Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktokolwiek kto hypeował Mitchella?

 

Aż musialem sprawdzić w PW bo już nie pamietałem.

Ale tak przez PMy też zbierałem info :smile:

 

 

no nie raz tylko 3 dobre wybory a z tym Foxem to tez nie jakaś wielka wtopa - jeszcze moze się dobrz zakonczyć

 

ale oczywiscie to nei tylko ja czytłem i na końcu to ja podjałem decyzje po zebraniu informacji

 

mimo to rozumiem (ale nie popieram) ludzi którzy mogliby sie nie chciec taką infromacją dzielić ;)

 

Tatuma wziąłeś z czwórką, a Mitchella z dwunastką. Złote strzały zaliczyłeś, wiadomo.

 

Ale raczej ciężko nazwać to twoim geniuszem i jakimś stealem, gdzie zaskoczyłeś konkurentów dobrym przechwytem. Raczej normalne bezpieczne picki.

 

Sam miałem 10 pick, robiłem bardzo duży research grubo wykraczający po za to forum i nie było pół powodu, by takiego Mitchella wtedy brać z takim pickiem.

 

Ale też trochę rozumiem podejście. Sam teraz często ważę opinie, by zaliczyć steal na FA i czekać kto przepłaci pewnych overrated grajków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktokolwiek kto hypeował Mitchella?

 

 

Tatuma wziąłeś z czwórką, a Mitchella z dwunastką. Złote strzały zaliczyłeś, wiadomo.

 

Ale raczej ciężko nazwać to twoim geniuszem i jakimś stealem, gdzie zaskoczyłeś konkurentów dobrym przechwytem. Raczej normalne bezpieczne picki.

 

Sam miałem 10 pick, robiłem bardzo duży research grubo wykraczający po za to forum i nie było pół powodu, by takiego Mitchella wtedy brać z takim pickiem.

 

Ale też trochę rozumiem podejście. Sam teraz często ważę opinie, by zaliczyć steal na FA i czekać kto przepłaci pewnych overrated grajków :P

Sebastian Hetman. Ma ostatnio złą passę z wysokimi pickami ale Donovan był przez niego hajpowany od startu.

 

Dnc to chciał w trakcie draftu i Tatuma i Smitha Jr. Nawet mi proponował deal w którym brałby moją #5 a sam dodałbym #12 plus coś tam. Sam wiedziałem że któregoś z tej dwójki wezmę i będę szczęśliwy więc real odrzuciła. Gdybyśmy wszyscy wiedzieli z jakiego buta wejdzie do NBA to Boston brałby go z #1 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Hetman. Ma ostatnio złą passę z wysokimi pickami ale Donovan był przez niego hajpowany od startu.

 

 

Tak, to prawda, Hetman pisał ze mitchell to steal, ale ja przestałem słuchać jego rad od czasów gdy hypował bennetta:)

 

Z tego draftu obok mitchella hypował jeszcze bama

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktokolwiek kto hypeował Mitchella?

 

 

Tatuma wziąłeś z czwórką, a Mitchella z dwunastką. Złote strzały zaliczyłeś, wiadomo.

 

Ale raczej ciężko nazwać to twoim geniuszem i jakimś stealem, gdzie zaskoczyłeś konkurentów dobrym przechwytem. Raczej normalne bezpieczne picki.

 

Sam miałem 10 pick, robiłem bardzo duży research grubo wykraczający po za to forum i nie było pół powodu, by takiego Mitchella wtedy brać z takim pickiem.

 

Ale też trochę rozumiem podejście. Sam teraz często ważę opinie, by zaliczyć steal na FA i czekać kto przepłaci pewnych overrated grajków :tongue:

 

ktoś tutaj przedstawiał Mitchella jako dobermana w obronie na SG

miałem wolne miejsce na tej pozycji bo wszystkim za picki wyprzedałem więc przy wyobrze Tatuma i tym że mialem Gordona chciałem postawić na typowego 3&D

 

a z tym 10 pickiem wziałem Foxa bo chcialem obstawić wszyskie pozycje młodymi i liczyć że ktróyś z tych 4 picków zakonczy się franchise playerem  :smile: no i dwóch wpadło  :tongue: a trzeci to Kuzma którego brałem bez jakiś przemysleń, byle dodał pare pkt z ławki

a na poczatku myslałem ze bede robił ekipe wokół Gordona  ;)

  •  

Sebastian Hetman. Ma ostatnio złą passę z wysokimi pickami ale Donovan był przez niego hajpowany od startu.

 

Dnc to chciał w trakcie draftu i Tatuma i Smitha Jr. Nawet mi proponował deal w którym brałby moją #5 a sam dodałbym #12 plus coś tam. Sam wiedziałem że któregoś z tej dwójki wezmę i będę szczęśliwy więc real odrzuciła. Gdybyśmy wszyscy wiedzieli z jakiego buta wejdzie do NBA to Boston brałby go z #1 ;-)

a to też prawda i jeszcze  z Tecu coś kombinowałem by zamienić 4 i 12 + jakiś gracz chyba LaVine za 3 i 7 lub 8 która miała przyjśc w jakieś trójstronnej wymianie

głownie chodziło o PG którego chciałe m bo wiedialem ze w tym drafci dużo ich mocnych idzie a w kolejnych już bardziej idą wysocy 

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś tutaj przedstawiał Mitchella jako dobermana w obronie na SG

miałem wolne miejsce na tej pozycji bo wszystkim za picki wyprzedałem więc przy wyobrze Tatuma i tym że mialem Gordona chciałem postawić na typowego 3&D

 

a z tym 10 pickiem wziałem Foxa bo chcialem obstawić wszyskie pozycje młodymi i liczyć że ktróyś z tych 4 picków zakonczy się franchise playerem  :smile: no i dwóch wpadło  :tongue: a trzeci to Kuzma którego brałem bez jakiś przemysleń, byle dodał pare pkt z ławki

a na poczatku myslałem ze bede robił ekipe wokół Gordona  ;)

  •  

a to też prawda i jeszcze  z Tecu coś kombinowałem by zamienić 4 i 12 + jakiś gracz chyba LaVine za 3 i 7 lub 8 która miała przyjśc w jakieś trójstronnej wymianie

głownie chodziło o PG którego chciałe m bo wiedialem ze w tym drafci dużo ich mocnych idzie a w kolejnych już bardziej idą wysocy 

 

Gdybyś wcześniej przyklepał deal (a tak zrobiłem z Toronto), to Kuzma byłby u mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten deal za Kuzme? 

czy jakiś wcześniejszy?

No proponowałem Ci White'a za Kuzme, ale Ty się za późno zdecydowałeś :smile:

 

Mitchella z resztą też Ci proponowałem ze swoim pickiem (11)

 

Ja żem Mitchella mocno lubił.  Gdyby nie trade z Pistons to bym go pewnie brał.

 

Miałem go przed Monkiem, czy Markannenem (choć tutaj też źle oceniłem, bo gość wygląda teraz jak future all-star), ale miał już swój wiek i w ncaa w ofensywnie był mocno nieregularny, stąd inny kierunek.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kuzmą to na pewno był White? ale był jakiś deal na stole to pamietam, ogólnie to celowałem w PG jakiegoś by mieć back-up za Foxa

 

a z Mitchellem to wtedy mnie nieźle wystraszyłeś :tongue:

Wymarzyłem go sobie z 12 a Ty przejąłeś od kogoś 11 i rozgryzłeś że chciałem go wziąc i po lekkim szantazu byłem prawie gotów coś tam oddać za jeden pick do góry ale chbya Pistons mnie uratowało i kupili ten pick, potem wzieli Markannena

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, Hetman pisał ze mitchell to steal, ale ja przestałem słuchać jego rad od czasów gdy hypował bennetta:)

 

Z tego draftu obok mitchella hypował jeszcze bama

Bennett to jedna z 3 najgorszych jego wtopek. Bama to hajpowali obaj z Kwiatkiem, ktory z #1 chcial brac...Jacksona o dziwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby tak liga uznała, że wypada wesprzeć wstawianie z kolan Detroit i pozwolić im na zachowanie picku? :D

Spoko, tylko poproszę jakąś solidną rekompensatę :)

Bennett to jedna z 3 najgorszych jego wtopek. Bama to hajpowali obaj z Kwiatkiem, ktory z #1 chcial brac...Jacksona o dziwo.

Jacksonowi to dajcie jeszcze czas, drugą połowę sezonu miał już całkiem dobrą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko poproszę jakąś solidną rekompensatę :smile:

 

Miałem na myśli Adama Silvera i skok Pistons do TOP 4, bo w przeciwnym razie oddają pick do Clippers.

W takim przypadku u nas ten skok zanotowałoby Orlando, które jest rozstawione z 12 przed loterią ;)

 

Coś mi się wydaje, że Dallas "się wypadnie" z trójeczki i na ich miejsce wskoczy np. Chicago lub Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Adama Silvera i skok Pistons do TOP 4, bo w przeciwnym razie oddają pick do Clippers.

W takim przypadku u nas ten skok zanotowałoby Orlando, które jest rozstawione z 12 przed loterią ;)

 

Coś mi się wydaje, że Dallas "się wypadnie" z trójeczki i na ich miejsce wskoczy np. Chicago lub Cavs.

Łeee a już miałem cię chwalić Tomek :P

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje przed loterią? Ja miałem niby farta w zeszłym roku z 8 picku na 3 :)

Pozycję wyjściową najlepszą ma Miami, ciężko by było by nie mieli choć jednego picku w top3 a może nawet dwa? :)

 

Dnc - napisz mi PMa to wytłumaczę o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.