Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

To był dobry prospeckt aż dziwi że ludzie go nie kojarzą szczególnie z tym nazwiskiem :tongue: on zawsze miał problemy z kończeniem ale solidny podkoszowiec szczególnie w defie i zastawieniu, w baylor się zapowiadał nieźle chociaż z tamtąd sporo przehypowanych gości było, przy czym w tym fenerbace ponoć totalnie wymiatał, może się tam trochę wyrobił. Jonas spoko choć Cunningham chyba jednak lepszy, no ale co białas to białas :tongue: PS Ely jeśli Ricky "prowadził" T'wolves do lepszej ofensywy w zeszłym roku niż Jazz mieli z Hayem i Hillem to ja bym na twoim miejscu nie spał po nocach myśląc o nadchodzącym rs ;):tongue:

Chodzi mi o to że nie będziemy zespołem ala Fratello Cavs czy Knicks

 

Będzie dużo pick and rolli , tempo gry się podniesie. Będzie dużo lobów rolowania, pick and pop. Inna gra moim zdaniem ale bez takiego gracza jak Hayward będzie nam mega ciężko przede wszystkim w zaciętych końcówkach

 

Jazz pewnie będzie zarzynać obroną .Niemniej brakuje zdecydowanie pewnej opcji na końcówkę.

 

Ale obroną , którą lubię to już sie jaram. Plus dwa wolne elektrony z ławki. DMX oby treningi z Baronem Davisem jakie ma Mitchell jak i Exum coś wniosły.. Bo w lidze letniej obaj byli rewelacyjni . Obaj.

 

Jeśli nie wykombinują jakiegoś dealu typu Diaw i Burks za kogoś. Ewentualnie Diaw i któryś z nowych nabytków to myślę że mamy zamknięty skład . Borys niestety wypada z gry

Z drugiej strony jego 7,5 mln to trochę dużo jak za tego typu gracza

 

Jazz ma 14 gwarantowanych umów

Dwie niegwarantowane - ktoś musi wypaść Diaw albo Neto

Nie jestem fanem Bolomboya - wolałbym by Jazz go zwolniło - w lidze letniej odstawał od większości graczy... Już nawet w RS wyglądał lepiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell :smile:

 

Trochę młodego DWadea przypomina.

Coś czuję, że Jazz szybko zapomną o Hayu.

Jaram się tym co Mitchell potrafi ale to nie jest ten kaliber graczy. Jest mega szybki atletyczny potrafi wjechać pod kosz mimo trzech obrońców wiszących na nich i mieć akcje 2+1. Nie boi się kontaktu.. Skoczny atletyczny

 

Moja ulubiona akcja to jest ta dobitka ponad sporo wyższymi zawodnikami

 

https://gfycat.com/gifs/detail/DistinctExaltedDrake

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie info... Hmm kompletnie nie kojarze delikwenta przed odejściem z NBA

 

Trochę mimo wszystko to są ruchy na przeczekanie. Takie wzmocnienia ławki i głębi ale to raczej są gracze w rotacji od 10-13 choć widziałem plotki że Jazz chciałoby startować Jerebką by mieć spacing na czwórce plus grać szybszym tempem by maksymalnei wykorzystać potencjał Rubio

 

Serio? Nawet z cyferek go powinieneś kojarzyć. Bardzo dobry obrońca i kompletna bryndza w ataku. Byłem jego fanem, nawet jak był temat redraft 2010 to pisałem o Nim tak w czerwcu 2014 roku.

 

 

 

23. Ekie Udoh ( świetny obrońca, wierze że jeszcze się odbuduje )

 

 

Pasuje do Utah Jazz jak ulał. To co pokazywał w Fenerbahce przerosło nawet moje oczekiwania, chociaż tam się gra kompletnie inaczej i nie wiem czy tacy gracze mają jeszcze miejsce w obecnej NBA nad czym zresztą ubolewam.

 

http://www.e-nba.pl/topic/3439-redraft-2010-nba/page-2

 

Tutaj ten temat, Hayward się ładnie rozwinął.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwisko kojarzyłem ale jakbyś mi się zapytał czym się charakteryzował to już nie.. Z tego co zdązyłem poczytać i obejrzeć na forach euroligowych to facet będzie świetnym backupem.. Dziwne że ani Cavs ani Boston nie zainteresowali się nim za takie w sumie małe pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na espn mówili ze Lindsey pracuje nad czymś dużym, w sensie nie Thabo :D ale na prawdę jakimś poważnym ruchem który ma zneutralizować przejście Haya i ogólnie te umowy z tymi kolesiami z wczoraj i dziś sa jakoś pod to szykowane... niektórzy wątpią ale cos musi być na rzeczy skoro kilku insiderów o tym gada

 

PS Już się pojawiły żarty że to kontrakt Diawa za 2rd wiec sobie darujta :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Borysa "wyłejwowali" po prostu :numbness: 

 

Na espn mówili ze Lindsey pracuje nad czymś dużym, w sensie nie Thabo :grin: ale na prawdę jakimś poważnym ruchem który ma zneutralizować przejście Haya i ogólnie te umowy z tymi kolesiami z wczoraj i dziś sa jakoś pod to szykowane... niektórzy wątpią ale cos musi być na rzeczy skoro kilku insiderów o tym gada

 

 

No właśnie jakieś 10 min temu pojawiła się plota, że GSW chcą handlować Klayem ze względów finansowych. Na ile w tym prawdy nie wiem. Wiem tylko, że kilku jeszcze łakomych na rynku zostało jak Mirotić czy Speeights.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Borysa "wyłejwowali" po prostu :numbness:

 

No właśnie jakieś 10 min temu pojawiła się plota, że GSW chcą handlować Klayem ze względów finansowych. Na ile w tym prawdy nie wiem. Wiem tylko, że kilku jeszcze łakomych na rynku zostało jak Mirotić czy Speeights.

Mirotić to gość co ma tylko rzut na poziomie NBA a i z tego co piszą fani Byków w swoim wątku wynika że i ten rzut ma wątpliwy

 

No i on chce ok 16 baniek na sezon

Zresztą podobna opcja jest z JaMychalem Greenem który chce coś koło tego i tyle to mu nie chce dać ani MEmphis ani nikt inny na rynku choć podobno były dwie ofert sign and trade

 

Coś jak z Johnsonem - fajny grajek i chcałem go w Jazz ale jak usłyszałem że chce kontrakt w obszarze 54-60 /4 to straciłem zainteresowanie. Miami przepłaciło gościa koszmarnie po jednym bardzo dobrym sezonie

 

Naprawdę jak mam porównywać te ruchy to wolę zachowawczość Lindseya niż rozrzutność większości GM..

 

Oczywiście jeszcze bardziej lubię to co zrobił w te lato Presti --- zwłaszcza kontrakty Robertsona czy Pattersona

Rok temu przepłacili zarówno Adamsa jak i Oladipo ale udało im sie w rok odkręcić złe decyzje w wybitnie dobre lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko ma w sumie dwa plusy. Rzut to raz. Ma dobra mechanikę i selekcję, ino problrm jest taki, że te rzuty nie wpadają. Czemu? Nie znam się. Są lepsi eksperci w tej dziedzinie tu na forum. Ale Niko też ma twardy charakter, taką trochę bałkańską dumę. Ciężko pracuje, podobno dojebał na siłce w wakacje. Potrafi dać dużo energii. No i jak to się mówi Getting hot in a hurry. Dobry chłopina ale nie za 16 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green to akurat na obecnym rynku 16 mln powinien dostać, koleś ciągle może grać lepiej jest niezły po obu stronach parkietu, ma nienajgorsze bb iq. Jakieś kmiotki dostają umowy w okolicach 20 baniek a tu kolesiowi skąpią, a co do Lindseya to te ostatnie ruchy tragiczne nie są szczególnie z tego co wieść gminna niesie że niektóre te kontrakty nie są gwarantowane na kolejny rok, jakiś w tym zamysł jest, choć z drugiej strony to nadmierna zachowawczość czy głupia rozrzutność to jeden pies dla kibica, takie ekipy i tak nigdy nic nie osiągają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a już bodajże na ESPN prognozują nam 38% zwycięstw w przyszłym sezonie czyli jakieś 35 winów

A ja widziałem takie gdzie było 45-50

 

Bez przesady Jazz nie utraciło aż tyle by spaść na poziom 35 zwycięstw czyli poziom zeszłorocznych Mavs

 

Realnie Jazz utraciło 1 z 2 ALL Starowych graczy

Utraciło pół sezonu Hilla

Szkodnika Shelvina, dobre ostatnie 6 tygodni Diaw( bo przedtem był takim samym szkodnikiem jak Mack) i bardzo bardzo słaby sezon Lylesa

 

Pozyskali Rubio które ostatnie 2 sezony grał po 76 meczów i który nawet bez rzutu wszystko inne ma na wysokim poziomie

Zwłaszcza współpraca z wysokimi i rozgrywanie picków

Thabo , Udoh i Jerebko to są gracze ławkowi -zabezpieczenie na wypadek kontuzji - ale Udoh i Thabo to są bardzo dobrzy obrońy , mobilni a Jerebko to bardziej chodzi o rzut z jego pozycji

 

Dla mnie to cały sezon Rubio biorę ponad 50meczami świetnie pasującego do Jazz Hilla ( szkoda że tak wyszło że odszedł)

Udoh ponad Whitneyem

Jerebko ponad Lylesem

Donovam Mitchell i Thabo sporo poniżej Haywarda

 

Jazz straciło swojego gracza nr 2 i nr 3 ale wciąż ma sporo talentu - pozyskała świetnego młodego gracza, dobre uzupełnienie głębi i jeśli będą porównywalnie zdrowi co rok temu to powinno być ok 43-44 zwycięstw a jeśli zdrowie dopisze to może i więcej ( choć realnie powyżej 46 to byłby jakiś cud)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak tego nie łapie po kiego wała my braliśmy JArebke i Udoha zamiast dorzucić trochę hajsu na Greena? typowe g. kunktatorstwo dl; do po pewnie @Max doczłapiom to wszystko zależy jaki scenariusz wyjdzie w grze, pesymistyczny to wszystko będzie do zaorania już w zimę, optymistyczny to mogą nawet do 50 dych dociągnąć( wszyscy zdrowi w formie, Rubio wpasowany) zapewne wyjdzie coś po środku i na to 7/8 miejsce powinno wystarczyć nawet po wzmocnieniach zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak tego nie łapie po kiego wała my braliśmy JArebke i Udoha zamiast dorzucić trochę hajsu na Greena? typowe g. kunktatorstwo dl; do po pewnie @Max doczłapiom to wszystko zależy jaki scenariusz wyjdzie w grze, pesymistyczny to wszystko będzie do zaorania już w zimę, optymistyczny to mogą nawet do 50 dych dociągnąć( wszyscy zdrowi w formie, Rubio wpasowany) zapewne wyjdzie coś po środku i na to 7/8 miejsce powinno wystarczyć nawet po wzmocnieniach zachodu

 

Aby rzucić tym hajsem to trzeba go mieć. Na Udoha i Jerebko Jazz użyli MLE, który mieli na poziomie 8,4 mln. A żeby zaproponować coś RFA trzeba raczej mieć miejsce w cap space, a Greena Miśki mogli by wyrównać. Według Marksa ich próg bólu to ~13 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.