Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię, że MJ pozbędzie się tego picku. Chociaż nigdy nie wiadomo

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tego bym nie był pewien. Wg mnie oferta #2 za all stara pełną gębą będzie do zrobienia. Taki Leonard może zmienić Spurs i dołączyć do Girdona, OKC i Wizards mają na maxa napchane salary więc spokojnie deal do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego bym nie był pewien. Wg mnie oferta #2 za all stara pełną gębą będzie do zrobienia. Taki Leonard może zmienić Spurs i dołączyć do Girdona, OKC i Wizards mają na maxa napchane salary więc spokojnie deal do zrobienia

Ryzykowny ruch bardzo dla Jazz.  Niewarty jego ponoszenia.

 

Średnią mają gwarancje, że Leoanrd by z nimi przedłużył. `

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowny ruch bardzo dla Jazz.  Niewarty jego ponoszenia.

 

Średnią mają gwarancje, że Leoanrd by z nimi przedłużył. `

Dokładnie, poprzez trade Kawhi traci możliwość podpisania supermaxa, więc nie da się tak łatwo go zbajerować kasą. Już u nas Celtics zrobili podobnie rzucając Fultza za George i wcale nie wydają się być faworytem do podpisania go latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poprzez trade Kawhi traci możliwość podpisania supermaxa, więc nie da się tak łatwo go zbajerować kasą. Już u nas Celtics zrobili podobnie rzucając Fultza za George i wcale nie wydają się być faworytem do podpisania go latem.

 

Eee? Czemu poprzez trade miałby tracić prawo do supermaxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą rundę skopiowałem i zamieniłem tylko kolejność, dopasowując do bilansów ostatecznych. Podejrzewam, że jest jak w arkuszu. A za porządek w pickach całej ligi ani, ani Ty nie możemy odpowiadać przecież :smile:

 

Kogo byście koledzy widzieli z pickami 29-31? :grin:

 

Odnośnie picków 29-31 się nie wypowiadam, bo sam jestem w temacie mocno zainteresowany.

 

Sprawdziłem picki z arkuszem i jeżeli coś się może nie zgadzać, to tylko to:

 

43. Los Angeles Lakers ---> Orlando Magic  

44. Detroit Pistons ---> Philadelphia 76ers 

53. Portland Trail Blazers ---> Denver Nuggets

59. Philadelphia 76ers ---> Houston Rockets 

60. Golden State Warriors ---> Denver Nuggets

 

Ale żeby była jasność:

 

Lakers dzięki szczęściu w losowaniu uniknęli oddawanie picku do Orlando, tym samym oddają im w tym roku drugą rundę (deal z Howardem)

 

Detroit Pistons oddają pick do 76ers wydaje mi się, że przez długi okres tak było, teraz Tecu tego picku nie ma u siebie i nie wiem dlaczego.

 

Picki idące do Denver nie są zapisane w arkuszu (nie wiem czemu), ale pick od GSW poszedł w real deal NBA i u nas nie był handlowany. Pick od PTB też był oddany w real NBA w dealu z 2/13/2017 między Denver a Blazers w ramach chyba dealu Nurkicia, który u nas w grze był uwzględniony ;)

 

76ers oddaje pick do Rockets - tutaj był między wami deal więc Tecu powinieneś być najlepiej zorientowany w temacie co i jak.

Chyba parę błędów tam jest w drugiej rundzie, ale to teraz nie ma znaczenia.

 

Jak możesz to sprawdź swoje picki o których wyżej wspomniałem.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 76ers przypadkiem nie oddali do Rockets mojego #44 picku?

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Nie jestem pewien na 100% tylko dwóch picków i oba są Tecu więc niech jeszcze sprawdzi, a ja obczaję w tych naszych wszystkich wymianach jak to szło, bo akurat z tymi drugimi rundami to u nas gorzej niż na warzywniaku.

 

Jeżeli dobrze widzę, to oba picki należą do Houston więc do poprawy jest tylko #44 ;)

 

44. Detroit Pistons ---> Houston Rockets 

59. Philadelphia 76ers ---> Houston Rockets 

 

#81 Rockets - Sixers

HOU out: Onuaku, Frazier, HOU 2019 2nd

HOU in: PHI 2018 2nd (31-55 protected)

PHI out: PHI 2018 2nd (31-55 protected)

PHI in: Onuaku, Frazier, HOU 2019 2nd

 

#87 Kings - 76ers

SAC out: J.Smith, 2nd round Detroit 2018

SAC in: C.Onuaku

PHI out: C.Onuaku

PHI in: J.Smith, 2nd round Detroit 2018

 

#139 Lakers-Sixers-Rockets

LAL out: Finney-Smith, BRK/PHX/CLE 2018 2nd - best

LAL in: R.McGruder, DET 2018 2nd or LAC/NYK better 2018 2nd - worse

PHI out: DET 2018 2nd, LAC/NYK better 2018 2nd

PHI in:  BRK/PHX/CLE 2018 2nd - best

HOU out: R.McGruder

HOU in: Finney-Smith, DET 2018 2nd or LAC/NYK better 2018 2nd - better

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odświeżam temat bo za kilkadziesiąt h już zaczynamy draft, jakieś ploteczki z czołówki ;) ?

 

Ponoć w obozie Jazz po cichu mówi się o 3 mocnych kandydatach do wyboru z #2 ;) jednak wiadomo, że wiele zależy od tego, kto pójdzie z jedynką w tegorocznym drafcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns po dokonaniu wymiany z OKC odwołali workouty z dwoma forwardami, uznając że wybierając z lepszym pickiem nie są już nimi zainteresowani a do #16 się nie ostaną. Nie ma co niepotrzebnie ryzykować kontuzji u tych młodych graczy.

Wg plotek #16 pick może zmienić właściciela ale GM Suns nie chciał potwierdzić tej informacji podczas rozmowy z dziennikarzami.

Drew Bogut zadeklarował, że ewentualne powiązania graczy ze stanem Arizona nie będą mieć wpływu na decyzje Suns podczas draftu. Ewentualne powiązania graczy ze stanem Arizona nie będą mieć wpływu na nasze decyzje podczas draftu - stwierdził GM Suns.




Widzę w regulaminie, że za nieaktywnych GMów wybierać będzie mock draft tankathonu. Spoko decyzja ale jak to jest - mamy 6 picków dziennie więc jak długo czekamy gdy np. 2 albo 3 wybierający tego dnia olewa temat? Czy po prostu najlepiej przesłać do "komisarza" swoją kolejność na ten dzień i on wybierze dla nas pierwszego dostępnego z listy? I co jeśli komisarz zniknie  :rugby: 

Drugie pytanie czy to jest mock tankathonu z chwili rozpoczęcia draftu czy będziecie po prostu korzystać w razie potrzeby "na żywo", i wtedy update'y mocku będą brane pod uwagę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo za kilkadziesiąt h już zaczynamy draft, jakieś ploteczki z czołówki ;) ?

Wrzuciłbyn swoje przewidywania ale nie wiem, kto po jakie picki poszedł w drafcie ;-) A tak na razie to ciężko o cokolwiek. Co do deski Miami Oladipo przekreśla mi Doncicia o ile wystartuje w tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mock TOP 9 na draft:

 

1. Miami - DeAndre Ayton

2. Utah - Luka Doncić

3. Phoenix - Mo Bamba

4. Sacamento - Jaren Jackson Jr.

5. Dallas - Marvin Bagley

6. Oklahoma - Michael Porter

7. Memphis - Mikal Bridges

8. Atlanta - Trae Young

9. Sacramento - Wendell Carter

 

Nie wiem komu spadnie Sexton bo chlop w więksZości mocków w TOP10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mock TOP 9 na draft:

 

1. Miami - DeAndre Ayton

2. Utah - Luka Doncić

3. Phoenix - Mo Bamba

4. Sacamento - Jaren Jackson Jr.

5. Dallas - Marvin Bagley

6. Oklahoma - Michael Porter

7. Memphis - Mikal Bridges

8. Atlanta - Trae Young

9. Sacramento - Wendell Carter

 

Nie wiem komu spadnie Sexton bo chlop w więksZości mocków w TOP10

Nie ma szans przy takim ukladzie ze pojde w dwoch wysokich. Szybciej splatam figla Lakers i zaryzykuje z #9 Smitha ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden figiel, nie ma opcji by Zhaire uchował się do mojego picku :tongue:

 

 

Według mnie tym razem nie mamy #1 pewnej, więc zabawa zaczyna się od samego początku - dla shevca (bo jest szansa nawet, iż opadnie mu Doncić! Bo ma 9 pick) czy MJ1.

 

Niemniej, osobiście picki top4 dla mnie u nas to Doncić/JJJ/Ayton/Bamba. Kolejność niewiadoma^

Z #5 karpik weźmie Younga (roster alert), 6-7 to Porter/Bagley.

Myślę, że z #8 Hawks pójdą w Milesa Bridgesa, który ładnie łata im dziury w rosterze.

#9 to Zhaire lub Carter (jakby jakimś cudem ostał się Doncić do #4)

 

 

Niższe picki ciężko już przewidywać, myślę że Hornets i Celtics uderzą w rozgrywającego, a Raptors, Clippers i Pistons w BPA.

 

Interesująca jest sprawa Robinsona i Williamsa (jedyni ciekawi wysocy poniżej wielkiej piątki z czołówki w tym drafcie) - raczej jak się chce ich w 1 rundzie to trzeba robić ostry tradeup (wink, wink), bo do late 1stst się nie powinni ostać.

 

Ciekawe co z znakami zapytania z college/international - którzy wahają się od top15 do late 1sts (Bonga, Simons, Musa, Robinson).

 

 

Będzie się działo :)

Myślałem, że zrobię ci na złość tym wyborem Smitha ale draft szykuje się ciekawy.

 

To ode mnie mock ale tylko ,,14":

 

1. Ayton

 

Pasuje do Dipo. Ofensywna bestia, za rok Heat bez picku więc taki duet może im zapewnić lepsze dni na kilka lat. Kompletnie nie widzę Doncicia razem z Dipo.

 

2. Doncic

 

Utah nie przepuści takiej okazji. Kolejny ciekawy, biały gracz do duetu z Gordonem. Jest ryzyko, że zostanie w Europie, ale MJ1 takie ryzyko dźwignie. Wysocy nie pasują mi jakoś przez obecność Bella.

 

3. JJJ

 

To może być fajny fit do Bookera i drugi gracz, na którym można coś tutaj budować. Propsy za deal z kuciem.

 

4. Bamba

 

Z trójki wysokich zostanie on. Młodszy Gobert?? To byłoby coś dla Sacto ale jak wyjdzie to się okaże. Niewątpliwie będzie łatał dziurę pod koszem.

 

5. Porter Jr

 

Karpik lubi zakręcić, zrobić deal, ten Porter mi tu mega pasuje i jeżeli zdrowie dopisze to może być kozacki wybór.

 

6. Mikal Brudges

 

Kucio ma lidera, ma zajebistego podkoszowegp, ale ma wyrwę po oddaniu Dipo. Czy Bridges z Andre to nie byłby kozacki duet do obrony na obwodzie, o ile pick nie zostanie shandlowany.

 

7. Bagley

 

Nemphis potrzebuje kogoś pod kosz, kto będzie w stanie robić double double. Marvin wygląda tutaj jako idealny fit.

 

8. Young

 

Skoro nowe rozdanie to czemu nie zaszaleć i nie pójść w Younga. Jeżeli wypali to Atlanta za 4 lata mogłaby być jednym z wygranych tego draftu.

 

9. Zahire Smith

 

Trochę przehajpowany i boję się powtórki z Waitersem. Ale jeżeli głowa da radę to może być kozacki duet Smithów w Kings.

 

10. Bridges

 

Drugi z Bridgesów do przebudowującej się drużyny z Kanady. Może być fajnym początkiem budowanej ekipy w Toronto która za rok zapewne będzie celować w jednego z Kanadyjczyków.

 

11. Sexton

 

Przy braku Kemby taki w miarę spokojny typ.

 

12. Carter

 

Mamy Dunna i Markanena. Strasznie pasuje mi tu Carter o ike zostanie do tego wyboru.

 

13. Knox

 

Leszczur zaskoczy ale mi do tej pomieszanej ekipy jakoś pasuje Knox.

 

14. Walker

 

O ile pick zostanie w LAC w co watpię, dlatego może Walker, który pasuje do LAC i wielu innych ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.