Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że jednoroczny niemniej 23 banki?? Ech sporo

 

No to się agent Hilla zaczyna pocić bo ja nie widze rynku dla niego i pewnie skończy w Jazz za 22/2

Jakoś muszą jednoroczną umowę zrekompensować, to chyba oczywiste. Hill i tak nie był opcją dla Sixers.

 

Naprawdę się cieszę, balem się dłuższego kontraktu, a fit idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś muszą jednoroczną umowę zrekompensować, to chyba oczywiste. Hill i tak nie był opcją dla Sixers.

 

Naprawdę się cieszę, balem się dłuższego kontraktu, a fit idealny.

Z punktu widzenia 76ers to rozumiem choć wciąz uważam ,że on nie jest wart tej wypłaty niemniej musieli mu zrekompensować to że dostanie roczną umowę

 

Ale z punktu widzenia rynku to jest po prostu psucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten ruch 76ers. Przemyślany, co widać, i więcej plusów, niż minusów - bo tych prawie nie ma, a czepianie się do sumy jest lekko na siłę Ely. Musieli albo wysypać kontrakt na kilka lat, albo w tym jedynym roku dać dużo kasy... nie ma wątpliwości, która opcja jest lepsza. 

 

Brawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ruch. Tylko czemu właściwie Sixers nie chcą dawać dłuższych kontraktów?

 

Pewnie byliby w stanie dać komuś lepszemu, ale raczej nikt poważniejszy się na dzień dzisiejszy tam nie wybiera, a po co im Redick na dłużej? Lepiej poprawić się trochę na tu i teraz, biorąc pod uwagę, że 2 PO teamy na wschodzie się mocno osłabiły, to może nawet się zahaczą o walkę o postseason, ale kontraktowanie Redicków long-term to raczej słaba opcja, lepiej przy takim cap space przepłacić rok niż dać rozsądną kwotę na 4 sezony. Redick ma już 33 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Colangelo, bo to  co na razie robi zasługuje na same propsy.

 

JJ mi się bardzo podoba w tych okolicznościach, można może było atakować innych ludzi - mam tu na myśli RFA, ale z drugiej strony to próba złapania gołębia na dachu, a taki Redick na rok to jest dla nas kapitalna opcja. Role model i dla Nika i dla Korkmaza (mamy miejsce dla całej trójki?), gość z vet lidership, który sporo widział w zyciu, nie raz grał w PO i może pomagać kształtować mindset. 

 

Brown dostaje jakiąś rekompensatę za lata grania totalną płycizną, bo dzisiaj może zrobić wiele różnych lineupów, które będą spoko - nawet zakładając ze jeden z S5 odpada.

 

Kontrakt dla Amira jest mega spoko - dziwi mnie tylko , że ten gość jest wart tylko 1yr deala za 11mln na obecnym rynku i że łapie to w pierwszym dniu FA. Dla nas to kapitalne zabezpieczenie w razie kontuzji Embiida, choć mowiąc szczerze wygląda na to, że Okafor zostanie zalany toną betonu i o ile jakimś cudem nie dojdzie do sytuacji, ze ten beton trzeba będzie skuć, to raczej zostanie już tam. Szkoda, bo uważam, ze w obecnej rzeczywistości powinien dostać jakies szanse gry.

 

Niemniej - fajnie, że BC nie podpalił się i nie zajebał nas długimi umowami, z JJ jestem bardzo zadowolony z Amira ciut mniej, ale to bardziej ze względu na Jahlila, bo sama umowa jest IMO kapitalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.