Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

ułłła, trochę sie wydłużą wizyty w toalecie dzięki tej grze

Za dwa lata będziesz pykał w grę z Mitchellem -wiem ,że preseason i nie ma się co jarać ale koleś pokazuje taki talent że tylko można się zastanawiać jak jeszcze w lutym rzadko był w TOP20 draftu

 

W ataku facet jest niesamowicie wszechstronny. W obronie ma tak długie łapska że potrafi bronić sporo wyższych graczy od siebie. Rzut powinien sobie poprawić ale i tak ma on go na niezłym poziomie. Snyder opowiada o nim ,że facet po każdym meczu podchdzoi i chce wysłuchać co robił źle. Co ma poprawić. Non stop pracuje nad sobą. Gdybym teraz robił redraft to chyba bym go brał z nr 5-6

 

Ostatnio widziałem dyskusję czy to lato zostanie zapamiętano jako lato kiedy odszedł Hayward czy lato kiedy przyszedł Mitchell

 

Na miejscu GM Denver już bym nigdy nie odebrał telefonu z Salt Lake City w dniu draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwal dnia Ely! Na przykladzie SL i PS to Kuzma tez pewnie bylby w top5, ale sezon wszystko zweryfikuje

 

Mi tam Mitchell bardzo sie podoba i wierze ze Jazz wlasnie wybrali gracza z potencjalem asg, w koncu!

A to Gobert nie ma takiego potencjału?

 

Kuzma nie bo jednak jego obrona jest taka sobie. I on już chyba wiele nie dołoży do swojej gry . Co ciekawe jest kilku insidereów Jazz ,jak Tony Jones którzy cały zeszły rok pisali ,że Kuzma idealnie sie wpasuje w nowoczesne NBA i powinien iść między 15 a 20 wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-ego w piątek takie grube deklaracje o tym co będzie za 2 lata? :) Lepiej było nie kusić losu i poczekać do jutra, a najlepiej tak jeszcze dłużej (przynajmniej do pierwszego tygodnia RS).

 

ely3 masz skłonność do popadania w hurraoptymizm, jeśli chodzi o graczy Jazz czy też tych, których lubisz, ale jak tak się zastanowić, to na razie masz 21-latka, który ma dużo zalet, ale nie jest efektywnym punktującym. Tak było w NCAA, tak było też w SL (mimo ładnej średniej punktowej), tak jest w preseason. Postępy na pewno poczyni (tych nikomu nie odmawiam), ale na dzień dzisiejszy, to zdanie z Haywardem to bardziej życzeniowo niż realnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-ego w piątek takie grube deklaracje o tym co będzie za 2 lata? :smile: Lepiej było nie kusić losu i poczekać do jutra, a najlepiej tak jeszcze dłużej (przynajmniej do pierwszego tygodnia RS).

 

ely3 masz skłonność do popadania w hurraoptymizm, jeśli chodzi o graczy Jazz czy też tych, których lubisz, ale jak tak się zastanowić, to na razie masz 21-latka, który ma dużo zalet, ale nie jest efektywnym punktującym. Tak było w NCAA, tak było też w SL (mimo ładnej średniej punktowej), tak jest w preseason. Postępy na pewno poczyni (tych nikomu nie odmawiam), ale na dzień dzisiejszy, to zdanie z Haywardem to bardziej życzeniowo niż realnie.

Pozwól fanowi być fanem

 

Ale ogólnie w przypadku Donovana to raczej nie jestem jedynym który ma dobre zdanie o nim... Rzekłbym ,że dość wysoko się go wycenia

 

No i ogólnie ten przytyk z efektywnoscią jest ogólnie ok ale jak porównasz z innymi debiutantami to tylko Fox  Jackson i Zach Collins mają lepsze TS z zawodników wybranych przed nim . Oczywiście, że czasem podejmuje jeszcze szalone decyzje rzutowe

Nie mówie, że to jest w tej chwili ktoś kto może być starterem w Jazz i nie twierdzę że teraz jest na poziomie Haywarda - zakładam, że nie tak to zrozumiałeś

Ale ma potencjał rozwoju jakiego w Jazz nie było od nie pamiętam kiedy ( chyba właśnie Haywarda bo Gobert przyszedł strasznie surowy i pierwszy rok JAzz robiło wszystko by go wzmocnić by nie połamał się za szybko jak inni gracze jego wzrostu)

Podobno ostatnim bossem tej gry jest Hayward :smile:

Nie podobno a na 100% - przynajmniej takie widziałem screeny od tych co doszli do finału - choć niestety to twitter więc zawsze istnieje ryzyko manipulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-ego w piątek takie grube deklaracje o tym co będzie za 2 lata? :smile: Lepiej było nie kusić losu i poczekać do jutra, a najlepiej tak jeszcze dłużej (przynajmniej do pierwszego tygodnia RS).

 

ely3 masz skłonność do popadania w hurraoptymizm, jeśli chodzi o graczy Jazz czy też tych, których lubisz, ale jak tak się zastanowić, to na razie masz 21-latka, który ma dużo zalet, ale nie jest efektywnym punktującym. Tak było w NCAA, tak było też w SL (mimo ładnej średniej punktowej), tak jest w preseason. Postępy na pewno poczyni (tych nikomu nie odmawiam), ale na dzień dzisiejszy, to zdanie z Haywardem to bardziej życzeniowo niż realnie.

Takie prawo kibica.Fani Lakers widzą w Zubacu młodego Gasola, Alonzo uważa że Miami nie odawaliło tragedii w ostatnie 2 offseasony, fani Sixers wierzą że Embiid będzie zdrowy, LAF wierzył że CP3 zostanie w Clippers, ja wierzę że Russell będzie allstarem w tym roku na wschodzie, fani Blazers też odpływali rok temu.Takie prawo fana.

 

Chyba tylko fani Bulls na tym forum nie odpływają daleko/są wiecznie niezadowoleni :D.Ale akurat nie ma się co im dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie prawo kibica.Fani Lakers widzą w Zubacu młodego Gasola, Alonzo uważa że Miami nie odawaliło tragedii w ostatnie 2 offseasony, fani Sixers wierzą że Embiid będzie zdrowy, LAF wierzył że CP3 zostanie w Clippers, ja wierzę że Russell będzie allstarem w tym roku na wschodzie, fani Blazers też odpływali rok temu.Takie prawo fana.

 

Chyba tylko fani Bulls na tym forum nie odpływają daleko/są wiecznie niezadowoleni :grin:.Ale akurat nie ma się co im dziwić.

 

Format ASG został zmieniony (albo ja coś źle przeczytałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I Jazz uznało , że chce sprawdzić zdrowie Hooda i nie da mu na razie nowej umowy. I generalnie zapowiedziało że jakby co wyrówna każdą

 

Ogólnie cieniem się kładzie historia z Aleciem , którego podpisali i od tego momentu mają 3 lata faceta w szpitalu a na dzień dzisiejszy gdyby nie kontuzja Exuma to byłby poza rotacją 11-12 gracz w rotacji

 

Co do Exuma to już chodzi bez usztywnienia na bark ale cały czas nie ma jednoznacznej opinii czy jest potrzebna operacja i wypad na 5 miesięcy czy jednak da się to wyleczyć bezinwazyjnie i wtedy wraca za 6 -8 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja z Hoodem.

 

Smieszy mnie gadanie o zaufaniu organizacji, wierze w zawodnikow i o potencjalnym OBRAZENIU sie gracza ze mu nie ufaja.

 

Ciezko wycenic dzisiaj Hooda, miewal miesiace gdy byl warty 20baniek na sezon, miewal i takie gdzie 8 byloby przeplaceniem.

 

Poczekamy zobaczymy, na razie i tak nie ma startu do GSW. Liczę że rozsądek zaprocentuje za kilka lat.

 

Efekty mogłyby przyjść szybciej gdyby nie ten qrwiak z grzywo potarganą przez wiatr..

 

Dobra decyzja DL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.