Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi powie, jak lepiej Sixers mogli zainwestować te $148 mln przez następne 4-5 lat?

 

Ja powiem:

 

Mogli mu je dać za rok, wtedy zmniejszyliby znacznie ryzyko na wypadek gdyby w tym czasie odjebał Odena, a może nawet oszczędziliby trochę kasy. Inna rozmowa byłaby gdyby protekcje na tym kontrakcie (kórych nie mogliby być pewni przy RFA) robiły różnicę na ich korzyść, ale niestety są o dupę rozbić.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem:

 

Mogli mu je dać za rok, wtedy zmniejszyliby znacznie ryzyko na wypadek gdyby w tym czasie odjebał Odena, a może nawet oszczędziliby trochę kasy. Inna rozmowa byłaby gdyby protekcje na tym kontrakcie (kórych nie mogliby być pewni przy RFA) robiły różnicę na ich korzyść, ale niestety są o dupę rozbić.

 

Robią różnicę, bo za rok ktoś by sypnął gwarantowane maksymalne 4 lata bez żadnych furtek i wtedy też by trzeba było to wyrównać.

 

Różnica między Embiidem a Odenem jest taka, że jeden grając w NBA był wrakiem, a drugi pokazał poziom GOATów i robił z bandy scrubów drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie, jak lepiej Sixers mogli zainwestować te $148 mln przez następne 4-5 lat?

 

P.S. Nawet Redick by się nie zgodził na te 20 mln, gdyby nie było tu Embiida.

Tak jak pisze Chytruz, mogli mu dać 5-letniego maxa za rok, bo te protekcje nie robią takiej różnicy, żeby warto było podpisywać kontrakt już teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią różnicę, bo za rok ktoś by sypnął gwarantowane maksymalne 4 lata bez żadnych furtek i wtedy też by trzeba było to wyrównać.

 

Nie robią żadnej, bo jak im znowu wypadnie na rok, to i tak nie skorzystają z prawa anulowania kontraktu, bo wtedy stracą go za darmo.

 

Różnica między Embiidem a Odenem jest taka, że jeden grając w NBA był wrakiem, a drugi pokazał poziom GOATów i robił z bandy scrubów drużynę.

 

Jak siedzą na kanapie w domu to ich impakt na boisku jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią różnicę, bo za rok ktoś by sypnął gwarantowane maksymalne 4 lata bez żadnych furtek i wtedy też by trzeba było to wyrównać.

Jak znowu rozegra jakieś 700 minut, to mało prawdopodobne by ktoś mu sypnął 4 gwarantowane lata.

 

Różnica między Embiidem a Odenem jest taka, że jeden grając w NBA był wrakiem, a drugi pokazał poziom GOATów i robił z bandy scrubów drużynę.

No raczej nie. Oden w Blazers dopóki grał to zapowiadał się na topowego centra. Owszem nie był tak dobry jak Joel, ale swoją drogą w pierwszych trzech latach zaliczył ponad 2x więcej minut od Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapominacie, że w negocjacjach są dwie strony.

 

W NBA 450 graczy + miejsca na 60 two way

 

Ilość zawodników, który są game changerami <10 i Ci zasługują na maxa.

 

A Embiit w swojej małej próbce pokazał, że jest game changerem.

 

W przyszłym roku będzie dostawał 25 baniek 1 mln więcej niż Chandler Parson.

 

http://www.spotrac.com/nba/rankings/2018/cash/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu rozegra jakieś 700 minut, to mało prawdopodobne by ktoś mu sypnął 4 gwarantowane lata.

 

Risk worth taking ze strony Sixers.

 

 

No raczej nie. Oden w Blazers dopóki grał to zapowiadał się na topowego centra. Owszem nie był tak dobry jak Joel, ale swoją drogą w pierwszych trzech latach zaliczył ponad 2x więcej minut od Embiida.

 

Hmmm, dla mnie różnica jest większa i co mi z tych minut Odena, skoro wyglądał w nich przeciętnie, a na pewno nie grał na miarę talentu i hypu. Embiid grał lepiej, niż ktokolwiek kiedykolwiek przypuszczał.

 

Nie odpowiedzieliście, co lepszego Phila mogła zoribić z tymi 30 mln rocznie.

Jak siedzą na kanapie w domu to ich impakt na boisku jest taki sam.

 

Ale Embiid dostał maksa za to, co pokazał na boisku.

Ale w salary będzie zalegał. Nie chodzi o to, kto to sfinansuje, tylko jak może blokować ruchy w przyszłości. 

 

Jakie ruchy? Przepłacanie 30-latków?

 

Kontrakt Embiida się kończy, jak trzeba będzie podpisywać Simmonsa i Fultza - to nie jest nieprzemyślany ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie, jak lepiej Sixers mogli zainwestować te $148 mln przez następne 4-5 lat?.

31 spotkań i 148 mln

Daje to 4.8 banki za mecz!

 

Tak, oczywiście wiem, że kontrakt daje się za to co będzie grał, ale w oparciu o to co grał

 

31 spotkań w trzy lata i 148 milionów

Tego się zwyczajnie nke da obronić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Embiid dostał maksa za to, co pokazał na boisku.

 

Napisałem "na wypadek gdyby odjebał Odena", a ty mi mówisz co on robi na boisku. Jak odjebie Odena to nic na boisku robił nie będzie.

 

Nie odpowiedzieliście, co lepszego Phila mogła zoribić z tymi 30 mln rocznie.

 

Odpowiedziałem: mogli je wydać na kontrakt Joela Embiida za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znowu rozegra jakieś 700 minut, to mało prawdopodobne by ktoś mu sypnął 4 gwarantowane lata.

 

Fakt. Ostatnio jak zagrał 786 minut w sezonie nie dostał 4 lat gwarantowanych. Dostał 5 - praktycznie gwarantowanych

 

Reddick by nie podpisał kontraktu z 76ers gdyby nie 31 meczy Embiida w 3 sezony? A z kim by podpisał? Pamiętacie takiego KCP na którego miał latem czekać kontrakt 80/4. Przypomnijcie mi ile ostatecznie dostał?

Reddick wziął najlepszy kontrakt na rynku jaki miał zaoferowany, z Embiidem czy bez - a medialne bajeczki marketingowo opakowujące ten wybór zostawmy przedszkolaczkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Embiida się kończy, jak trzeba będzie podpisywać Simmonsa i Fultza - to nie jest nieprzemyślany ruch.
Kontrakt Embiida jest na lata 2018-23. Simmons jeśli podpisze przedłużenie będzie je miał w latach 2020-?. Fultz 2021-?. Dwa ostatnie najtłustsze lata kontraktu Embiida będą się pokrywać z nowymi kontraktami i Fultza i Simmonsa.Embiid nie pokazał jeszcze, że może grać na boisku NBA bez restrykcji minutowych i wytrzymać to w jakimkolwiek horyzoncie czasowym więc mówienie, że pokazał na boisku coś na co 76-ers się wykosztowali jest nonsensem. On póki co przez 3 sezony zagrał 25 minut w 31 spotkaniach, liczenie na jego regularną obecność na parkiecie to póki co wishful thinking. To byłby naprawdę cud gdyby jego kariera się w ogóle rozpoczęła. A nawet jeśli ta kariera ruszy z miejsca, to 76-era podjęli bezsensowne ryzyko, bo za rok mogli mu dać tylko niegorszy kontrakt od tego który podpisali teraz, a byliby o rok mądrzejsi o jego zdrowotne możliwości.

 

A bierzesz pod uwagę takie ryzyko, że Embiid mógłby nie chcieć z nimi podpisać?
I odrzuciłby kontrakt na 150 mln ryzykując, że podczas sezonu z QO złapie kolejną kontuzję? Jest to dużo lepsza opcja niż wydanie 150 mln do 2023 roku na faceta który nie ma zdrowia do gry na poziomie NBA. Nieporównywalnie lepsza. Edytowane przez PangLoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risk worth taking ze strony Sixers.

Ty masz na ten temat swoje zdanie, a ja swoje.

 

Hmmm, dla mnie różnica jest większa i co mi z tych minut Odena, skoro wyglądał w nich przeciętnie, a na pewno nie grał na miarę talentu i hypu. Embiid grał lepiej, niż ktokolwiek kiedykolwiek przypuszczał.

Oden jak już grał, to grał bdb, Embiid wybitnie.

 

Nie odpowiedzieliście, co lepszego Phila mogła zoribić z tymi 30 mln rocznie.

Hmm, może póki co nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid zagrał 31 spotkań, nigdy nie przekroczył 30 min na mecz. Gdy wydawało sie ze idze ku dobremu i dostał pozwolenie na granie ponad 28 minut to kolana mu sie posypały po tygodniu. To jest wybitny gracz, ale jego ciało nie nadaje się najprawdopodobniej na duze minuty co pare dni. To jest największy problem i największa wada dawania mu maxa. Chyba ze na maxa zasługuje zawodnik który przez 5 lat będzie grać 25 minut raz w tygodniu, co by sie nie przeciążył. Jeżeli takie jest założenie to niech 76 to jasno powiedzą i odbiorą argumenty ludziom takim jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ruchy? Przepłacanie 30-latków?

A dlaczego przepłacanie? Dlaczego po prostu nie opłacenie jakiegoś gościa z górnej półki (w typie np. PG lub innego Cuza - i nie chodzi mi o nich, żeby nie było, tylko o sytuację gdy jest na rynku koleś z czołówki będący UFA)

 

Kontrakty Fultza i Simmonsa trzeba będzie podpisać rok i dwa lata przed zejściem umowy Embiida. I zamiast właśnie wtedy zapolować na kogoś, kusząc grą tego duetu jeszcze na debiutanckich umowach i miejscem w salary, z dużym prawdopodobieństwem będą mieli w płacach blokujący ruchy ogromny kontrakt połamanego Joela. 

 

Nic nie broni tej umowy w tej chwili, Embiid nie miał praktycznie żadnych kart w ręku i spokojnie powinni z tym poczekać do następnego offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.