Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

No prawie wszyscy, mi przede wszystkim imponuje Monk u Hurda, ktory notuje kosmiczne 39%TS, ale przynajmniej moze liczyc na minuty za Baconem(sic!). Propsy dla Clifforda za rotacje.

 

Jest to jednak nadal lepsza sytuacja niz to co mam z Semim w Bostonie

 

dzięki za pomoc w tankowaniu, choć wiem, że Cię i tak nie doścignę

 

no a Monk cegli w c*** a najlepsze jest to, że mu na to pozwalają ;) ale spokojnie, wejdzie w rytm i jebnie 50 w tym sezonie zobaczycie

 

zresztą to jest project dla mnie, niech se gra tak badziewnie jak umie i wspiera misję Bagley do Arizony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc w tankowaniu, choć wiem, że Cię i tak nie doścignę

 

no a Monk cegli w c*** a najlepsze jest to, że mu na to pozwalają ;) ale spokojnie, wejdzie w rytm i jebnie 50 w tym sezonie zobaczycie

 

zresztą to jest project dla mnie, niech se gra tak badziewnie jak umie i wspiera misję Bagley do Arizony :smile:

Prędzej umrę, niż pozytywnie ocenie parę Booker/Monk

a do tego Muddiay. BRRRRRRRRRRR

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tankiem to ja nie wiem, chyba bezpośrednie mecze będą decydować, taki ścisk :D

 

A wcale dużo silniejszej ekipy w takim np. Dallas nie ma

Nie zapominajmy jeszcze o Brooklynie w tankhatonie. Numero uno makaron na razie bardzo cieniuje, drugi najlepszy w kolejce, Vifon Lin odpadl na caly sezon, Monroe nadal jeszcze meczu nie zagral, a w real NBA jest zmiennikiem w sredniaku na wschodzie. W tym momencie ich najbardziej kompetentnym graczem jest Reggie Jackson. Nuff said

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy jeszcze o Brooklynie w tankhatonie. Numero uno makaron na razie bardzo cieniuje, drugi najlepszy w kolejce, Vifon Lin odpadl na caly sezon, Monroe nadal jeszcze meczu nie zagral, a w real NBA jest zmiennikiem w sredniaku na wschodzie. W tym momencie ich najbardziej kompetentnym graczem jest Reggie Jackson. Nuff said

 

Wiem, wiem. Pamiętam. Jedyne co ich ratuje to własnie ten Reggie Jackson, na którego na razie w Pistons raczej narzekać nie mogą. Po przyjściu Bradleya pewnie są wreszcie dumni ze swojego backcourtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando za to chciało tankować, a jeszcze o PO powalczy.

 

Tatum, Lamb, Gordon, Oubre, Mitchell, Kuzma, Noel. Augustin jak wskoczył do piątki, zaczął nawet wyglądać znowu jak poważny koszykarz, a zdrowy Mahinmi, wciąż jest marką w defensywie i daje Wizards to, czego nie daje Biyombo Orlando w RL NBA...

 

Nie ma Fourniera i Vucevica, ale też sporo chłopaków weszło w sezon lepiej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.