Skocz do zawartości

[2026-2027] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do dyskutowanej wymiany.

Ja bym na miejscu Hawks Cambymana w żadnej z tych wymian nie oddał. Jeżeli Hawks chcą w tym sezonie zagrać w PO to C z przyzwoitą zbiórką i obroną pomalowanego jest niezbędny. Rzucac tam ma kto, a bez C Z dobrą zb i def ciezko zbudowac team ktory moze o cos powalczyc.

Rozumiem, że byc moze będzie próba grania smallball z Sheedem na C , ale nie sądzę by to wypaliło. Zostalbym przy Cambym, który jeste imo lepszym prospectem od zawodników oferowanych Hawks i pewnie się jeszcze rozwinie.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dyskutowanej wymiany.

Ja bym na miejscu Hawks Cambymana w żadnej z tych wymian nie oddał. Jeżeli Hawks chcą w tym sezonie zagrać w PO to C z przyzwoitą zbiórką i obroną pomalowanego jest niezbędny. Rzucac tam ma kto, a bez C Z dobrą zb i def ciezko zbudowac team ktory moze o cos powalczyc.

Rozumiem, że byc moze będzie próba grania smallball z Sheedem na C , ale nie sądzę by to wypaliło. Zostalbym przy Cambym, który jeste imo lepszym prospectem od zawodników oferowanych Hawks i pewnie się jeszcze rozwinie.

Hawks gadają teraz z jeszcze dwiema drużynami sources say ;)

 

Dlatego nie ma potwierdzenia wymiany ze mną więc na temat Cambiego nic niewiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie bronię swoich wymian, tym razem też nie mam zamiaru tego robić ale Rahim jednak ma ostatni rok kotraktu, więc będzie trzeba mu zapłacić. Krstić jest na świeżym rookie kontrakcie, ma jeszcze sporo potencjału. 

 

W sumie to długo myślałem czy oddać dwa picki za zawodnika, który nie wiadomo czy u mnie w ogóle po sezonie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Camby to obrońca, no ale 30% FG to dla mnie lekka przesada. W obronie w przypadku post defense i bloków Sheed jest tylko nieco gorszy plus sensowny w ataku. W przypadku zbiórek w statystyk (rpg) znowu lepiej wypada Sheed (chociaż gra trochę więcej minut i ma gorsze skille w przypadku ORB) a jeśli chodzi o czyste skille (zbiórkowe i przechwyt) to lepiej prezentuje się Sellers (jest też lepszy w ataku). Nie mam zamiaru dawać mu dużego kontraktu a widzę, że hajp na niego jest, więc pewnie sporo pieniędzy dostanie. Ewentualnie podpiszę sobie Sellersa za ułamek tego co chciałby Marcus.

 

Krstić jest młody, ma wysoki potencjał, może się rozwinie. Dodatkowo mam go na 4 lata na niezłym kontrakcie (nie do końca sezonu) no i oba picki, które moim zdaniem będą wyżej niż Pistons, ale zobaczymy. Dodatkowo mam 4-5 zawodników w podobnym wieku, którzy (zależnie od tego jak się będą rozwijać) mogą tworzyć Hawks kiedy odpłynie Izajasz i Worthy.

 

Nie znam tak dobrze realiów FBB2001, nie wiem czy potencjał Krsticia, Murraya czy Cardinala tylko nieźle wygląda, czy jest jakaś opcja na wyciągnięcie solidnego gracza ławki z tym powiedzmy 20 numerem. Nie mam pojęcia jak dużo racji jest w tym mitycznym impakcie, który wnosi defensywny kołek pod koszem, bo brakuje mi doświadczenia w lidze a FBB odmówiło posłuszeństwa po 3 dniach triala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie schemat myślenia dobry LTP , trudno Ci odmówić logiki w wielu miejscach.

Widać, że poświęciłeś czas, żeby przemyślałeś temat :encouragement:

 

Ale musi być, Ale ;) :

 

"widzę, że hajp na niego jest(...)"

 

Skoro tak, że może jednak dało się za niego wyciągnąć nieco więcej ? ;)

 

Poza tym :

- miałeś jeszcze 50 dni do trade deadline

- masz taką sytuację w salary, że nawet jakbyś nieco za niego przepłacił na FA nic wielkiego by się nie stało (daleko Ci do Luxury Tax, daleko Ci do podpisania maxów na FA)

- Sheed jest OK, ale ma swoje braki (post defense, off reb i siła); optymalnie powinien być wsparciem dla Twojego najlepszego podkoszowego, a nie Twoim najlepszym podkoszowym [nie mówię, że takim był(by) na pewno Camby, po prostu naświetlam wątek ]

- z racji Isiaha jesteś raczej w trybie Win Now. Krstić i picki oddalają Cię od tego

- w simce jest ogólna zasada, że nie rozmieniamy grubszych banknotów na drobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej sytuacji to Miller>>>>Gill (czekalem na prawdziwa pierwsza opcje od lat), ale sa sytuacje gdzie Gill>>>Miller. Choziaz fakt Wizards powinni przede wszystkim orac (szczegolnie ze graja na wschodzie).

W jakiej sytuacji Gill>Miller?

 

Pierwszą opcją miał być CWebb, zobaczymy jak będzie teraz wyglądał. Po tych latach jako pierwsza opcja można stwierdzić, że Webber będzie kozacką drugą opcją, ale na pierwszą się nie nadaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej sytuacji Gill>Miller?

 

Pierwszą opcją miał być CWebb, zobaczymy jak będzie teraz wyglądał. Po tych latach jako pierwsza opcja można stwierdzić, że Webber będzie kozacką drugą opcją, ale na pierwszą się nie nadaję.

W sytuacji jak masz kozackiego ofensywnie PG + jeszcze np kogos ofensywnego na SF yo wtedy Gill jako trzecia opcja wpasuje sie idealnie (on overall jest przeciez sporo lepszy). Ja nigdy nie twierdzilem ze Webber to dobra 1sza opcja (zobacz ze u mnie od zeszlego roku 1sza opcja w taktyce jest Dale Ellis ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji jak masz kozackiego ofensywnie PG + jeszcze np kogos ofensywnego na SF yo wtedy Gill jako trzecia opcja wpasuje sie idealnie (on overall jest przeciez sporo lepszy). Ja nigdy nie twierdzilem ze Webber to dobra 1sza opcja (zobacz ze u mnie od zeszlego roku 1sza opcja w taktyce jest Dale Ellis ;) )

Kontrakt Gilla jest dosyć słaby więc ja zawsze biorę Millera nad Gillem.

 

Ktoś nie potrafiący być pierwszą opcją nie może być w TOP10 ligi. :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.