Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 34 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brad Miller (Clippers) – 5 dni (Dislocated Finger)

Johnny Dawkins (Rockets) – 5 dni (Sprainded Ankle)

Kenny Anderson (Rockets) – 7 dni (Severe Migraines)

Danny Ainge (Knicks) – 8 dni (Broken Finger)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy w tej wymianie jest pewnie Billups i picki, a Rice to raczej po to żeby salary grało.

 

Dokładnie. Mało kto dawał młodych, na których mi zależało. A jak się pojawiali to tylko z potencjałem na rolesów. Billups jest ok a przy jednym dobrym campie jest szansa na to że wskoczy do czołówki na swojej pozycji. Jak nie to i tak będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana calkiem spoko i chyba dla wszystkich stron. Bird ma już 35 lat nie wiadomo czy zaraz nie zakończy kariery. Billups i picki to spoko zestaw.

Bird ma kontrakt jeszcze na następny sezon, ale wtedy już karierę raczej zakończy więc Lakers pozyskują Birda na 1,5 sezonu, ale w ich sytuacji to zrozumiały ruch.

 

Ciekawy jestem o ile ta wymiana wzmocni Lakers, dalej mają dziurę pod koszem, ale Johnson-Hornacek-Bird-Baker wygląda mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuży win Lakers (z miejsca stają się poważną siłą na zachodzie / w sumie jakby dodali chociaż przyzwoitego centra to imho personalnie byliby najmocniejszy w swojej bieda-konfie - imho powinni szukać wymiany C za Kukoca + pozbyli się najgorszego chyba kontraktu simki)

Mały win Grizzlies (zaczynają przebudowę, Rice jako tank commander powinien się sprawdzić a za dwa lata będzie miał wartość jako spadający, Billups/Manu są nawet spoko - choć nie tak spoko jak menago miśków myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers jakby dodali C byliby najmocniejsi na zachodzie, też mi się tak wydaję. Ale centra ciężko znaleźć, bo albo mamy kozaków za maxa, albo słabych gości. Jest kilku solidnych centrów, którzy nie mają może jakiejś wielkiej wartości ale swoje wniosą tylko, że wszyscy z nich raczej grają w drużynach walczących o PO więc ciężko ich wyrwać. Wiem coś o tym bo też staram się o centra, przynajmniej Wojnarowski takie plotki podaje. ;)

 

btw. Kto MVP? Shaq spuścił z tonu na starcie sezonu, Iverson słaby bilans.. Kidd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuuży win Lakers (z miejsca stają się poważną siłą na zachodzie / w sumie jakby dodali chociaż przyzwoitego centra to imho personalnie byliby najmocniejszy w swojej bieda-konfie - imho powinni szukać wymiany C za Kukoca + pozbyli się najgorszego chyba kontraktu simki)

Mały win Grizzlies (zaczynają przebudowę, Rice jako tank commander powinien się sprawdzić a za dwa lata będzie miał wartość jako spadający, Billups/Manu są nawet spoko - choć nie tak spoko jak menago miśków myśli)

 

Musiało się coś ruszyć. Byłby Camby i Manu ale hajs się nie zgadzał. Inne oferty nie obfitowały w młodych, ciekawych graczy. Billups i Manu tak jak piszesz są spoko ale ja nie oczkuje, że wyrosną z nich gwiazdy. Manu może być fajny scorer a Billups 2/3 opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu może zaskoczyć po campach. Jak poprawi rzut... Już teraz ma niezłe zadatki - b dobra obrona, dobry fizycznie...

Z Billupsa dużo nie będzie, ale Manu to kandydat na coś więcej niż solidny gracz.

 

Żeby być czymś więcej niż solidnym graczem (a takim na SG jest np mój Gill) by musiał mieć 2/3 super campy. Fakt, że w tym wieku na ostatnim campie zrobił -4 nie nastraja optymistycznie.

 

To już prędzej właśnie Billups może być borderline all-starem.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być czymś więcej niż solidnym graczem (a takim na SG jest np mój Gill) by musiał mieć 2/3 super campy. Fakt, że w tym wieku na ostatnim campie zrobił -4 nie nastraja optymistycznie.

 

To już prędzej właśnie Billups może być borderline all-starem.

Imo też szybciej Billups będzie kimś niż Manu, ale zobaczymy. Campy mogą wszystko zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


 

Wymiana Grizzlies-Wizards weszła w życie, składy do ustawienia na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.