Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie cieszy porządny start Hawks, ale jesteśmy za ciency w uszach na to, żeby realnie coś pograć z najlepszymi drużynami. Widać to w ostatnich dwóch meczach z Blazers np (chociaż o dziwo w drugim spotkaniu było blisko), z drugiej strony ze słabszymi lub teoretycznie równymi też trzeba potrafić wygrywać. Na pewno nie spodziewałem się aż tak dobrej gry Worthy'ego, dodatkowo niezły obóz zaliczył Hughes i jakoś lecimy do przodu. Przy małej pomocy Króla, może być fajna play-offowa przygoda, zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, Ty wszystko w kategoriach wygrywania / przegrywania - nie chcesz np. nacieszać się widokiem jak moi podkoszowi zjadają Twoich przez całe 4 mecze ? :D

 

Ale ogólnie widzę, że sentymentalnie podchodzisz do naszej serii, bo robisz wszystko, żebyśmy spotkali się już w pierwszej rundzie :nevreness:

Bulls - Pistons to obecnie chyba jedyna poważniejsza rywalizacja w tej lidze więc trzeba to pielęgnować. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 33 (na pierwszym miejscu goscie)

 



 



 



 



 



 



 



 



 



 



 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:  

  • Gary Payton (Magic) – 4 dni (Concussion)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors nie grają Duncanem, J-Richem ani Baronem Davisem. Myślę, że mogliby być w czołówce, a na pewno nad Atlantą :D

Szkoda trochę, że Isiah już powoli zjeżdża, kiedy Hughes idzie w górę, bo razem poszaleliby bardziej.

Ale Warriors są na zachodzie.

 

Przynajmniej jak Thomas zdziadzieje to będziesz miał solidnego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors nie grają Duncanem, J-Richem ani Baronem Davisem. Myślę, że mogliby być w czołówce, a na pewno nad Atlantą :grin:

Szkoda trochę, że Isiah już powoli zjeżdża, kiedy Hughes idzie w górę, bo razem poszaleliby bardziej. 

 

A niektórzy nie mieli młodych graczy i dla nich każdy junior jest na wagę złota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.