Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Lebron "znowu to zrobił" ... 

 

Lebron rozpierd... właśnie Clevland dokumentnie. Wszystkie jedynki z draftu (oprócz Lebrona, który za rok stamtąd pewnie ucieknie) nie grają już w Cavs. I to wszystko po to żeby dać jeden tytuł w ciągu 4 lat i usadzić drużynę w gównie (przepłaceni Love, Thompson, Smith) na następne lata. 

Cavs zyskują ten pick, który jest jedynym plusem w tej całej wymianie. Czy Cavs podpiszą maxa z I.T. gdy Lebron odejdzie , nie. 

 

Pewnie powstaną tu eseje z porównaniem IT z KI, dlatego nie ma co za bardzo rozwijac tematu, dla mnie osobiście Kyrie jest lepszym graczem w ataku niż Thomas, w obronie podobny poziom, to tylko mój eye test bez cyferek, dla czepiających się. 

 

Boston sra pickami i oddał jeden z nich , robiąc skład być może na finał NBA. Skoro Cavs oddało swoje 3 jedynki , po to żeby Lebron dał im tytuł, czemu Boston wśród tylu wspaniałych lat zbierania picków, nie może oddać 5 miejsca w drafcie 2018 za gracza takiego jak KI. Mogli i oddali. 

 

Mają KI na dwa lata na pewno, a może i na 3 (player op. ) Jeśli Boston oddał swoją największą gwiazdę, to na pewno coś wiedzieli o jego zdrowiu, co ich niepokoiło w kontekście podpisania z nim maxa za rok. Kyrie jest młodszy od IT o 3 lata, kolejny plus w stronę Irvinga. 

 

 

Crowder do Cavs , na pewno na plus w kontekście jednego sezonu, wraz z odejściem króla za rok, zacznie się wielka wyprzedaż w Clevland Cavaliers. 

 

Pisanie, że pick za KI za dużo, uważam za bezsens, Kyrie ma kontrakt na 3 lata, jest młodszy o 3 lata, IT na rok, bez tego picku nie było by w ogóle tematu. 

 

Dla mnie wymiana na + dla Bostonu. 

 

Zakończę to tak "czy Lebron znowu to zrobi za rok" i spuści swój dom do kibla na lata... 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron "znowu to zrobił" ... 

 

Lebron rozpierd... właśnie Clevland dokumentnie. Wszystkie jedynki z draftu (oprócz Lebrona, który za rok stamtąd pewnie ucieknie) nie grają już w Cavs.

No strata Benneta to tragedia. Lebrona za to do pierdla wsadzić powinni. 

Pewnie powstaną tu eseje z porównaniem IT z KI, dlatego nie ma co za bardzo rozwijac tematu, dla mnie osobiście Kyrie jest lepszym graczem w ataku niż Thomas, w obronie podobny poziom, to tylko mój eye test bez cyferek, dla czepiających się. 

Zacząłem odpowiadać bez przeczytania całego posta. Po tym fragmencie widać, że dyskutować kompletnie sensu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge został upokorzony totalnie. Tyle szans, tyle możliwości, tyle picków, by skończyć z Haywardem i Irvingiem, a oddać Bradleya i Thomasa... Ludzie oczekiwali ruchu, który zmiażdży wszystkich w tej lidze, a oni za Irvinga, który i tak był na wylocie, oddali tak wiele. Bezsens.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rappar 

 

Naczytałem się sporo, że z Tobą w ogóle ciężko dyskutować, dla mnie wielkiej straty nie będzie. 

 

Do pierdla powinni go wsadzić, jeśli odejdzie za darmo i zostawi te po przepłacane kontrakty w Cavs, które tak mocno lobbował, żeby zostały podpisane. 

 

Dla mnie po prostu KI to lepszy gracz i takie jest moje zdanie, nikt nie musi mnie żadnymi cyferkami do tego przekonywać, dlatego faktycznie dyskusja z tobą nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge został upokorzony totalnie. Tyle szans, tyle możliwości, tyle picków, by skończyć z Haywardem i Irvingiem, a oddać Bradleya i Thomasa... Ludzie oczekiwali ruchu, który zmiażdży wszystkich w tej lidze, a oni za Irvinga, który i tak był na wylocie oddali tak wiele. 

 

 

To że był na wylocie, nie znaczy że mieli go oddać za paczke fajek, jak trochę wynika z Twojego dramatycznego postu. 

Po drugie co to jest ruch , "który zmiażdży wszystkich w lidze" ? PG13 na rok czasu ??? Czy Buttler na pozycję, na której mają 3 zawodników, w tym jednego świeżo wybranego w drafcie. Totalna krytyka, nic więcej... 

 

Jak wejdą do finału NBA już w tym roku, jestem ciekawy komentarzy krytykujących. 

Jeśli król za rok opuści wschód, to mają kolejne 3/4 finały NBA w kieszeni z tym składem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że był na wylocie, nie znaczy że mieli go oddać za paczke fajek, jak trochę wynika z Twojego dramatycznego postu. 

Po drugie co to jest ruch , "który zmiażdży wszystkich w lidze" ? PG13 na rok czasu ??? Czy Buttler na pozycję, na której mają 3 zawodników, w tym jednego świeżo wybranego w drafcie. Totalna krytyka, nic więcej... 

 

Jak wejdą do finału NBA już w tym roku, jestem ciekawy komentarzy krytykujących. 

Jeśli król za rok opuści wschód, to mają kolejne 3/4 finały NBA w kieszeni z tym składem. 

Takim ruchem byłby Davis lub coś w ten deseń, a teraz bez centra, bez Bradleya, bez Thomasa, za to z Haywardem i Irvingiem na podbój świata mając nieograniczone wręcz możliwości... Żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim ruchem byłby Davis lub coś w ten deseń, a teraz bez centra, bez Bradleya, bez Thomasa, za to z Haywardem i Irvingiem na podbój świata mając nieograniczone wręcz możliwości... Żal.

 

Bez centra, z Bradleyem i Thomasem, stać ich było na 0:4 w 2015 z Cavs , 2:4 w 2016 z Atlantą i  1:4 w 2017 roku znowu  Cavs.

Także nie wiem czego Ci żal ?  

Bo żenadą są te wyniki, jakaś formuła (z IT, Bradleyem się nie sprawdziła) 

Teraz mają szanse na realną walkę z Cavs o finał NBA. A za rok jeśli (do usrania...) król odjedzie, na przejęcie wschodu na lata. 

A.Davis, za wcześnie, temat wróci za rok, jak okaże się że Pels znowu grają o nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, to nie koniec ruchow Cavs, chyba, ze ten Zizic i Crowder maja grac na jakis two way kontraktach. Co tu sie moze szykowac ? Tylko jakis salary dump kogos z dwojki Shump/Frye ?

najdziwniejszy wieczor jaki mialem od dluzszego czasu, patrzysz na ten pakiet i ocb ? jeszcze ten pick nets18 ? wiadomo, moze nie skonczy jako top3, ale k wtf ?

odszczekuje, byl kwas i jak widac wkurwil brass, uwazaja, ze sie przejedzie bez Lebrona, bo kto by oddal wsumie tak kluczowego gracza do rywala z confy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, to nie koniec ruchow Cavs, chyba, ze ten Zizic i Crowder maja grac na jakis two way kontraktach. Co tu sie moze szykowac ? Tylko jakis salary dump kogos z dwojki Shump/Frye ?

najdziwniejszy wieczor jaki mialem od dluzszego czasu, patrzysz na ten pakiet i ocb ? jeszcze ten pick nets18 ? wiadomo, moze nie skonczy jako top3, ale k wtf ?

odszczekuje, byl kwas i jak widac wkurwil brass, uwazaja, ze sie przejedzie bez Lebrona, bo kto by oddal wsumie tak kluczowego gracza do rywala z confy ?

 

Zizic to kontakt 1 rundy więc nie bardzo może być two-way. Crowder też nie może być.

Wydaje mi się, że wypadnie Jose i pewnie Walter.

 

Nie wiem kto pchnął ten deal ze strony Cavs, ale niezła robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron rozpierd... właśnie Clevland dokumentnie. Wszystkie jedynki z draftu (oprócz Lebrona, który za rok stamtąd pewnie ucieknie) nie grają już w Cavs. I to wszystko po to żeby dać jeden tytuł w ciągu 4 lat 

:D

 

To jest dobre. 

 

2/3 drużyn w NBA oddałoby wszystkie swoje picki z ostatnich 30 lat, żeby zdobyć chociaż jedno mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

 

To jest dobre. 

 

2/3 drużyn w NBA oddałoby wszystkie swoje picki z ostatnich 30 lat, żeby zdobyć chociaż jedno mistrzostwo.

 garpax oddali by za to pick3 draft 84........

a poważnie, to jak się już robi mistrzostwo, to robi się tak żeby było następne, robi się atmosferę, dealuje graczy... a nie żeby dawać 

powód na następne części ewakuacji lbj do innego klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 garpax oddali by za to pick3 draft 84........

a poważnie, to jak się już robi mistrzostwo, to robi się tak żeby było następne, robi się atmosferę, dealuje graczy... a nie żeby dawać 

powód na następne części ewakuacji lbj do innego klubu

A Cavs tego nie robi? Zrobili mistrzostwo i szereg finałów. Robią atmosferę, dealują graczy... 

 

Bulls raczej są w tej 1/3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

 

To jest dobre. 

 

2/3 drużyn w NBA oddałoby wszystkie swoje picki z ostatnich 30 lat, żeby zdobyć chociaż jedno mistrzostwo.

 

 

Ok. Tylko zadaj sobie jedno podstawowe pytanie. Jak bedą wyglądały te ruchy kadrowe, (nie płacząc za Benetem) oddanie Wigginsa i KI + kontrakty (Lova, Thompsona, Smitha, Freya, Shumpa + IT na maxie :) ??? ) jeśli Pan Lebron postanowi odejść po raz 2 za darmo .

Jeśli uważasz, że warto było pogrzebać organizację na kolejne 4 lata za cenę mistrzostwa to ok. Ja mam inne zdanie.

Wiem co wyprawiał Dolan dla snu o mistrzostwie z oddawaniem picków, być może dlatego mam traume i takie a nie inne zdanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.