Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowy ale w czym problem, że nie będzie PO? Będą, może nawet 2 runda będzie. A jak to wzmocni morale młodzieży to chyba pisać nie muszę.

No jak widzisz same pozytywy wynikające z tej kontuzji to nie mam pytań. pewnie, że play-offy będą, ale Celtics mieli bić się z Cavs w finale konferencji, a Hayward najprawdopodobniej ma sezon z głowy.

Ale "błysnąłeś" mistrzuniu. 

 

Sam wróżysz z fusów, fatalizując sytuację Bostonu, nie znając nawet dokładnej diagnozy. 

Nie wróżę z fusów, bo kontuzja Haywarda najprawdopodobniej wyklucza go na cały sezon, także odczep się ode mnie koleś i idź wzdychać do Przemka :playful:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak strong prediction na podstawie jednego spotkania!

 

W Bostonie fajnie zagrał Baynes solidny klocek. Tatum też fajnie w drugiej połowie tylko te minuty> 35 to widać, że to za dużo dla niego. Irving nastawiony na kolegów co w Cavs zdarzało się mniej więcej w co 10 spotkaniu. Jeśli Brad jest wstanie utrzymać to na dłużej to powinno być ok z Bostonem. Jeśli nie to może być różnie.

 

Al to jakiegoś testo przyjął bo z nie pamiętam go tak nabuzowanego, a to w końcu sympatyczna Al. Ale jak Cavs siedzą mu w głowie od czasu Hawks tak siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowy ale w czym problem, że nie będzie PO? Będą, może nawet 2 runda będzie. A jak to wzmocni morale młodzieży to chyba pisać nie muszę.

Z tak niskim składem i kiepską zbiórką to raczej powtórka z przed roku i walka o życie już od 1 rundy. Mnie ciekawi jak ten wózek pociągnie teraz sam Irving i ile winów bedzie warte jego liderowanie, oraz jaki zareagują wrzuceni na głeboką wode Brown i Tatum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpółczuję samemu Haywardowi i kibicom Celtów. Na początku pomyślałem, że jakaś klątwa Jazz powędrowała za nim na wschód. Fatalnie to wyglądało. Ledwie 5 minuta początku sezonu i szansę na podjęcie walki z Cavs na wschodzie póki co szlag trafił.

Teraz czytam że coś nie tak z D.Greenem na zachodzie. Czasami przez te kontuzje odechciewa się wszystkiego.

Celtics będą teraz mieli test na charakterność, popchnąć ten wózek jakoś do przodu bez podstawowego gracza,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Coś strasznego. Rzadko widzi się takie kontuzji. Szlag trafił Boston i Gordona. Tylko modlitwa mu pomoże. Trzymam kciuki za Gordona, jeszcze będzie grał.

Wut? To oni bez Haya spadają do loterii czy jak? PO pewne, 2 runda bardzo prawdopodobna, duże minuty dla młodych i zarazem mamy tu dramat gracza, rozkrok klubu i furtkę dla młodych z napisem "napierdalaj". Jaki szlag?

 

Btw2 - głodujący lekarze pochylają głowy w pokorze, że tylko modlitwa mu pomoże. A ja myślałem, że umiejętności i zwinne palce konowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? To oni bez Haya spadają do loterii czy jak? PO pewne, 2 runda bardzo prawdopodobna, duże minuty dla młodych i zarazem mamy tu dramat gracza, rozkrok klubu i furtkę dla młodych z napisem "napierdalaj". Jaki szlag?

 

Btw2 - głodujący lekarze pochylają głowy w pokorze, że tylko modlitwa mu pomoże. A ja myślałem, że umiejętności i zwinne palce konowała..

Po prostu jestem katolikiem, nie wiem jak ty, ale katolicy zawsze w takich sytuacjach się modlą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.