Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Nie mogli dostać możliwości wyboru między swoimi QO (np. Nworę podpiszemy, ale Elleby'ego to już nie), a podpisując wszystkich przekroczyliby HC. Jednak mieli ledwie 12 graczy, więc kogoś w V rundzie musieli jeszcze podpisać. Stąd wszyscy ich gracze zostali UFA, każdy mógł o nich normalnie walczyć, a Bucks musieli jakichś 2 graczy podczas 5 tury podpisać - padło na Wade'a i Loftona.

Nowy przepis o zostawaniu na two-way w swoim teamie jest legit (np. nie musi dostając tak niską umowę jak two-way gracz szukać domu w innym mieście), Nwora i Reed się na niego załapali, bo nie podpisali z nikim w V turze.

Powtórzę - nie było tu oczywistej ścieżki, gra stała długo, trzeba było podjąć jakąś decyzję. I wiem, że nie było idealnego rozwiązania :) Czasem tu trzeba ciężkie decyzje podejmować.

 

Dlaczego w takim razie podpisali Gabe Vincenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Bo jego podpisem jeszcze nie przekraczali HC. 

A ci gracze z QO mogli teoretycznie trafić jeszcze gdzieś  indziej.

Jak ma się CBA i regulamin do decyzji, którą podjąłeś i jak ewentualnie zmienia to regulamin i co masz do powiedzenia dla osób, które w analogicznej sytuacji musieli podpisać takich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie ma, bo nie było analogicznej sytuacji z przekraczaniem przez takie coś hardcapu, 5 raz mam napisać że to było bezprecedensowe w beGM?

Jeszcze jakieś pytania? Bo bez urazy zrobiło się ich w c***.

Nie, to wszystko. Współczuję tylko osobom, które w analogicznej sytuacji nie mieli takiej możliwości, współczuję tylko Nwora i nie rozumiem jak po tym wszystkim mógł z nimi podpisać 2wc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie wiem czy nie lepiej było zrobić dyskusję na ten temat. Bo w sumie te kary trochę śmieszne (ale tu nie ma co mieć pretensji do januarego, bo jednak Rada jakoś szczególnie nie chciała się zająć tym tematem, a on sam działał raczej w pośpiechu i pewnie też nie chciał być zbytnio surowy)

Bardziej coś w deseń, albo robisz miejsce na tych QO's jakąś wymianą do wyznaczonego terminu, albo tracisz jakieś picki (to już kwestia ustalenia czy np. 2x2nd byłoby ok). 

No sory, ale takie rzeczy trzeba pilnować, szczególnie mając HC nad głową (w sumie to też nie fair się stało wobec ekip, które rok temu nie miały HC, czyli Heat oraz Rockets i musiały podpisać tych QO's). A trudno przecież to nie jest ogarnąć. 

ps. a ten Nwora to trzeba przyznać, że Tecu ma rację. Ciężko uwierzyć w to, by w podobnej sytuacji w rl został w tej samej drużynie. Ale no taki mamy nowy przepis, że może zostać i zostaje. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Bardziej coś w deseń, albo robisz miejsce na tych QO's jakąś wymianą do wyznaczonego terminu, albo tracisz jakieś picki (to już kwestia ustalenia czy np. 2x2nd byłoby ok

ale ja się zgodziłem na stratę takiego 2nda, a czy kara była mało surowa to bym nie powiedział, dopiero teraz gdy Reed trafił do mnie to wygląda to jak wygląda 

nie rozumiem też czemu @Tecu tak bardzo przejmuję się losem gracza skoro przez x lat multum dobrych grajków z powodów błędnych ofert trafiali gdzieś za minimum co było tak samo "nieżyciowe" 

 

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

A trudno przecież to nie jest ogarnąć. 

im wyższe aspiracje klubu tym trudniej robić takie ruchy zwłaszcza gdy masz na to 48h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 2 @january?

Czy mogę wybrać na dwa miejsca dwóch graczy a później, czyli już w trakcie sezonu, podmienić jednego na mojego stasha Johna Butlera gdy jego sytuacja się wyjaśni i czy wtedy Butler będzie miał dwuletni 2wc czy też tylko do końca sezonu?

Jeżeli nie to czy jest jakaś data graniczna na podpisanie tegorocznego 2roundera na dwuletni 2wc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał:

Pytanie nr 2 @january?

Czy mogę wybrać na dwa miejsca dwóch graczy a później, czyli już w trakcie sezonu, podmienić jednego na mojego stasha Johna Butlera gdy jego sytuacja się wyjaśni i czy wtedy Butler będzie miał dwuletni 2wc czy też tylko do końca sezonu?

Jeżeli nie to czy jest jakaś data graniczna na podpisanie tegorocznego 2roundera na dwuletni 2wc?

Można, ja tak zrobiłem w zeszłym sezonie z tym chłopakiem z mego avka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Ciekawe czy Okpala i Richards zaczną sezon jako starterzy w Kings i Hornets;) 

Raczej Śliwka w Hornets, bo to Clifford chociaż ostatnie dwa mecze i Richards i Williams byli od niego lepsi. No Richards powiedzmy ostatni, gdzie zagrał świetnie, ale pierwsze mecze to cala trójka centrów wyglądała koszmarnie. Kaia Jonesa nawet nie liczę.

Za to ogromne szanse na S5 ma Caine w Heat po tym jak Days przyjechał zapuszczony.Świetna robotę tam wykonuje.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Wielkie Lakers! @Braveheart22 chciał bym się wzmocnił na pozycji 4/5 TO jest x)

To ja bym już tego Hartensteina pompował, bo ten wygląda legitnie a Richards zagrał jeden dobry mecz teraz odkąd jest w NBA, a dotychczas był tragiczny takze w tym preseason :P

Ale starterem i tak może być, co pokazuje moc dzisiejszych Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, january napisał:

Wielkie Lakers! @Braveheart22 chciał bym się wzmocnił na pozycji 4/5 TO jest x)

Ty się nie śmiej, bo jeszcze będziesz musiał nimi grać :P

Ale wybory oczywiście na plus. Lepiej dodatkowo mieć w składzie kogoś, kto w rl przynajmniej na początku będzie miał przewidziane minuty. Osobna kwestia czy są to jakościowi gracze. No chyba, że ktoś typowo widzi w kimś upside na przyszłość i chce sobie takiego gracza w pewnym sensie zaklepać, to nie jest to dla niego najważniejsze na ten moment. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Coopera dołącza Jared Butler :)

@january tamten draft chyba przejdzie do legendy. Szkoda że z tak negatywnym wydźwiękiem :P

Swoją drogą jaki był krzyk, kiedy go rzekomo sprzedałem Tobie. @Alonzo @karpik @tangiers @człowiek...morza pierwsi biegli z like'ami :)

Jared Butler jest po za ligą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.