Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że jednak będą dobre wieści. Z tego co udało mi się poczytać to Hayward skręcił kostkę i złamał piszczel. Krótko mówiąc tak fatalny widok był bardziej związany z przesunięciem złamania niż z urwaną stopą. Jeśli to się faktycznie potwierdzi, a na to wygląda to wróci pewnie na PO. 

Jak masz takie dobre wieści to weź się podziel źródłami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączam meczyk w 10 - 15 minucie jego trwania, na trybunach płacz, koszykarze prawie mdleją - pierwsza myśl, zamach terrorystyczny. Coś mi nie gra, redaktor spokojnym głosem opowiada o sytuacji we wschodniej konferencji , chwila namysłu, jest ! Leży Hayward. Coś tam marudzą o okropnym widoku i o tym, że operatorzy transmisji dali ciała pokazując tą straszną kontuzję.. Współczuję i ubolewam, że w taki sposób Boston zaczyna ten sezon, jeszcze dużo wody musi ubyć w Missisipi aby amerykanie przywyknęli do takich widoków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytując "Mormon voodoo" :P Mailman; Deron teraz Hay ogólnie z Utah odejśc nie można bez szwanku ;) to można interpretować dwojako :) słowem wyglądało to kiepsko ale raczej grzebać Gordona raczej nie warto narazie, nawet jakby miał sezon z głowy to swoje jeszcze naciepie w barwach C's, plus ludzie tak odrazu grzebią ich szanse a Tatum to jest talent pierwszego sortu, jak go miałem okazję oglądać na uni to niemiałem wątpliwości że będzie chociaż dobrym utilem, a przy pomyślnym wietrze to za parę sezonów może i Haya i Irvinga zepchnąć na drugi plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś newsy medyczne dokładne co i jak? Jakiś wiarygodny raport n.t. tego Biedaka? :(

 

Fuck. Nie jestem fanem zielonych ale ku*wa bez takich....

 

Jechali po mediach hamerykańskich że to pokazywali a TVN po faktach jak gdyby nigdy nic pokazał całą sytuację jak kolesiowi stopa postanowiła pożyć własnym życiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydłowy bez dobrej D czy playmakingu, który jedyne co wnosi do gry to zdobywanie punktów, ale nie na jakimś super poziomie.

ja wiem... w ostatnim sezonie 50 spotan, a to juz spora probka mial ponad 20 ppg (ledwo ledwo no ale mial ponad) do tego potrafi wbrew pozorom rozciagac obrone, bo chyba wiekszosc go ma za goscia ktory w pomalowanym dziala, ale on mial 3,5 prob na mecz za 3 przy skutecznosci 36,5% i do tego prawie 3 asysty na mecz, to wg mnie cyferkowo wyglada super, dla mnie "test oka" tez zdawal, tylko wlasnie jedyny problem to brak tej obrony ale no 75% tej ligi nie broni i chociaz to nie powinna byc wymowka, to takie sa realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem... w ostatnim sezonie 50 spotan, a to juz spora probka mial ponad 20 ppg (ledwo ledwo no ale mial ponad) do tego potrafi wbrew pozorom rozciagac obrone, bo chyba wiekszosc go ma za goscia ktory w pomalowanym dziala, ale on mial 3,5 prob na mecz za 3 przy skutecznosci 36,5% i do tego prawie 3 asysty na mecz, to wg mnie cyferkowo wyglada super, dla mnie "test oka" tez zdawal, tylko wlasnie jedyny problem to brak tej obrony ale no 75% tej ligi nie broni i chociaz to nie powinna byc wymowka, to takie sa realia

 

wszystko niby prawda, ale jeśli jesteś PF (a on większość czasu grał na tej pozycji), to przy byciu słabym w D trzeba czegoś więcej w O niż przeciętna (bo kręci się w okolicach średniej ligowej) trójka i solidny przegląd boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, jakieś info już jest? 

jakies przecieki, cokolwiek?

Bertelstein powiedział ,że w tym sezonie nie wróci i skupiają się na tym by za rok był w formie All Star . Operacja poszła dobrze. Na szczęscie kostka nie ucierpiała aż tak mocno więc rzeczywiście za rok powinien w swojej optymalnej formie

 

Ja pamiętam jak po kanonadach bodajże ely'ego na defensywę Jabariego podczas jakoś 2 gier Bucks się specjalnie przyglądałem i on jest tragiczny w tej obronie.

A co ja poradzę, że lubię zawodników którzy skupiają się na obu stronach parkietu a nawet wolę takich co są przede wszystkim świetnymi obrońcami. I Jabari jest koszmarnym mismatchem w obronie dla Bucks. Za wolny na trójki i small ballowe czwórki. Nie kuma jak rotować, Jak pomagać itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.