Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2017/2018


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

Ma. Zajebać sklad średniakami jak przez prawie całą swoją karierę w Mavs. Może nawet będziemy mieć powtórkę z wieloletniego szukania centra wzorem ubieglej dekady jak weźmie jakiegos Randlea.

 

Zrobienie PO na Zachodzie bez allstara to mrzonki. Cuban chce się wzmocnić na tu i teraz, ale takie budowanie zespołu (contendera) w obecnej lidze raczej nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrobienie PO na Zachodzie bez allstara to mrzonki. Cuban chce się wzmocnić na tu i teraz, ale takie budowanie zespołu (contendera) w obecnej lidze raczej nie przejdzie.

2 lata temu to zrobili Blazers a w mijającym sezonie Jazz

Dużo zależy kogo wezmą na wzmocnienie i kogos sobie zostawią

Choć fakt faktem też nie widze Dallas w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard i Gobert to allstarzy, przynajmniej w RS. Mavs mają 19-letniego rookie, sophomore Smitha i przeciętnego Barnesa. I jeszcze gdyby mieli cap space, a oni może wymodlą tego Randle'a.

 

Na początku cieszyłem się, że nie będę musiał kibicować Kings i Hawks, ale jak człowiek przypomina sobie jak obudowywany był przez dekadę Dirk to jednak trochę z deszczu pod rynnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze rok tankował z tą drużyną, ogrywając konkretnie Smitha i Doncicia, no ale Cuban postanowił inaczej :playful: Niech pokaże zatem, jaki plan ma na drużynę, choć wiadomo, że cierpliwość nie jest jego najmocniejszą stroną :rugby:

Tylko po co tankowac jak za rok nie mają swojego picku? Tutaj Dallas wierzy że Smith i Doncic to para na której mogą oprzeć swoją przyszłość.

W tym roku nie wejdą do playoffy ale za 2 jak się młodzież trochę rozwinie upoluja jakoś jescze gwiazdę to może być poważna drużyna.

Dlatego w tym roku taki DMC nie ma sensu dla Dallas bo i tak do playoff nie wejdą a będzie monopolizowal grę dla siebie.

Jestem ciekaw niezwykle czy poczekaja jescze rok z zrzuceniem komuś hajsu czy się podpala i w tym roku będą próbować ściągnąć jakoś gwiazdę.

 

Przydałby się nowy temat dla nich bo chyba zainteresowanie tą drużyną zwiększy się zdecydowanie na forum po tym drafcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs mają TOP5 za rok więc nie jest tak że nie mają wyboru draftowego plus poza Barretem za rok nie ma gwiazd - raczej przeciętniacy , którzy by nie poszli w TOP10 tegorocznego draftu

 

UPDATE: Może ktoś z fanów Mavs w końcu założy wątek na nowy sezon bo w tej chwili jest to gorętszy zespół od Lakers

 

Jestem kibicem Doncica i chciałbym by chłopak udowodnił jak bardzo się reszta myliła.. Zwłaszcza Hawks i Suns bo Kings to są jacy są plus klątwa nr 2 działa

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs mają TOP5 za rok więc nie jest tak że nie mają wyboru draftowego plus poza Barretem za rok nie ma gwiazd - raczej przeciętniacy , którzy by nie poszli w TOP10 tegorocznego draftu

Skąd ta pewność? Oglądasz mecze HS? ;]

 

Moim akurat zdaniem Barrett jest przehajpowany i jedzie na fejmie z JEDNEGO meczu. Mam przynajmniej 2 graczy wyżej od niego na ten moment, ale to i tak za wcześnie na tego typu opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność? Oglądasz mecze HS? ;]

 

Moim akurat zdaniem Barrett jest przehajpowany i jedzie na fejmie z JEDNEGO meczu. Mam przynajmniej 2 graczy wyżej od niego na ten moment, ale to i tak za wcześnie na tego typu opinie.

Czyli oglądałeś mecze z HS i potrafisz jakoś uzasadnić dlaczego jest przehajpowany? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oglądałeś mecze z HS i potrafisz jakoś uzasadnić dlaczego jest przehajpowany?

Oglądałem mecze U-19 ;]

 

Ja nie ale Dean Demakis tak np uważa a on ogląda tego więcej niż Ja czy Ty

 

Poza tym Barrett w Hoop Summit 2018 sam rozjechał Amerykanów plus finał U-19 więc już na dzień dobry są dwa mecze , które akurat widziałem choć Hoop Summit tylko skróty

No to dlaczego wypowiadasz się o całej klasie?

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na początku cieszyłem się, że nie będę musiał kibicować Kings i Hawks, ale jak człowiek przypomina sobie jak obudowywany był przez dekadę Dirk to jednak trochę z deszczu pod rynnę.

 

 

Ciut nie przesadzasz?

 

Michael Finley, Steve Nash, Shawn Marion, Jason Kidd, Jason Terry, Jerry Stackhouse, Tyson Chandler ( chociaż do dzisiaj pamiętam, że większość go typowała jako backup Haywooda ;) )

 

Mavs przez lata byli poważną siłą, mimo tej klątwy braku centra i grupy parodystów jakiej tam grało. A to kontuzji Nowika, innym razem mega gówno z Warriors, jakieś dzikie trafianie trójek Spurs, gdy wyszli chyba z -20 czy niesamowity Wade, który pozbawił marzeń. Ale koniec końców wspaniały 2011 rok i zwieńczenie marzeń i trudu jaki został włożony w budowę organizacji

 

Klub był 15 razy w PO, przeważnie w roli mocnego contendera i Dirk nie musiał się oglądać po dwóch-trzech latach za lepszym otoczeniem jak LeBron, bo dookoła spalona ziemia.

 

Szanuje wielkiego Cubana za pracę jaką wykonał.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi Randle do Mavs, poszedłbym w Jabariego i dał ostatnią szansę Noelowi.

A jak nie wypali to szukałbym tradu po centra w sezonie. Może Vucevic?

Odpuscilbym DMC, on nie pasuje do tej młodzieży.

DSJ, Doncic

Parker, Barnes

Noel

2unit Barrea, Mattwes,Dirk, Powell

Not bad

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.