Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

przestańcie z tą płaską ziemią, przecież to jest prowokacja, nigdy wywiadu z Kyriem nie słuchaliście, żeby stwierdzi, że u niego ogłada i inteligencja jest kilka razy wyższa niż np u tej małpy LeBrona, jak taka osoba by miała wierzyć w takie bzdury

Zrozum wreszcie,że wyzywając kogoś od małp wystawiasz sobie złe świadectwo

 

Nie tedy droga nawet jak nie lubisz Le Brona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum wreszcie,że wyzywając kogoś od małp wystawiasz sobie złe świadectwo

 

Nie tedy droga nawet jak nie lubisz Le Brona

 

niestety to jest silniejsze ode mnie i muszę raz na jakiś czas pozionąć hejtem

 

nie wiem, może to już jakaś jednostka chorobowa wg WHO, ale nic na to nie poradzę ;)

 

a krzywą prymitywną gębę ten kolega bez wątpienia ma, szeroką żuchwę i odstające uszy no i co mogę zrobić że się z Tytusem de Zoo najbardziej mi kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie z tą płaską ziemią, przecież to jest prowokacja, nigdy wywiadu z Kyriem nie słuchaliście, żeby stwierdzi, że u niego ogłada i inteligencja jest kilka razy wyższa niż nu tej małpy LeBrona, jak taka osoba by miała wierzyć w takie bzdury

Szacuneczek z dwóch powodów - dawno nie widziałem równie głupiego hejteryzmu Lebrona, bym uniósł brew czytając. Drugi powód to twoja liczba postów - nie dość, że ustukałeś tyle w 3 miesiące, to jeszcze było to w trakcie offseasonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszyscy sie z nich smieja, co tylko potwierdza co napisalem ze ta potencjalna oferta Bucks jest za slaba mocno

 

To potwierdza tylko to, że jeżeli taka propozycja rzeczywiście wyszła z biura Bucks (którzy już zdążyli to zdementować) w stronę Cavaliers, to chcieli iść nowym trendem na rynku :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam Deng był głownym celem transferowym i jakimś tam następcom Jamesa

 

 

ale dlaczego zakładasz że LBJ odejdzie? bo ktoś cos takiego napisał

tak szczerze to gdzie James miałby odejść by mieć wieksze szanse na pokonanie GSW? 

 

 

Poruszamy się w sferze przypuszczeń. Ale jakie znaki poza dziennikarskie mogą mówić o tym , że może odejść. 

 

1. Brak jasno określonej przyszłości związanej z Cavs i podobno chęć posiadania wyboru , do ostatniej chwili , czyli do 1 lipca 2018. 

2. Isiah Thomas , Crowder i ZIzic, to wciąż za mało na na zdrowych GSMonsters. Co za tym idzie, przegrany finał numer 3 z nimi i chęć zbudowania kolejnego super teamu gdzieś indziej , żeby na koniec kariery spróbować powalczyć z nimi o mistrzostwa.

Kolejny super team, to nie Cavs i ich zapchane Sallary. Tam może nie starczyć kasy na kontrakt Lebrona (gdyby jednak został) i pragnienia ciężarówki pieniędzy dla IT. 

 

Ktoś miesiąc temu napisał o Kyrim że chce transferu, Die Hard Fani Cavs, do końca pewnie nie przyjmowali tych informacji do siebie, co się stało, wszyscy wiemy.

Także nie odrzucał bym do końca argumentu "bo ktoś coś tam gdzieś napisał w ogórkowym"  a raczej spokojnie to wszystko analizował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Mavs mają dobrego centra za free, któremu bedzie sie chciało grać(bo chyba liczy na duze pieniądze za rok? Po drugie mają miliony monet do wydania za rok. Po trzecie nie sądze zeby Noel został w Dallas na dłużej. 

 

Po c***u sytuacja, nie wiem co wiecej powiedzieć. To ze nie podpisał długiego kontraktu to nie dobrze, ale ze go nie przepłacili to dobrze. Urok Dallas i podobnych, mniejszych rynków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas to przejebany, duży rynek + Mark Cuban. 

Naprawdę nie wiem czemu oni tak kiszą od paru lat, bo wydaje się że potencjał, i jak o miasto i jak o właściciela, jest spory.

 

Chyba to cena za dogrywanie Dirka do późnej starości.

miasto może i duże ale rynek nieatrakcyjny. Mimo ze Cuban, mimo ze dobry trener. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.