Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 30 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 128 - Clippers 103
play-by-play

76ers 113 - Rockets 96
play-by-play

Wizards 109 - Heat 103
play-by-play

Suns 101 - Warriors 82
play-by-play

Mavericks 89 - Knicks 85
play-by-play

Kings 112 - Pistons 97
play-by-play

Trailblazers 108 - Grizzlies 69
play-by-play

Hornets 101 - Bulls 119
play-by-play

Jazz 100 - Spurs 113
play-by-play

Sonics 94 - Nets 122
play-by-play

Magic 113 - Bucks 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Felton Spencer - Pistons - 9 days - Inflamed Appendix


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 121 - Timberwolves 114
play-by-play

Lakers 128 - Warriors 83
play-by-play

Sonics 97 - Kings 114
play-by-play

Cavaliers 97 - Hornets 102
play-by-play

Nets 123 - Heat 104
play-by-play

Spurs 103 - 76ers 113
play-by-play

Suns 90 - Raptors 101
play-by-play

Trailblazers 111 - Hawks 99
play-by-play

Magic 107 - Pacers 101
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brak


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiartka sezonu za nami w sumie i mam pytanie - co się dzieje z Pistons i Rockets? Iverson i Kobe cancerują jak w rilu? :D

 

Ogólnie central division jest najweselsza - byłem pewien, że od początku będzie walka między Bulls i Pistons a tutaj starzejący się Isiah mając za 2gą opcję Worthy'ego nieźle miesza (chociaż wiadomo, że ten sezon - ze względu na krula w drafcie - jest mega dziwny więc bilanse mogą nic nie znaczyć jeśli chodzi o wartość teamu przed PO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwiartka sezonu za nami w sumie i mam pytanie - co się dzieje z Pistons i Rockets? Iverson i Kobe cancerują jak w rilu? :D

 

Ogólnie central division jest najweselsza - byłem pewien, że od początku będzie walka między Bulls i Pistons a tutaj starzejący się Isiah mając za 2gą opcję Worthy'ego nieźle miesza (chociaż wiadomo, że ten sezon - ze względu na krula w drafcie - jest mega dziwny więc bilanse mogą nic nie znaczyć jeśli chodzi o wartość teamu przed PO)

Jeśli chodzi o Pistons to jak widać Ajinca miał mimo wieku spore znaczenie dla tego zespołu i zamiana go na Spencera to spore osłabienie. Brak też scoring punch z ławki w postaci Griffitha, ale myślę że to mniejszy problem niż brak centra z prawdziwego zdarzenia.

 

Dodatkowo cały czas łamie mi się Wes, który jest teraz trzecią opcją więc to spore osłabienie i na razie Malone nie gra tego co w zeszłym sezonie, słabo zaczął ale teraz już powoli dochodzi do formy.

 

Ja ogólnie się nie podniecam, zeszły sezon to był trochę overachieving w moim wykonaniu, praktycznie idealne PO Iversona + dwie świetne serię Malone pozwoliły mi wygrać wschód, ale tamta drużyna jednak nie była aż tak dobra jak wskazywałby na to tamten sezon. W tym sezonie chciałem po prostu HCA, ale jak się okazuje może być o to ciężko, no ale zobaczymy jeszcze. Póki co nieźle cisną Magic i Hawks, którzy są dla mnie zdecydowanie największym zaskoczeniem tego sezonu, tym bardziej że Thomas nie gra jakiegoś kosmosu, a wrexz przeciwnie - słabiej niż w poprzednich latach.

 

Nie ukrywam, że po cichu liczę na to, że jednak Hawks zaczną częściej przegrywać, podobnie jak Magic. ;)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nieźle cisną Magic i Hawks, którzy są dla mnie zdecydowanie największym zaskoczeniem tego sezonu, tym bardziej że Thomas nie gra jakiegoś kosmosu, a wrexz przeciwnie - słabiej niż w poprzednich latach.

 

No u mnie sporo farta póki co - tylko dwie wpadki ze słabymi zespołami (i to nie z tymi z sameeeego dna) + prawie wszystkie mecze z 'normalnymi' drużynami jak wygrywam to dosłownie kilkoma punktami. Chociaż nie zapeszam bo mi to pasuje :smile:

 

Inna sprawa, że ofensywna efektywność Webbera woła o pomstę do nieba (41% fg / 65 ft% / 30% 3pt + 3 TOPG.....) i tu pewnie jest miejsce na poprawę.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sporo farta póki co - tylko dwie wpadki ze słabymi zespołami (i to nie z tymi z sameeeego dna) + prawie wszystkie mecze z 'normalnymi' drużynami jak wygrywam to dosłownie kilkoma punktami. Chociaż nie zapeszam bo mi to pasuje :smile:

 

Inna sprawa, że ofensywna efektywność Webbera woła o pomstę do nieba (41% fg / 65 ft% / 30% 3pt + 3 TOPG.....) i tu pewnie jest miejsce na poprawę.

Webbera ma miejsce na poprawę, ale ogólnie mnie trochę zawodzi. Po tym jak go tak hajpowales to myślałem że będzie rozpierdalał, a on jest bardzo dobry w obronie, ale w ataku bez szału. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webbera ma miejsce na poprawę, ale ogólnie mnie trochę zawodzi. Po tym jak go tak hajpowales to myślałem że będzie rozpierdalał, a on jest bardzo dobry w obronie, ale w ataku bez szału. ;)

 

hajpowałem go 2 campy temu. Oba campy pomimo ok 60-70 potencjału miał minusowe :/ (minusiki minimalne, ale mimo wszystko)

 

tak czy siak - w obronie robi wszystko, jak poprawi efektywność w ataku to będzie i tak najlepszy PF w simce ;) (Comegys/Baker też grają średnio póki co a Malone jest wybrakowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajpowałem go 2 campy temu. Oba campy pomimo ok 60-70 potencjału miał minusowe :/ (minusiki minimalne, ale mimo wszystko)

 

tak czy siak - w obronie robi wszystko, jak poprawi efektywność w ataku to będzie i tak najlepszy PF w simce ;) (Comegys/Baker też grają średnio póki co a Malone jest wybrakowany)

W zeszłym sezonie najlepszym PFem był Malone, dwa sezony temu chyba Comegys, ale tu można dyskutować a ja sam myślałem że na tej pozycji dominował będzie Webber.

 

W tym sezonie Malone na razie gra sporo słabiej niż w zeszłym, Baker również, ale Comegys robi 20-12-3 na 46% czyli jest to na pewno lepszy sezon niż CWebb, szczególnie że jak dla mnie Comegys jest lepszym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 32 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Bucks 129 - Warriors 100

play-by-play

 

Celtics 97 - Kings 104

play-by-play

 

Magic 108 - Hornets 89

play-by-play

 

Rockets 115 - Timberwolves 114

play-by-play

 

Jazz 115 - Suns 129

play-by-play

 

Nuggets 111 - Pacers 120

play-by-play

 

Lakers 99 - 76ers 136

play-by-play

 

Cavaliers 91 - Bulls 101

play-by-play

 

Knicks 102 - Raptors 105

play-by-play

 

Wizards 139 - Spurs 114

play-by-play

 

Hawks 111 - Trailblazers 115

play-by-play

 

Nets 95 - Mavericks 96

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani: 

  • Perry Jones (Timberwolves) - 25 dni (broken cheekbone)
    Kosta Koufos (Mavericks) - 33 dni (scratched cornea)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze wieczorem!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko chcesz odpaść? :panda:

 

E tam, Ty wszystko w kategoriach wygrywania / przegrywania - nie chcesz np. nacieszać się widokiem jak moi podkoszowi zjadają Twoich przez całe 4 mecze ? :D

 

Ale ogólnie widzę, że sentymentalnie podchodzisz do naszej serii, bo robisz wszystko, żebyśmy spotkali się już w pierwszej rundzie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.