Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

No, może. Tak czy siak, albo Joel się połamie, albo trashtalking Whiteside'ów i Drummondów będzie fun to watch przez lata.

No to ze fajnie robi szum wokol siebie to trzeba mu oddac. Moze sie dziac - liga na tym skorzysta.

 

Proponuje consensus:

- Jok most fun2watch jesli chodzi o parkiet

- Embiid most fun2watch jeslo chodzi o social media

 

;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond miał wczoraj 14 pkt/ 11 zb/6 ast/ 5stl - faktycznie średniak, zwłaszcza, że notuje takie występy regularnie, nie zdziwię się jak zrobi triple double w tym sezonie. Do tego przez ostatnie 5 lat opuścił 3 spotkania, gościu jest niesamowicie wytrzymały i się po prostu nie łamie w odróżnieniu od takiego Embiida.

 

Wczoraj Dre był lepszy od Embiida, a przegraliśmy po nie trafialiśmy trójek a RoCo miał gorący mecz. Do kilku gospodarskich gwizdków w końcówce nie będę się czepiał, chociaż ten foul out Dre można uznac za naciągany, a Simmons za ten łokieć mógł wylecieć a nie tylko zebrać flagrant 1.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD

 

Moze Sixers tankuja osobiste i wartosc Simmonsa jest dla nich duzo wyzsza?

Śmiech śmiechem, ale póki gracz bez rzutu dystansowego i osobistych, nie ma takiego impactu na grę jak SHAQ to ZAWSZE będzie tym słabym ogniwem które drużyny przeciwne wykorzystają szczególnie w PO. Myślę że spokojnie musi po sezonie nad tym popracować, żeby choć FT do poziomu średniej ligowej poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten sezon 76ers, ale mocno mnie niepokoi fakt, że Embiid kompletnie stracił rzut za 3 punkty, a Simmons w ogóle go nie ma. Liga idzie w tę stronę, w którą idzie i dwóch najlepszych graczy, którzy w tym sezonie mają skuteczność z dystansu 13/62, czyli 21% mogą być w przyszłości problemem. Problemem nie są teraz, bo trzej pozostali starterzy w Sixers mają świetne sezony na dystansie. Covington, Sarić i Redick trafili w tym sezonie 155 trójek na skuteczności 40%. Na razie tych braków nie widać, bo pierwsza piątka jest świetnie zbilansowana, ale nie wiem, czy w przyszłości nie zacznie być to poważnym problemem, kiedy drużyny wpadną na to, jak wykorzystać tę słabość Simmonsa i Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut Joela za trzy jakoś bardzo mnie na razie nie martwi - rękę ma świetnie ułożoną - i raczej prędzej czy później znowu zacznie wpadać, a jakoś cięzko mi sobie wyobrazic by był odpuszczany przez obrony kiedy stoi open. 

Jego gra wygląda mniej spektakularnie niż rok temu bo też zespół jest dużo mocniejszy i gra rozkłada się na większą ilość graczy - w ubiegłym sezonie atak zaczynał się i kończył na Embiidzie, w tym jest jeszcze Ben i JJ. A bardziej zachowawcza gra jest wg mnie in plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego gra wygląda mniej spektakularnie niż rok temu bo też zespół jest dużo mocniejszy i gra rozkłada się na większą ilość graczy - w ubiegłym sezonie atak zaczynał się i kończył na Embiidzie, w tym jest jeszcze Ben i JJ. A bardziej zachowawcza gra jest wg mnie in plus...

 

To prawda, teraz Sixers nie są tak bardzo uzależnieni od Embiida, zresztą od 18.11 w meczach, w których grał Embiid, Sixers w każdym z nich byli na plusie, kiedy siedział na ławce ( nie mylić z tym, że byli lepsi, jak siedział, bo nie byli):

Z Warriors bez Embiida +2

Z Jazz bez Embiida +5

Z Blazers bez Embiida +11

Z Magic bez Embiida +7

Z Cavs bez Embiida +1

Z Wizards bez Embiida +2

Z Pistons bez Embiida +3.

 

Tak jeszcze dla porównania, dane dla tego samego okresu Jokića i Nuggets:

Z Lakers bez Jokića -2

Z Kings bez Jokića -8

Z Rockets bez Jokića -18

Z Grizzlies bez Jokića -5

Z Jazz bez Jokića -9

Z Bulls bez Jokića +7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przestało Ci się chcieć szukać więcej, gdy trzy dni wcześniej rezerwowi Sixers zagrali dramatycznie z Lakers, pięć dni wcześniej wtopili całą przewagę z Clippers, a przez pierwsze kilkanaście meczów 2nd unit Sixers grał po prostu fatalnie.

 

Świetna manipulacja.

 

W całym sezonie (bez ostatniego meczu, bo nie ma na bkref):

​Denver:

​Jokic on: +4,8

Jokic off: -9,9

 

Sixers:

 

Joel on: +7,7

Joel off: -8,1

 

Trudno mi uwierzyć, żeby Sixers byli np. z GSW na plusie bez Embiida, oczywiście nie wspomniałeś o meczu z Bostonem, zresztą, to nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers naprawdę są dobrzy w robieniu sobie problemów, nie znajduję nic interesującego w tych Pistons, b2b, +16 po pierwszej połowie, a zrobił się z tego wyrównany mecz w trzeciej kwarcie.

 

Mam nadzieję, że Joel zagra pełen sezon, bo ja nie wiem co wtedy mu będą ci średniacy jak Drummond odpowiadać. :]

 

ten 'sredniak',drummond,grajac b2b byl wyraznie lepszy w match upi-e z bucem,embiidem. to teraz sobie odpowiedz,jak c***owy przereklamowany musi byc sam joel i jak 'srednia' musi byc phila,skoro ledwo co wygrali spotkanie [nie bez pomocy 'gwizdkow',zreszta] z 'nieinteresujacymi' pistons. just sayin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób był wyraźnie lepszy, skoro Joel go wyfaulował i zdobył na nim 19 pts przy 14 rzutach, a sam Drummond przeciw Joelowi tylko 4 (3 FGA)?

 

ale pozostale statsy masz w dupie,bo ci nie pasuja do tezy,co nie? - zwracam koledze laskawie uwage na fakt,ze koszykowka to - wciaz - gra zespolowa. i polecam te 'oczywistosc' pod refleksje :)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozostale statsy masz w dupie,bo ci nie pasuja do tezy,co nie? - zwracam koledze laskawie uwage na fakt,ze koszykowka to - wciaz - gra zespolowa. i polecam te 'oczywistosc' pod refleksje :smile:...

przecież to ty zacząłeś od sprowadzania do 1vs1 matchupu... tak więc może w końcu rozwiniesz o co ci chodzi, w jaki to sposób Drummond był lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pozostale statsy masz w dupie,bo ci nie pasuja do tezy,co nie? - zwracam koledze laskawie uwage na fakt,ze koszykowka to - wciaz - gra zespolowa. i polecam te 'oczywistosc' pod refleksje :smile:...

Lori pokazał tylko jak Embiid zniszczył AD 1 na 1 co oznacza że staty nabił na kimś innym a ty wyskakujesz z atakiem personalnym bo skasowana została twoja teza. Trochę kultury i popracuj nad stylem w postach bo męczy oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to ty zacząłeś od sprowadzania do 1vs1 matchupu... tak więc może w końcu rozwiniesz o co ci chodzi, w jaki to sposób Drummond był lepszy.

 

w taki sposob,ze over all rozegral lepsze zawody. po prostu. jesliby przyjac,ze embiid byl lepiej punktujacym grajkiem [choc to,ze wzgledu na 'skutecznosc',takze dyskusyjne],to w pozostalych elementach [na tablicach bylo po rowno] koszkarskiego rzemiosla lepszy byl dre. po prostu... 

Kcp powinien łyknąć melisy, bo od paru tygodni jego posty to warczenie na każdego o innym zdaniu niż jego.

 

A co do Drummonda to moim zdaniem gra bardzo dobry sezon, ale nie jest to impact all-stara. Jego defensywa jest wciąż mocno podejrzana.

 

wypad z oobistymi wytcieczkami. prawie z nikim tu nie dyskutuje,a sugerujesz [co odbieram jako perfidie z twej strony],jakobym uskutecznial tu jakies 'beefy'...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.