Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Hurrra. Mamy w końcu pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.

 

Ostatnie 5 meczy Hooda - 22.6 pts, 52% za 3, 50% FG

czyli zaraz będzie kontuzja :P odpukać, choć jak będzie tak grał to Lindsey będzie musiał słono zapłacić  :nightmare:  I mówiłem żeby dać szansę Neto, w obronie fakt przypomina innego na N pg znaczy Nasha ale może z czasem się wyrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, po meczu z uśmiechem przybili piątki i wymienili kilka słów, Joel to jest sympatyczny trash talker, ostatnio też mówił, że uwielbia Lonzo Balla po uprzednich wypowiedziach. :)

 

Utah to mocny kandydat do top10 draftu, Jazz chyba powinni przemyśleć wzięcie w drafcie wysokiego i odpuszczenie Favorsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tu bardziej potrzebny jest koń pociągowy w ataku aniżeli kolejny wysoki. 

 

Z prognozowanego top5 najlepszym fitem byłby chyba ten Porter.

Ale zakładam, że Jazz raczej nie skończą w top5 jak już wróci Gobert, raczej 8-10.

 

​I jeżeli nie będzie nikogo ciekawego do wzięcia na SF (Knox? Bridges?), to poważnie rozważałbym wzięcie Wendella Cartera (choć nie wiem czy to jest PF w NBA) albo Jarena Jacksona, i odpuszczenie Favorsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, dobrze nie jest ale bez przesady, to dopiero 1/4 sezonu niespełna. Owszem, miało być inaczej, a wychodzi jak zwykle ale w połowie stawki na Zachodzie jest taki ścisk, że wszystko będzie możliwe. Na dzisiaj tylko Brodacze, Kurnik i Dziadki Popa wydają się pewniakami. Reszta się dusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELy co Ty na to jako wielki koneser talentu Okafora :moon:

 

"The Jazz seem like a good fit given that Gobert is out and Favors is on the trade block. If I’m the Jazz, I’d offer Exum and a future first for Okafor. I think it works for both teams. The Sixers get another young backcourt prospect to develop, which could be helpful if Fultz flames out. The Jazz get someone to pair with Favors until he’s traded, and then Okafor can play some 4 when Gobert returns.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.