Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Brad wreszcie wygrał z Popem. :) Spurs to była jedyna drużyna w NBA, której jeszcze nie pokonał. Kapitalny mecz Irvinga - od samego początku wyszedł naładowany i grał świetnie. Horford również bardzo fajnie, on i Kyrie nieźle współpracują ze sobą i fajnie się to ogląda. 

 

Nie spodziewałem się, że Celtics dadzą radę wygrać 5 meczów z rzędu, po starcie 0-2, ale od czego mamy Stevensa... Gość jest genialny, niech go Danny podpisze na 20lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. To tylko poczatek sezonu i wygrane jak na razie z przecietniakami typu: Phila, Knicks, Miami, dobrymi Bucks i topowymi Spurs choc Ci ostatni mocno osłabieni. Wiem, wiem, nie ma Haywarda. Na wschód i tak wystarczy.

Wiadomo, że jeszcze dużo rzeczy się może popsuć, ale cieszy to, że Celtics grają po prostu lepiej z meczu na mecz. A biorąc pod uwagę to, że skład jest bardzo młody i bez drugiego najlepszego gracza (a całkiem możliwe, że najlepszego) to taka seria wygranych cieszy podwójnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics mieli naprawdę łatwy terminarz na starcie sezonu, ani jednego dobrego w ofensywie (biorąc pod uwagę jak sezon zaczęli Cavs) przeciwnika.

za to Irving wygląda na kogoś kto zrobił krok do przodu w defensywie i zostanie totalnie exposed w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje "Celtics - Kings full replay",odesłało mnie na redtuba(takie śmieszki heheszki z rana :v).Świetna gra po obu stronach parkietu,Kyrie ewidentnie się rozkręca.Wyglądają z Horfordem jakby grali razem od lat.Cała drużyna na wysokiej skuteczności,Theis to dla mnie chyba największe zaskoczenie.Myślałem że będzie wchodził na ogony,tym czasem typek gra po 20 minut,jest bardzo pożyteczny,świetnie zbiera,dobry ruch.Jaylen to mega sinusoida.Jednego dnia ma 15% z gry,drugiego dnia 85%.Dzisiaj trafił mu się ten drugi dzień.Generalnie dzisiaj praktycznie nie było się do czego przyczepić :).

 

Btw.Różne źródła donoszą że jesteśmy na czele "wyścigu" po Okafora :D.Nie jestem pewien czy ten koleś jest nam potrzebny,tym bardziej że nie pasuje do nas stylem gry,no ale skoro nie broniący Kyrie wygląda w D naprawdę dobrze i robi średnio 2,5 steala to może magia Stevensa i tu zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna druga połowa, dobrze, że nie odpuściłem. Horford i Kyrie złapali niesamowitą chemie i byli w pewnym momencie nie do zatrzymania w ofensywie. 7 z rzędu wygrana i to na bardzo ciężkim terenie. 

 

Btw. Smart robi te małe rzeczy i walczy zawsze, ale jak on czasami irytuje w ataku. Dzisiaj chyba z 3 razy miał Tatuma wolnego i zamiast podać to pałuje te swoje cegły... Liczyłem, że się poprawi w ataku, ale póki co wygląda tak jak wyglądał po tej stronie. Ciekawe ile kasy będzie chciał latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niech Smart gra tak jak teraz. Zajebisty koleś z ławki, a jak nie będzie kręcił cyferek to może nie wyskoczy z kosmicznymi żądaniami. Bo 48/4 jest akceptowalne.

Wszyscy fani Celtics położyli lachę na sezon po kontuzji Haywarda. Ale patrząc na wyniki drużyny to dopiero jest ból jak sobie człowiek pomysli co byłoby w optymalnym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko na prawdę obiecująco i myślę że można wyciągnąć wniosek że mimo tego co się stało na początku sezonu to drużyna się nie podłamała i dzięki temu szybciej skonsolidowała,duża na pewno w tym rola Stevensa.Przyniesie to tym bardziej pozytywne skutki po powrocie Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle się łudzę, że Gordon będzie gotowy na play offy. Wiadomo, że nie chcą nakładać na niego presji i dlatego wszyscy mówią, że raczej już w tym sezonie nie wróci, ale jako kibic mam nadzieję, że wszystko pójdzie lepiej niż zakładają.

Dostaliśmy już wyjątek 8.4mln,więc samo to wyklucza powrót Gordona w tym sezonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wyjątek DPE w żaden sposób nie wpływa na porwrót Haywarda. Nawet jeśli zostanie użyty nie stoi na przeszkodzie aby on zagrał.

Inna sprawa, czy w ogóle powrót na PO byłby dla Celtics korzystny. Moim zdaniem nie i niech sobie spokojnie wraca do zdrowia a formę robi w offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.