Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Aleś odleciał. Gdzie mu do takiego Gallo, którego wymieniasz tutaj jak ochłap? Nie ta klasa sportowa w ogóle.

 

Covington to w ofensywie żaden orzeł, może nawet lekko minusowy. 12-14 to będzie dla Niego i tak złapanie pana Boga za nogi.

Gdzie ja napisałem że Gallo to ochłap? Generalnie widzę że ucięło mi zdanie, ale generalnie Gallo jest wśród spoko ofensywnych gracz bez obrony i zarabiających 20-25% więcej od tych 18 baniek. Moim zdaniem mega niedoceniacie RoCo pisząc że powinien się cieszyć mając 12 baniek czyli połowę tego co Barnes, Reddick, Parsons czy Gallo.

A w ofensywie napisałem że "potrafi rzucać" czy "z rzutem" a nie że jest kozakiem w ataku... Czytajmy ze zrozuminiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

60/4 dla Covingtona to górna granica tego, co powinien dostać, przecież on docelowo jest 5-6 najważniejszym zawodnikiem Sixers, przepłacanie takich graczy może potem powodować, że Sixers pomimo aspiracji właściciela nie będą w stanie utrzymać zespołu.

 

Właśnie przez takie podejście ekipy z NY od dawna nic nie osiągnęły. Przepłacane są dublujące się umiejętności (głównie ofensywne),niedoceniane kluczowe w PO defensywne. Jeśli już "przepłacać" to takich graczy, a nie jakiś pseudo graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers nie mają powodów żeby przepłacać Covingtona, jak on się nie zgodzi na kontrakt w stylu 56/4 w bardzo perspektywicznej drużynie - gdy bez Sixers i Browna byłby nikim - to trochę się zdziwię. nie wiem zresztą kto ma mu dać lepszy kontrakt.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philla to zagadka. Nie ma już wymówek w postaci tankowania w tym sezonie, więc jestem ciekawy co pokażą te dzieciaki. Wszyscy się skupiają na debiucie Lonzo, a w lidze pierwsze spotkania rozegrają też Fultzl i Simmons. Kto z nich najlepiej się odnajdzie? Jak wiele spotkań opuści Embiid? Czy nie zabraknie w tej drużynie doświadczenia? Jest Redick, Johnson, Covington, Bayless - jak dla mnie trochę mało, by pociągnąć tę drużynę. Philla to wielka niewiadoma, więc fajnie będzie już niedługo przekonać się, o co będą walczyć w tym sezonie.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Celtics mieli racje z tym trade down i serio nie widzieli w Fultzu takiej gwiazfy?

A w bardzo słabo broniącym Tatumie widzisz ? Bo czasem naprawdę się zastanawiam czemu wszyscy jadą po Lonzo za obronę a jest totalna cisza w temacie naprawde kiepskiej obrony Tatuma

 

Po prostu dajmy im pograć w lidze i oceńmy kto jest kim bo sam się na to nabrałem twierdząc, że simmons bez rzutu to będzie słabszym graczem niż Fultz a w USA jest dokładnie odwrotny odbiór tzn że sama wizja i atletyzm zapewnia mu status gwiazdy

 

Nie wiem -- po prostu warto poczekać - Fultz latem wyglądał bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz ma taki problem ze Simmons zabiera mu gre. Na SG to sie chlopak marnuje. Podobno Fultz ma grac ok 20 minut, ze nie jest gotowy fizycznie. Jak bedzie nie wiem. Odnośnie meczu to jeszcze co sie rzucilo w oczy to tempo wyprowadzania akcji. To chyba bedzie drugie Suns, przynajmniej ma byc.

 

Ten mecz(wiadomo tylko 1 ale cos pokazał) plus 3 wpi****le Lakers obrazuja jedno. Hype po drafcie jest fajny ale te 20latki mierzą sie z wiekszymi, silniejszymi i szybszymi od siebie. Wiec jezeli rookie dostaje duze minuty i ma to odmienic gre druzyny juz w tym sezonie, to spokojnie mozna zalozyc ze tak nie bedzie. Pojedyncze dobre mecze, reszta raczej slaba/przeciętna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz ma taki problem ze Simmons zabiera mu gre. Na SG to sie chlopak marnuje. Podobno Fultz ma grac ok 20 minut, ze nie jest gotowy fizycznie. Jak bedzie nie wiem. Odnośnie meczu to jeszcze co sie rzucilo w oczy to tempo wyprowadzania akcji. To chyba bedzie drugie Suns, przynajmniej ma byc.

 

Ten mecz(wiadomo tylko 1 ale cos pokazał) plus 3 wpi****le Lakers obrazuja jedno. Hype po drafcie jest fajny ale te 20latki mierzą sie z wiekszymi, silniejszymi i szybszymi od siebie. Wiec jezeli rookie dostaje duze minuty i ma to odmienic gre druzyny juz w tym sezonie, to spokojnie mozna zalozyc ze tak nie bedzie. Pojedyncze dobre mecze, reszta raczej slaba/przeciętna

Odnośnie tego co mówisz wystarczy spojrzeć na rookie sezony ludzi, którzy opuścili pierwszy rok. Niby kontuzja, niby nie grają a jak wracają na parkiet to są dużo bardziej ready niż ich koledzy, z rocznika, którzy są w formie. Kilka miesięczy przygotowanai fizycznego na poziomie NBA, treningów z coachem NBA i jest od razu inny poziom - patrz Blake, Embiid, Jabari, z pierwszych kilka migawek możliwe, że podobnie będzie i z Benem Simmonsem.

 

Co do Fultza - wyglądał kozacko w summer league, teraz ewidentnie stracił pewność siebie  i jumper, ale kilka passów miał naprawdę kozackich. Musi się uczyć gry off ball i w obronie, a z czasem dostanie więcej 'akcji'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co mówisz wystarczy spojrzeć na rookie sezony ludzi, którzy opuścili pierwszy rok. Niby kontuzja, niby nie grają a jak wracają na parkiet to są dużo bardziej ready niż ich koledzy, z rocznika, którzy są w formie. Kilka miesięczy przygotowanai fizycznego na poziomie NBA, treningów z coachem NBA i jest od razu inny poziom - patrz Blake, Embiid, Jabari, z pierwszych kilka migawek możliwe, że podobnie będzie i z Benem Simmonsem.

 

Co do Fultza - wyglądał kozacko w summer league, teraz ewidentnie stracił pewność siebie  i jumper, ale kilka passów miał naprawdę kozackich. Musi się uczyć gry off ball i w obronie, a z czasem dostanie więcej 'akcji'. 

Fultz wyglądał świetnie w Salt Lake ale jednak on tam prowadził grę

 

Tu to trochę wyglądało jak zeszłoroczne Timberwolves gdzie piłkę prowadził Zach a Rubio miał stać w rogu i czekać na rzut

 

Na razie wygląda że Fultz bez piłki nie umie się odszukać - z drugiej strony przekazanie całości gry w jego ręce też nie będzie dobre bo Simmons chyba jednak ma lepszy przegląd -- gdzieś równowagę Brown musi poszukać i w sumie po to są te sparingi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz wyglądał świetnie w Salt Lake ale jednak on tam prowadził grę

 

Tu to trochę wyglądało jak zeszłoroczne Timberwolves gdzie piłkę prowadził Zach a Rubio miał stać w rogu i czekać na rzut

 

Na razie wygląda że Fultz bez piłki nie umie się odszukać - z drugiej strony przekazanie całości gry w jego ręce też nie będzie dobre bo Simmons chyba jednak ma lepszy przegląd -- gdzieś równowagę Brown musi poszukać i w sumie po to są te sparingi

Wiadomo, że łatwiej niskiemu odnaleźć się z piłką, zresztą Fultz to typowy ballhandler. Simmons nie będzie grał 48mpg, nie będzie prowadził wszystkich akcji. Na tą chwilę wygląda bardziej ready od Markelle'a, więc wszystko wskazuje na to, ze on dostanie wiecej gry z gałą w łapach.

 

W Minny mamy Rubio, który który ultra kiepsko rzuca, także w Sixers ma to większą szansę wypalić. Minut jest trochę do rozdzielenia, oczywiście Bayless i McConnell też będą Fultza podgryzać, ale Brown po raz pierwszy ma kłopot bogactwa, a Fultz będzie miał o tyle luźniejszą sytuacje, że nie będzie w 100% odpowiedzialny za wynik zespołu i będzie mógł bardziej skupić się na obronie, co na pewno w dalszych latach kariery sie przyda.

PS: Jahlil Vegefor is alive ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.