Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Biedni Thunder u nas, z 21 pickiem wybrali gracza który pewnie nigdy nie zagra w NBA.

 

PS: można u nas robić wymiany czy okienko sie zamkneło?

 

Chyba się jeszcze nawet nie otworzyło. Po decyczjach PO miał być czerwcowy reset przed FA.

 

Mnie bardziej interesuje kiedy okienko się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedni Thunder u nas, z 21 pickiem wybrali gracza który pewnie nigdy nie zagra w NBA.

 

PS: można u nas robić wymiany czy okienko sie zamkneło?

 

można robić wymiany, nie ma przeciwskazań

 

tylko wszystko musi być wrzucone do rosterów w excelu, które będziemy zamykać jakoś za tydzień [?]

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moi raczej będą mieli minuty do gry więc w miarę zadowolony jestem lepiej by było jak by Tatum poszedł do Pacers i miał swoją ekipe niż w C'sbo tam będzie pewnie na limicie minut ale jest spoko

jeszcze jeden prostpekt dostal swoją ekipe 

no i Donovan mam nadzieje że też pograw Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw Dennisa Smitha w Dallas. Wybierajac go liczylem, ze dostanie sie do ekipy z poukladanym rosterem i bardzo dobrym coachem. W Dallas wszystkie warunki spelnione. Teraz zeby tylko zdrowie dopisalo i w glowie tego gracza wszystko bylo ok. Hart w Lakers moze zginac w rotacji lub byc dobrym graczem z lawki. Williams Goss w Utah to nawet nie wiem, czy sie przebije do bycia 3rd pg w Jazz. Spodziewalem sie, ze bedzie gorzej po drafcie. No i pozyskanie Roziera uwazam za plus. W PO pokazal sie z dobrej strony, pozycja zmiennika Thomasa i cos ok. 15 minut powinno byc w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dilon Brooks to steal , sam go miałem na tapecie.

 

A co z graczami którzy zostali wybrani w naszym drafcie a nie w real NBA ?

 

Bo u mnie Mika może nie będzie jakimś wymiataczem ale swoje minuty na parkiecie dostanie a i ma mentora w postaci jednego z lepszych centrów w lidze więc jak podejść do tego tematu ?

 

Nie ma w NBA = nie ma wpływu na grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam gracza undrafted ale z tego co wiem ma podpisać z Lakersami [Dozier]

 

ale ten Mika to nie wiem, chyba marna szansa, więc raczej LAF lepiej sobie odpuść

 

ale ogólna zasada jest, że 1szo rundowców podpisujemy już teraz a z drugorundowcami czekamy nawet do października, tak więc można się przyczaić a nuż po campie nasz człowiek złapie umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MJ1

 

W końcu jak wyszło z tym pickiem w 2020 roku? 

bo trochę przespałem temat, sorry ale sporo na głwoie mam

 

mozęsz przypomnieć/zacytować ostateczne ustalenia? 

 

wyszło, że dajesz swój z 2019, a Twój z 2019 jest najlepszy spośród POR,ORL,CLE, HOU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie najlepszy ORL? co jest najbardziej prawdopodobne to odzyskuję go? 

 

nie, jest tak, że jak jest 15-30, to dostaję Twój 1st rounder i 2nd rounder masz Ty. Jeśli nie będziesz w playoffs, to dostaję ten "Twój" pick, czyli najlepszy spośród czterech wymienionych wcześniej, czyli być może Twój, być może Cavs, a może Blazers albo Rockets.

 

Czyli jak będzie najlepszy ORL, to i tak go dostaję, chyba, że będziesz w play-offach ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.