Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1. Heat - Doncic, raczej no brainer. Tangiers już dawno się Nim zachwycał, a ruchy które poczynił raczą sugerować, że szykuje miejsce dla Niego.

 

2. Jazz - Ayton, Ta jego defensywa jest cholernie podejrzana, ale wciąż skillset w ataku daje nadzieję na drugiego Townsa.

 

3. Suns - Bamba, Tak mi się wydaje, że jednak ogromne możliwości fizyczne, motoryczne i przy tym ogromny talent spowodują, że Bogut po Niego sięgnie. Do tego potencjalnie fajny fit do Jabariego Parkera.

 

4. Kings - Jaren Jackson JR, bezpieczna opcja. shevcu nie poszuka jakiś ryzykownych rozwiązań i zadowoli się Jacksonem. Spory hype w ostatnim czasie, mimo ograniczeń w ofensywie.

 

5. Mavs - Michael Porter, Wierzę że Karp podziela mój optymizm odnośnie jego talentu i poszuka przyszłego franchise playera organiacji, kto wie czy nawet nie najlepszy gracz draftu.

 

6. Thunder - Marvin Bagley, Niby jasiek powinien mieć dobre przecieki, ale w tej sytuacji nie wydaje mi się, by kucio pogardził Bagleyem. To bardzo dobry materiał na przyszłą gwiazdę ligi.

 

7. Grizzlies - Wendell Carter JR, kungfubestia lubi zaskakiwać i podobnie jak ja kocha starą dobrą koszykówkę, więc pójdzie w wysokiego z dobrą obroną.

 

8. Hawks - Trae Young, eMeS nie będzie kręcił nosem. Trae Young z 8 pickiem to jak gwiazdka w lato.

 

9. Kings - Mikal Bridges, Kolejny bezpieczny pick pod potencjalną budowę nowego core.

 

10. Raptors - Colin Sexton, ciężko stwierdzić jakie są teraz potrzeby Raptors, ale wydaje mi się, że Sexton może być dobrą inwestycją pod 10 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przehandlowałeś tego picku??

Słabe jest to wyprzedzenie draftu (choć rozumiem ocw), bo ciężej było dogadać jakiś trade, a ja nawet nie wiem na czym stoję, bo kilka osób nie odpisało. No to nie będę wyprzedawać w tym momencie jak od trade'u X zależy moja sytuacja.

 

No i może ktoś mi się ostanie do tego 14-ego kogo mam wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mój mock 3/3 :)

Po Sacramento zacznie się dopiero niepewność i zabawa.

 

Mimo swojego mock, jakoś nie pasowało mi to, że Miami wybierze Doncica do Oladipo. Raczej to sugerował wysokiego.

Utah raczej zdawało sobie sprawę, że ich wybór jest zależny od Miami i weźmie tego kto będzie dostępny. Potencjalnie fajny fit z Haywardem i Bellem.

Phoenix także wiedzieli co wezmą, bo to, że z dwoma pierwszymi numerami pójdą Doncic i Ayton to było u nas prawie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix także wiedzieli co wezmą, bo to, że z dwoma pierwszymi numerami pójdą Doncic i Ayton to było u nas prawie pewne.

 

Akurat co do Aytona to nie byłem pewien przez jego grę w obronie. Moja top 4 to 1.Doncić 2.JJJ 3.Ayton i 4.Bamba więc jestem zadowolony.

 

16 pick rozmieniłem na 21 i 33 - nie miałem żadnego pewniaka do brania z #16, całkiem prawdopodobne, że z tym pickiem wziąłbym tego samego gracza którego wezmę z #21. Dalsze picki to dla mnie takie chybił trafił więc wolę mieć dwa kupony lotka niż jeden

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do Aytona to nie byłem pewien przez jego grę w obronie. Moja top 4 to 1.Doncić 2.JJJ 3.Ayton i 4.Bamba więc jestem zadowolony.

 

Bardziej mi chodziło, że u nas prawie pewne było, że w dwójce pójdą Doncić i Ayton, więc byłeś prawie pewien kogo wybierzesz.

 

Szło szybko i przestało a ludzie żądni kontynuacji :)

 

Dwa dni zrobimy dzisiaj? Czy jak jeden, czyli do 6 picku to będzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.