Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Zwycięstwo z Milłaki i nikt nic? Świetny mecz Horforda aczkolwiek obawiam się,że takich jego występów nie będzie za dużo w sezonie. Brown słabo, strasznie ceglił, Tatum miał przebłyski i generalnie zaliczył poprawny występ. Najbardziej in plus obok Ala Kyrie. Chłopak powoli zaczyna się budzić i brać grę na siebie. Świetny efektowny występ. No i brawa dla drużyny za częściowe zatrzymanie Antka i generalnie przyzwoitą defensywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu pisać o Bostonie? Z taką gromadą młodzieży to możecie ograć Spurs, Warriors czy Cavs na wyjeździe, a potem wdupić u siebie z Atlantą.

 

Sezon Bostonu wygląda tak jak miał wyglądać, tylko że Haywarda brakuje, więc młodzież ma jeszcze więcej okazji do rozwoju. Dla mnie to z Bostonem jest jeden problem - jak się rozwiną wszyscy to Horford może być po drugiej stronie rzeki, Kyrie może odejść, a Hayward nie powrócić do pełnej sprawności po kontuzji. Bo jak wszystkie te elementy ułożą się po myśli Celtów to za 3 lata będą faworytami do pierścieni. Wiadomo, że któregoś z weteranów lub młodzieży zabraknie, ale jeżeli trzon pozostanie nienaruszony, a młodzież rozwinie się zgodnie z planem to Ainge powinien dostać pomnik za swoje ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje się. rozumiem, że brak Gordona skomplikował sprawę, ale z ni mieliśmy się bić o finał ligi. bez niego nadal mamy obowiązek ogrywać większość wschodu. rozumiem wtopić z Cavs, Raptors i ewentualnie Wizards. ale jakoś spinać się z powodu wygranej z Bucks? no bez jaj. obciachem było to, ze z nimi wtopiliśmy u siebie.

Zdzich mnie uprzedził (byłem w trakcie pisanie swojego posta) 

Zdzich, jak wlaścicielr będą mieli kaprys i zapłacą podatek to być może nie trzeba będzie pozbywać się młodych. a pomnik dla pana z Nets i ewentualnie 76, jak dostaniemy coś w drafcie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje się. rozumiem, że brak Gordona skomplikował sprawę, ale z ni mieliśmy się bić o finał ligi. bez niego nadal mamy obowiązek ogrywać większość wschodu. rozumiem wtopić z Cavs, Raptors i ewentualnie Wizards. ale jakoś spinać się z powodu wygranej z Bucks? no bez jaj. obciachem było to, ze z nimi wtopiliśmy u siebie.

Zdzich mnie uprzedził (byłem w trakcie pisanie swojego posta) 

Zdzich, jak wlaścicielr będą mieli kaprys i zapłacą podatek to być może nie trzeba będzie pozbywać się młodych. a pomnik dla pana z Nets i ewentualnie 76, jak dostaniemy coś w drafcie w tym roku

 

Bucks to po mału wyrasta na kandydata do TOP4 Wschodu, więc to Wasz bezpośredni rywal w walce o HCA. Więc ja bym radził się cieszyć z wygranej z nimi i powstrzymaniem Alfabetu na 'ludzkim' poziomie. Zwłaszcza dla takiej bandy dzieciaków, którzy się z nim namęczyli na obwodzie to duże osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś źródło Delfin? 

 

Generalnie za te 8,4 to może Bellineli by był spoko opcją? Nie wiem co by trzeba było do tego dodać. Ja tam bym wolał, żeby DA wyciągnął jakiegoś wysokiego, no ale jeśli się Delfin nie myli to nici z tego. Typ ma chyba jakiś uraz do wysokich... Perk mu coś zrobił kiedyś czy jak?  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptak, dzisiaj Celtics grają o 2:00, nie o 1.

Dzisiaj o 8 PM ET u Was po zmianie czasu będzie jutro 2 AM,ale po godzinie o 3 trzeba cofnąć wskazówki na 2 ,czyli mecz skończy się o godzinę wcześniej .Z reguły jest 6 godzin różnicy ,ale w US zmiana czasu jest dopiero w niedziele 5 listopada,podobnie jest na wiosnę w Stanach zmiana czasu na letni jest wcześniej niż w EU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.