Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 42 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 96 - Nuggets 113
play-by-play

Heat 94 - Jazz 104
play-by-play

Mavericks 114 - 76ers 130
play-by-play

Lakers 115 - Rockets 136
play-by-play

Cavaliers 80 - Timberwolves 127
play-by-play

Wizards 120 - Clippers 113
play-by-play

Knicks 113 - Bucks 98
play-by-play

Bulls 114 - Raptors 121
play-by-play

Spurs 122 - Kings 112
play-by-play

Nets 117 - Suns 114
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kyrie Irving - Wolves - 7 days - Sprained Knee
    Grant Hill - Nets - 8 days - Severe Migraines


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracy "solidny starter" McGrady przesyła pozdrowienia dla GM Bulls.

 

o damn :D no naprawdę długo czekałeś na swoją chwilę, ale warto było hen? :D (notabene nie spodziewałem się że z tak zapartym tchem śledzisz każde starcie Tracy z Bulls, hihi :) )

 

Do kolejnego meczu T-Mc'a z Bulls proponuję, żebyś zrobił sobie średnie z  jego występów przeciwko Bulls ^_^

 

W międzyczasie Micz Ricz pozdrawia za każdym razem Bucks :D

 

A tak na marginesie to u mnie nic się nie zmieniło: dobry gracz w słabej drużynie, 3-cia opcja w dobrej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o damn :D no naprawdę długo czekałeś na swoją chwilę, ale warto było hen? :D (notabene nie spodziewałem się że z tak zapartym tchem śledzisz każde starcie Tracy z Bulls, hihi :) )

 

Do kolejnego meczu T-Mc'a z Bulls proponuję, żebyś zrobił sobie średnie z jego występów przeciwko Bulls ^_^

 

W międzyczasie Micz Ricz pozdrawia za każdym razem Bucks :D

 

A tak na marginesie to u mnie nic się nie zmieniło: dobry gracz w słabej drużynie, 3-cia opcja w dobrej

Mich Ricz pozdrawia Hornets jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich Ricz pozdrawia Hornets jak coś ;)

 

Co racja, to racja - trochę trejdów na linii Bucks / Celtics było, to wydawało mi się, że ten też był z Milwaukeee :mushroom:

 

A trejd szedł  tak:

Celtics out: Tracy McGrady + John Stockton

Celtics in: Mitch Richmond + 2024 1st rnd pick Hornets*

 

Hornets out: Mitch Richmond + 2024 1st rnd pick Hornets*

Hornets in: Tracy McGrady + John Stockton

 

* ten pick to Paul "TworzęZmitczemParęSolidnychStarterów" Pierce :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o damn :grin: no naprawdę długo czekałeś na swoją chwilę, ale warto było hen? :grin: (notabene nie spodziewałem się że z tak zapartym tchem śledzisz każde starcie Tracy z Bulls, hihi :smile: )

 

Do kolejnego meczu T-Mc'a z Bulls proponuję, żebyś zrobił sobie średnie z  jego występów przeciwko Bulls ^_^

 

W międzyczasie Micz Ricz pozdrawia za każdym razem Bucks :grin:

 

A tak na marginesie to u mnie nic się nie zmieniło: dobry gracz w słabej drużynie, 3-cia opcja w dobrej

Nie pochlebiaj sobie, nie śledzę poczynań Twojej ekipy tak jak się tobie wydaje. Po prostu widząc wynik, rzuciło mi się to i owo w oczy. Tak samo jak to, że w wieku 20 lat kręci takie staty jak obecnie.

 

A o Pierce'a się nie martw.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochlebiaj sobie, nie śledzę poczynań Twojej ekipy tak jak się tobie wydaje. Po prostu widząc wynik, rzuciło mi się to i owo w oczy. Tak samo jak to, że w wieku 20 lat kręci takie staty jak obecnie.

 

A o Pierce'a się nie martw.

 

Perspektywistycznego 20-latka u progu kariery, który zaraz łyknie Micza?

 

Ja widzę raczej 20-latka, któremu po czterech campach zostało 51 potencjału i na ostatnich 2 campach zrobił w sumie 2 oczka postępu :nevreness:

 

I o Paula "TworzęZmitczemParęSolidnychStarterów" Pierce'a się nie martwię - wprost przeciwnie (chyba nie załapałeś ;) )

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepianie sie. Geddo po prostu bardzo realistycznie prowadzi celtow. Jak Ainge ;)

GeDDo zjada Ainge na śniadanie, Ainge chomikuje cały czas te picki i nie potrafi z nich korzystać, a Geddo oddał prospecta za superstara i dodatkowo dostał pick.

 

Generalnie szacun dla Geddo za tak zbudowany team, od kilku sezonów jest contenderem, a perspektywy na przyszłość z duetem Pierce-Gasol też ma świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywistycznego 20-latka u progu kariery, który zaraz łyknie Micza?

 

Ja widzę raczej 20-latka, któremu po czterech campach zostało 51 potencjału i na ostatnich 2 campach zrobił w sumie 2 oczka postępu :nevreness:

 

I o Paula "TworzęZmitczemParęSolidnychStarterów" Pierce'a się nie martwię - wprost przeciwnie (chyba nie załapałeś ;) )

Problem w tym, że ten 20latek pomimo tych mało udanych campów, kręci staty zbliżone do tych co kręcił Richmond w poprzednich sezonach (za wyjątkiem jednego i obecnego). No a podobno to różnej klasy zawodnicy.

 

BTW. Do Ainge'a mi daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten 20latek pomimo tych mało udanych campów, kręci staty zbliżone do tych co kręcił Richmond w poprzednich sezonach (za wyjątkiem jednego i obecnego). No a podobno to różnej klasy zawodnicy.

 

BTW. Do Ainge'a mi daleko.

Z tymi statami to nie do końca się zgodzę, bo w tym momencie mamy taką ligę, że sporo grajków kręci niezłe staty, ale nie wszyscy mają duży wpływ na grę. A taki Richmond to jednak najwyższa półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 43 (na pierwszym miejscu goscie)

Lakers 105 - Nuggets 119
play-by-play

Timberwolves 75 - Cavaliers 63
play-by-play

Spurs 91 - Knicks 111
play-by-play

Grizzlies 82 - Mavericks 132
play-by-play

Heat 99 - Sonics 97
play-by-play

Magic 98 - Bucks 107
play-by-play

Warriors 98 - Jazz 121
play-by-play

Bulls 126 - Kings 117
play-by-play

Wizards 82 - 76ers 120
play-by-play

Trailblazers 90 - Suns 88
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jeff Grayer - Lakers - 5 days - Stiff Neck
    Larry Nance - Grizzlies - 56 days - Bulging Disc
    Antoine Carr - Wizards - 7 days - Bruised Hip


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ten 20latek pomimo tych mało udanych campów, kręci staty zbliżone do tych co kręcił Richmond w poprzednich sezonach (za wyjątkiem jednego i obecnego). No a podobno to różnej klasy zawodnicy.

 

O ja :nevreness: paczę i nie wierzę :nevreness:

 

Jeden jest drugim (trzecim? czwartym?) najlepszym graczem  w przeciętnej drużynie która walczy o pozostanie w POs.

Drugi jest absolutnym liderem najlepszej personalnie drużyny w lidze.

 

I to że mają zbliżone statsy świadczy o czym?

 

Bo w zasadzie to ja nie bardzo rozumiem o czym.

I tego, że te liczby są zbliżone - bo nie są :nevreness:

 

T-Mac w swoim czwartym sezonie notuje: 22.8ppg - 6.1rpg - 3.8apg (+51 potencjału)

Micz w swoim czwartym sezonie notował: 27.5ppg - 7.4rpg - 3.7apg (+72 potencjału natenczas)

 

A po przejściu do Celtics Micz notował:

25.5ppg - 6.4rpg - 4.0apg - 2.3spg

24.9ppg - 6.5rpg - 3.8apg - 2.5spg

28.6ppg - 7.3rpg - 4.4apg - 2.1spg

 

I to wszystko mając 3-4 kozaków dookoła siebie.

A propo statsów: Kemba Walker mile zaskakuje jako zastępca połamanego JoeD:

 

22.7ppg - 5.0rpg - 7.7apg - 2.0spg - 1.0tpg(!!!) - 51% z gry - 39% za 3

 

Lepszy niż Tracy! :nevreness: Prawie szkoda, że Joe wraca ;)

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest drugim (trzecim? czwartym?) najlepszym graczem  w przeciętnej drużynie która walczy o pozostanie w POs.

Drugi jest absolutnym liderem najlepszej personalnie drużyny w lidze.

A jak Mitch grał w Hornets, to też to była najlepsza personalna drużyna w lidze?

 

 

I to że mają zbliżone statsy świadczy o czym?

 

 

Bo w zasadzie to ja nie bardzo rozumiem o czym.

I tego, że te liczby są zbliżone - bo nie są :nevreness:

 

 

T-Mac w swoim czwartym sezonie notuje: 22.8ppg - 6.1rpg - 3.8apg (+51 potencjału)

Micz w swoim czwartym sezonie notował: 27.5ppg - 7.4rpg - 3.7apg (+72 potencjału natenczas)

 

A po przejściu do Celtics Micz notował:

25.5ppg - 6.4rpg - 4.0apg - 2.3spg

24.9ppg - 6.5rpg - 3.8apg - 2.5spg

28.6ppg - 7.3rpg - 4.4apg - 2.1spg

 

I to wszystko mając 3-4 kozaków dookoła siebie.

Oto skład Hornets w 4 sezonie Richmonda:

2mdjn7a.jpg

Więc jak ma się u boku takich partnerów, to nic dziwnego, że notował takie staty. Jego staty z sezonu 5 (choć tam tankowali Hornets) i 3 (u boku D.Robinson - pierwsza opcja w ataku, K.McHale, J.Dumars) wyglądają już znacznie inaczej.

 

A te wszystkie staty mówią o tym, że nie dzieli ich jakaś totalna przepaść (pomimo różnicy w umiejętnościach). Bo Richmond niemal od zawsze jest numerem 1 w ataku czy to w Hornets, czy Celtics. T-Mac nigdy taką opcją nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.