znalazłeś? Podrzuć linka :)

Bo w Historia BeGM nic takiego nie ma

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IJtzsgLJJOpjrHWp3_2u6C1qGnf9d2vHrPGSrUKLios/edit?usp=drivesdk jest u mnie w arkuszu w starym arkuszu a to nie był jego pierwszy sezon patrząc na kwotę jaką zarabiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.