Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy od tego jak się postrzega Dallasa i jego roli w drużynie - dla mnie zawsze był i powinien dla 76ers być bardziej Big Benem / Big Zo niż dajmy na to Alem Jeffersonem.

 

Po drugie zawodnicy z grupy 14rpg & 3-4 bpg aka zjemkażdegodrewniaka są dużo rzadsi i bardziej w cenie niż goście 19ppg/10ppg których jest znacznie więcej.

Nie jestem na bieżąco z ligą i nie wiem do końca z czego to wynika (nie wierzę że Sir Charles mu te zbiórki zabiera) bo przecież nie pogorszył się na campie, a wręcz troszenkę się poprawił

 

A propo: Big Zo ostro wymiata w tym sezonie :hypnotysed: (choć na campie się trochę pogorszył)

 

PS.2. Mialem na myśli irl BB, BZ i AJ w pierwszym zdaniu jbc ;)

No wiadomo, że Comegys w Sixers to był gość od obrony, a nie od zdobywania punktów, ale mimo tego, że mniej zbiera to przecież dalej robi powyżej 3 bpg i jest jednym z najlepszych obrońców w lidze. Dla mnie osobiście to on lepiej broni od Horacego i dalej jest w TOP3 PFow w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bezczelne tankowanie jak uprawiają Warriors jest fair? Qrde, żeby team NBA zdobywał średnio 80 ppg, a ostatnio ledwo w kilku 60 przekraczał?

Pierwszy mecz sezonu zagrali pełnym składem (pewnie owner nie zdążył wyoutować swojej top3).

Czy tylko mnie razi takie wredne tankowanie? Nie ma żadnych regulacji przed takim postępowaniem? Niby przecież to jest simka NBA, a tam do takiego czegoś by nie dopuszczono (w końcu nawet w real Philly 76ers zastopowano ten proceder maxi tankowania).

 

Są i inne teamy tankujące, ale nikt tak nie rzuca w oczy się jak Warriors i ich poniżej 4% win ratio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bezczelne tankowanie jak uprawiają Warriors jest fair? Qrde, żeby team NBA zdobywał średnio 80 ppg, a ostatnio ledwo w kilku 60 przekraczał?

Pierwszy mecz sezonu zagrali pełnym składem (pewnie owner nie zdążył wyoutować swojej top3).

Czy tylko mnie razi takie wredne tankowanie? Nie ma żadnych regulacji przed takim postępowaniem? Niby przecież to jest simka NBA, a tam do takiego czegoś by nie dopuszczono (w końcu nawet w real Philly 76ers zastopowano ten proceder maxi tankowania).

 

Są i inne teamy tankujące, ale nikt tak nie rzuca w oczy się jak Warriors i ich poniżej 4% win ratio....

Problem tankowania był już tutaj poruszany wiele razy, ale póki co nic mądrego nie zostało wymyślone. Jak masz jakiś pomysł to pisz.

 

Posadzenie na cały sezon Duncana, Richardsona i Barona nie wygląda najlepiej, ale przecież nie możemy nikomu narzucić kim ma grać..

 

I nie czepiajmy się tylko Warriors, bo Cavs robią to samo i Drexler z Magicem będą mieli sezon w plecy.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors tankują już ileś sezonów z rzędu ... taka polityka GMa, ale dotychczas do niczego to nie doprowadziło.

 

Ja pamiętam silnych Warriors z nomem omen świetnym Durantem którzy byli rok rocznie w Top 3-4 Zachodu. Aleee to było daaawno temu ;)

 

Każdy wybiera sobie swoją drogę - jeśli komuś odpowiada odcięcie się od ligi i jej codziennych emocji na rzecz wieloletniego tankingu - jego sprawa/ strata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam silnych Warriors z nomem omen świetnym Durantem którzy byli rok rocznie w Top 3-4 Zachodu. Aleee to było daaawno temu ;)

 

Każdy wybiera sobie swoją drogę - jeśli komuś odpowiada odcięcie się od ligi i jej codziennych emocji na rzecz wieloletniego tankingu - jego sprawa/ strata ;)

Tam bym Durant, CP3 i chyba McGee. Byli mocni, bardzo dobrzy w obronie z tego co pamiętam, ale nie mogli pokonać Wolves a później Blazers. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy niech gra, tak jak chce, jak sama gra nie umozliwia, poki co, takich opcji, to nie ma co sztucznie ingerowac.

 

problem w tym że fbb to mega prosta gierka i bardziej symulator statów niż coś innego - nie uwzględnia masy rzeczy

 

well można by robić jakieś bajery typu gracz rozegrał > x minut to ma bonus do potencjału a < x to się mu zabiera i takie tam, ale to meeeeega uciążliwe niestety

 

i tankowanie spoko - jak się pod to dobiera grajków itp. w momencie kiedy masz grajków na walkę o PO a sadzasz ich na cały sezon to mi osobiście się to mega nie podoba (obecnie np. Drexler/Magic/Duncan/Bird - do teraz, tutaj przynajmniej poszedł trejd)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że fbb to mega prosta gierka i bardziej symulator statów niż coś innego - nie uwzględnia masy rzeczy

 

well można by robić jakieś bajery typu gracz rozegrał > x minut to ma bonus do potencjału a < x to się mu zabiera i takie tam, ale to meeeeega uciążliwe niestety

Myślałem o tym bonusie za liczbę rozegranych gier, byłoby to do ogarnięcia, ale boję się że po takim dodawaniu potencjału mieliby masę jakiś potworów na poziomie MJ. Wyobrażasz sobie, że taki Lebron co roku przez x lat dostaje +5 do potencjału? Chłop by robił 40-10-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym bonusie za liczbę rozegranych gier, byłoby to do ogarnięcia, ale boję się że po takim dodawaniu potencjału mieliby masę jakiś potworów na poziomie MJ. Wyobrażasz sobie, że taki Lebron co roku przez x lat dostaje +5 do potencjału? Chłop by robił 40-10-10.

 

no to tylko minusy :) - i tak mamy imho za dużo talentu w lidze

 

w sumie ma to uzasadnienie zarówno w przypadku tankowania (brak ogrania) jak i kontuzji (psucie się zdrowia) - i to by pewnie było łatwiej ogarnąć (każdy wie o długich kontuzjach, każdy wie o tankujących - jakichś bolków z dna ławek możnaby odpuszczać - zakładając, że grali w d-league czy cuś).

Tylko tutaj oczywiście wszystko byłoby rozmyte, bo jak ocenić wtedy przykładowo Webbera, który grał w 82, ale średnio po 5 minut w meczu. Ciężkie dla gm'ów, jeszcze cięższe dla komiszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.