Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli uważasz, że warto było pogrzebać organizację na kolejne 4 lata za cenę mistrzostwa to ok. Ja mam inne zdanie.

Wiem co wyprawiał Dolan dla snu o mistrzostwie z oddawaniem picków, być może dlatego mam traume i takie a nie inne zdanie.  

Po zdobyciu tytułu Cavs w zeszłym roku byli w finale. W tym są faworytem do wygrania Wschodu

Jeśli tak wygląda pogrzeb organizacji to ja zamawiam taki karawan dla klubu któremu kibicuje. Całkiem sympatyczny ten pogrzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko zadaj sobie jedno podstawowe pytanie. Jak bedą wyglądały te ruchy kadrowe, (nie płacząc za Benetem) oddanie Wigginsa i KI + kontrakty (Lova, Thompsona, Smitha, Freya, Shumpa + IT na maxie :smile: ??? ) jeśli Pan Lebron postanowi odejść po raz 2 za darmo .

Jeśli uważasz, że warto było pogrzebać organizację na kolejne 4 lata za cenę mistrzostwa to ok. Ja mam inne zdanie.

Wiem co wyprawiał Dolan dla snu o mistrzostwie z oddawaniem picków, być może dlatego mam traume i takie a nie inne zdanie.  

Frye nie będzie, Shumpa nie będzie, bo kończą się kontrakty. Love ma bardzo fajny kontrakt, Thompson całkiem przeciętny, jedynie Smith ma c***owy. IT to do podpisu dopiero kiedy Lebron odejdzie i mogą zadecydować czy go chcą czy nie. Do tego mają pick Brooklynu i swoje nie licząc protected 1-rst roundera i mogą spokojnie tankować i ogrywać co tam wyhaczą w drafcie za rok. 

Nie wiem kiedy w tym stuleciu sytuacja Knicks wyglądała równie dobrze co tych pogrzebanych Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu tytułu Cavs w zeszłym roku byli w finale. W tym są faworytem do wygrania Wschodu

Jeśli tak wygląda pogrzeb organizacji to ja zamawiam taki karawan dla klubu któremu kibicuje. Całkiem sympatyczny ten pogrzeb

 

Żle mnie zrozumiałeś. Pogrzeb organizacji będzie wtedy kiedy Lebron postanowi odejść za rok, za darmo i zostawić ten Twór po nim. Jeśli podpisze z nimi kontrakt i postanowi zostać, to na najbliższe 4 lata możemy kupować bilety na finał wschodu Boston - Cavs. 

 

Frye nie będzie, Shumpa nie będzie, bo kończą się kontrakty. Love ma bardzo fajny kontrakt, Thompson całkiem przeciętny, jedynie Smith ma c***owy. IT to do podpisu dopiero kiedy Lebron odejdzie i mogą zadecydować czy go chcą czy nie. Do tego mają pick Brooklynu i swoje nie licząc protected 1-rst roundera i mogą spokojnie tankować i ogrywać co tam wyhaczą w drafcie za rok. 

Nie wiem kiedy w tym stuleciu sytuacja Knicks wyglądała równie dobrze co tych pogrzebanych Cavs. 

 

Frye nie będzie, Shump ma Player Option na 2018/2019 (więc trochę poleciałeś) Kim jest Love bez Lebrona, Kim jest Smith bez Lebrona, kim jest Thompson bez Lebrona ??? I jak Lebron odejdzie, to wtedy IT uratuje ten pogrzeb podpisując z nimi w wieku 30 lat maxa za 200 milionów ?  bardzo optymistyczny scenariusz :) Do tego mają pick Brooklynu, który może okazać się numerem 8-10 w obecnej sytuacji wschodu. Spokojne tankowanie przy tak przepłaconych kontraktach i maxie dla IT ? Ciekawe...

Knicks mają jedną kulę u nogi i jeden taki kontrakt , jakich Cavaliers mają trzy. 

Kończąc. Bardzo słabo cenisz sportową klasę Lebrona, stawiając tezę, że Cavs spokojnie sobie poradzą bez niego.

Szydera z Knicks (nic nowego) , no cóż, przypomnę się gdy Knicks będą wygrywali z tymi "odrodzonymi" Cavs bez Lebrona Jamesa (jeśli od nich odejdzie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle mnie zrozumiałeś. Pogrzeb organizacji będzie wtedy kiedy Lebron postanowi odejść za rok, za darmo i zostawić ten Twór po nim. Jeśli podpisze z nimi kontrakt i postanowi zostać, to na najbliższe 4 lata możemy kupować bilety na finał wschodu Boston - Cavs. 

 

 

Wątpie by dali Thomasowi maxa. On w najlepszym przypadku dostanie 80/3 albo 61/2 plus trzeci rok jak team optiom

 

Cavs bez Le Brona ale z wyborem Nets i Jae Crowderem i resztą ferajny to nadal będzie TOP5 Wschodu

Nadal nie widze pogrzebu zwłaszcza że umowy JR Smitha, Shumperta Frye itp są max do roku 2019. Cavs bez Le Brona nie będą zespołem na finał NBA ale nie będą też pogrzebani w trumnie i to nie wiem czemu na 4 lata jak im wieszczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn, nie wiem czemu piszesz o szyderze z Knicks jeżeli takie są fakty. Jak LeBron odejdzie to Cavs mogą być w tyłku najbliższe lata, ale swoje zrobili. A reszta to niewiadoma, zależy od wielu czynników. Sytuacja w NBA jest dynamiczna.

 

Ale jakie są fakty, które przedstawia Rappar ??? Takie, że jak odejdzie Lebron czyli jakieś 70% całego Tworu jakim jest Cavs, to Knicks będą dymani tą pozostałością bez Lebrona , tak czy inaczej ? To nazywasz faktami, bo ja to nazywam szyderą. 

 

Swoje zrobił zdobył mistrzostwo, odchodząc rozwali ten twór do końca i Gilbert otworzy stragan i będzie handlował wszystkim oc sie tam rusza, na maxa dla IT w ogóle bym nie liczył, w momencie odejścia Lebrona. Czas pokaże. 

 

Dla mnie Cavs są lekko wygraną ekipą na teraz w tej wymianie, bo jeśli on odejdzie, to zostanie ten pick z Brooklynu nie osłodzi, kolejnych lat przebudowy i szorowania dna. Ainge zrobił deal na przyszłość, nie czekając czy Pan Lebron będzie kończył karierę w Clevland czy nie... Okienko jeszcze trwa i Boston może coś kupi na zbiórkę, ja jestem spokojny. Sytacja w NBA jest dynamiczna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuzyn

Chyba inaczej odczytujemy zdanie Rappara

"Nie wiem kiedy w tym stuleciu sytuacja Knicks wyglądała równie dobrze co tych pogrzebanych Cavs."

 

Ja tu widzę porównanie z przeszłością, nie jakieś szydercze dywagacje o przyszłości. Czasami myślę, że przy kibicach (sorry, fanatykach :rugby: ) Knicks nie można używać nazwy organizacji w zdaniu, bo zaraz będzie, że jest hejt, szydera i obraza majestatu.

 

Może odejście Jamesa nie jest takie pewne, jak się mówi.

Dokładnie. Już pełno plotek, że James podobno ma zrobić front z PG w Lakers. A przecież toczy się jakieś postępowanie, które może nawet nie pozwolić PG rozważać gry w tej ekipie :rugby:  Dużo czasu jeszcze, też nie sądzę, że LeBron już wie, że po sezonie sobie idzie.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by dali Thomasowi maxa. On w najlepszym przypadku dostanie 80/3 albo 61/2 plus trzeci rok jak team optiom

 

Cavs bez Le Brona ale z wyborem Nets i Jae Crowderem i resztą ferajny to nadal będzie TOP5 Wschodu

Nadal nie widze pogrzebu zwłaszcza że umowy JR Smitha, Shumperta Frye itp są max do roku 2019. Cavs bez Le Brona nie będą zespołem na finał NBA ale nie będą też pogrzebani w trumnie i to nie wiem czemu na 4 lata jak im wieszczysz

 

 

Na prawdę uważasz, że Cavs bez Lebrona to będzie Top 5 wschodu ??? To dlaczego teraz większość komentatorów skazuje Indiane bez PG13 na tank, gdy wpływ gry PG13 dla Indiany wg. mnie jest dużo mniejszy niż Lebrona dla Cavs. 

Inaczej, co stało się z Miami bez Lebrona ??? 

 

Dla mnie kontrakty i wartość sportowa Smitha, Thompsona i Lova miały sens TYLKO w układance z Lebronem. Bez niego to nie będzie top 5 wschodu, tylko wyprzedaż i super tank. Dlaczego 4 lata, a ile Knicks się grzebią, żeby cokolwiek ugrać po tzw. "porządkach" Phila , którego efektem był ostre tankowanie i Kristaps, ile trwa budowa drużyny od zera,  z 3 przepłaconymi graczami + jednym również przepłaconym Shumpem z (Player Option) wydaje mi sie, że na pewno nie rok... 

 

Niech ktoś sprawdzi jaki bilans ma drużyna Clevland Cavaliers w ostatnich 3 latach bez Lebrona w składzie. Jestem ciekawy. 

@Kuzyn

Chyba inaczej odczytujemy zdanie Rappara

"Nie wiem kiedy w tym stuleciu sytuacja Knicks wyglądała równie dobrze co tych pogrzebanych Cavs."

 

Ja tu widzę porównanie z przeszłością, nie jakieś szydercze dywagacje o przyszłości. Czasami myślę, że przy kibicach (sorry, fanatykach :rugby: ) Knicks nie można używać nazwy organizacji w zdaniu, bo zaraz będzie, że jest hejt, szydera i obraza majestatu.

 

Dokładnie. Już pełno plotek, że James podobno ma zrobić front z PG w Lakers. A przecież toczy się jakieś postępowanie, które może nawet nie pozwolić PG rozważać gry w tej ekipie :rugby:  Dużo czasu jeszcze, też nie sądzę, że LeBron już wie, że po sezonie sobie idzie.

 

 

Mam się ustosunkować to tej szydery kiedy Knicks mieli lepszy skład, od pozostawionych przystawek bez ich Króla , jeśli od nich odejdzie :) Dobrze : 

 

1993-1995 , 1999-2001 , 2012-2013 a przyszłość pokarze czy młodzież Kristapsem, będzie lepsza od zgliszczy po Lebronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się ustosunkować to tej szydery kiedy Knicks mieli lepszy skład, od pozostawionych przystawek bez ich Króla , jeśli od nich odejdzie :smile:

Szyderą odpowiadasz na "szyderę"?

A co porównania to IMHO jest bez sensu. Jak Nets zagrają kompletny piach i Cavs będą mieli pierwszy wybór (który nie będzie Bennettem) to wcale nie muszą tak źle wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak LeBron odejdzie to IT raczej w CLE nie zostanie, bo dla Cavs najrozsądniejszym ruchem będzie rozpi****lenie wszystkiego w cholerę i przebudowa w oparciu o pick Nets i to co dostaną za Love'a

 

btw Nets nie muszą grać piachu, żeby pick był top3 - loteria bywa kapryśna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak LeBron odejdzie to IT raczej w CLE nie zostanie, bo dla Cavs najrozsądniejszym ruchem będzie rozpi****lenie wszystkiego w cholerę i przebudowa w oparciu o pick Nets i to co dostaną za Love'a

 

btw Nets nie muszą grać piachu, żeby pick był top3 - loteria bywa kapryśna ;) 

Ale może się też tak zdarzyć, że nawet nie będzie w loterii ;) Teraz to czysta gdybologia.

 

A Cavs porzuceni przez LeBrona mogą się odbudowywać dekadę, a mogą po dwóch latach wrócić do PO. Ciężko jednoznacznie przesądzać, że będą na dnie przez lata. Na tym dnie zresztą może być tłoczno patrząc na poczynania innych ekip, które chcą iść w przebudowę.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyderą odpowiadasz na "szyderę"?

A co porównania to IMHO jest bez sensu. Jak Nets zagrają kompletny piach i Cavs będą mieli pierwszy wybór (który nie będzie Bennettem) to wcale nie muszą tak źle wyglądać.

 

Tak szyderą odpowiadam na szyderę. 

Dla mnie gracze typu Smith i Shump w Knicks, nie stanowili wartości. Smith miał jeden dobry sezon kiedy był 6MOTY , ale Knicks wtedy mieli dobry skład na półfinał confy.

 

Są tacy koszykarze, którzy w pewnej konfiguracji nie wypalą po prostu i cała czwórką wg. mnie (Smith, Thompson, Love, Shump) nie wypali bez Lebrona. Jeśli piszesz, że jakiś rookie nawet z 1 będzie w stanie choć w 50% zastąpić Jamesa, i może nie będzie tak źle, to chyba sam uprawiasz szyderę w stosunku do niego... 

 

Oczywiście, że mogę się mylić. Jeśli odejdzie, Brooklyn zatankuje dobrze, wyrwią top 5 , podpiszą IT za 100 baniek, to może nie będzie pogrzebu. Z dużym naciskiem na słowo MOŻE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może się też tak zdarzyć, że nawet nie będzie w loterii ;) Teraz to czysta gdybologia.

 

 

 

no to już z całym szacunkiem przesada, rok temu mieliście 20 zwycięstw, to że pick może wylecieć poza top5 to jeśli już będzie bardziej zasługa c***owych Bulls i Hawks i nieco mniej, ale też c***owych pacers, knicks i magic

 

po prostu jeśli Nets będą w tym zakresie 25-30 zwycięstw to mogą ostatecznie przegonić te wszystkie drużyny bo w marcu im nie będzie zależało na tankowaniu

 

ale że playoffy? no qrwa bez przesady ;) 

Fucking haters! Isaiah Thomas is gonna brake your bones!

 

na razie to ma broken biodro

 

wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już z całym szacunkiem przesada, rok temu mieliście 20 zwycięstw, to że pick może wylecieć poza top5 to jeśli już będzie bardziej zasługa c***owych Bulls i Hawks i nieco mniej, ale też c***owych pacers, knicks i magic

 

po prostu jeśli Nets będą w tym zakresie 25-30 zwycięstw to mogą ostatecznie przegonić te wszystkie drużyny bo w marcu im nie będzie zależało na tankowaniu

 

ale że playoffy? no qrwa bez przesady ;)

Sam nie typuję PO, ale przecież nie są całkowicie nierealne. To jest sport, różne rzeczy się dzieją. Na chwilę obecną to tylko gdybologia.

 

@ Kuzyn

To wszystko jest "może". Opieramy się na plotkach, przypuszczeniach i gdybaniu. Ta sytuacja może nawet nie mieć miejsca i LeBron nigdzie się ze swojego tronu w Cleveland nie ruszy już do ostatnich dni panowania w NBA. To też jest realny scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę uważasz, że Cavs bez Lebrona to będzie Top 5 wschodu ??? To dlaczego teraz większość komentatorów skazuje Indiane bez PG13 na tank, gdy wpływ gry PG13 dla Indiany wg. mnie jest dużo mniejszy niż Lebrona dla Cavs. 

Inaczej, co stało się z Miami bez Lebrona ??? 

 

 

Porównujesz jabłko do śliwki

 

W Indianie drugim najlepszym graczem był Myles Turner , który jest fantastycznym graczem ale w TOP50 za zeszły sezon bym go nie umieścił a nr 3 był nie wiem może Young , który moze się łapie do TOP100

 

W Cavs nr 2 to IT , który się kręci między TOP 20-25 graczy Do tego Love w podobnych obszarach. Jeszcze jest Jae który jest wciąż lepszym graczem niż zeszłroczny Myles. Taki Korver czy Tristan są pewnie lepsi niż ten nr 3 w Indianie.

 

Cavs z LeBronem nie mieli tak naprawdę drugiego rozgrywającego bo Irving kreatorem nie był  i nie jest. Więc im padała całkowicie ofensywa a na dodatek często gęsto z LE Bronem odpoczywali inni kluczowi gracze

Ekipa

Thomas-Shump-Crowder-Love-TT z ławką w postaci wyboru Nets, Korver, JR i Zizic to nie jest ekipa na szorowanie dna . Tam nadal masz dwóch All Starów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz jabłko do śliwki

 

W Indianie drugim najlepszym graczem był Myles Turner , który jest fantastycznym graczem ale w TOP50 za zeszły sezon bym go nie umieścił a nr 3 był nie wiem może Young , który moze się łapie do TOP100

 

W Cavs nr 2 to IT , który się kręci między TOP 20-25 graczy Do tego Love w podobnych obszarach. Jeszcze jest Jae który jest wciąż lepszym graczem niż zeszłroczny Myles. Taki Korver czy Tristan są pewnie lepsi niż ten nr 3 w Indianie.

 

Cavs z LeBronem nie mieli tak naprawdę drugiego rozgrywającego bo Irving kreatorem nie był  i nie jest. Więc im padała całkowicie ofensywa a na dodatek często gęsto z LE Bronem odpoczywali inni kluczowi gracze

Ekipa

Thomas-Shump-Crowder-Love-TT z ławką w postaci wyboru Nets, Korver, JR i Zizic to nie jest ekipa na szorowanie dna . Tam nadal masz dwóch All Starów

 

 

Ok. Może warto było by się przyjrzeć temu co stało się z Miami w pierwszym roku po odejściu Lebrona i nie tylko skupić się na problemach zdrowotnych Bosha. 

 

Jeśli Lebron odejdzie, to podpisanie 30 letniego IT nawet  4/100 to będzie gwóźdź do trumny. Także już ten skład wygląda inaczej . 

 

Pg - Ktoś / Shump / Crowder / Love / TT ławka w postaci wyboru Nets, Jr i Zizis to jest dla mnie ekipa na walkę o 7/8 miejsce na wschodzie, lub ekipa do całkowitej wyprzedaży i budowania wszystkiego od... Wyboru Nets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.