Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za rok są tylko trzy ekipy które moga mieć plus 30 dostępnej gotówki

 

Lakers - 76ers i Bulls

 

Lakers takiej umowy nie dadzą . Phila ma Fultza więc też nierealne. Jedynie Chicago może dać maxa IT ale pytanie czy chcą. Jeśli odpuszczą a właściciele Bulls to skąpcy to IT nie będzie miał wyboru i przyjmie umowę a'la Sap w Denver a może i słabszą

 

IT mógł szantażować Boston . W przypadku Cavs ma znacznie słabsze argumenty

 

Rynku na umowę 30plus dla IT to ja nie widzę ot co. IT nie dostanie dłuższej umowy niż 3 letnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przeciez o to w tym trade'dzie chodzilo, ze Cavs maja assety teraz. Gasol rzucil memphis rekawice, szczebel nizej niz leak o Kyrie ze nie chce grac z Lebronem, but still.

 

ale picku Nets raczej nie dacie za Gasola chyba że z protekcjami

 

no nie wiem czy pakiet Zizic, Osman i jakiś 2nd do tego TT zrobi robotę

 

ale wtedy MEM by musieli mieć też plan co do Conley bo jak blow it up to po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może warto było by się przyjrzeć temu co stało się z Miami w pierwszym roku po odejściu Lebrona i nie tylko skupić się na problemach zdrowotnych Bosha. 

 

Gdyby nie choroba Bosha, to Heat byliby wtedy w playoffs. 

Dragic, Wade, Bosh, szalejący wtedy Whiteside. 

 

.. ale rozumiem co masz na myśli. Odejście LBJa spowodowało spustoszenie w Heat, do tego nietrafione podpisania FA - Granger i McRoberts, wypalenie graczy - Chalmers, Adndersen, Cole i kontuzje. Dodam, że wielkie nadzieje na początku sezonu wiązano wtedy z niejakim Jamesem Ennisem (aktualnie w Griezlies u Fizdalea).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KI u boku LBJa i zbierajacego Love'a/TT to jedno, KI u boku GH i Horforda to sie moze okazac takim graczem, jak to, kiedy minuty siedzial James na lawce a KI zamienial sie wtedy w tego swojego alpha doga. KI absolutnie nikogo nie czyni lepszym, niestety. pamietajcie tez, ze kiedy Cavs zaczynali batalie po pierwszych przegranych finalach, nie bylo widac praktycznie zadnej roznicy, kiedy Irvinga nie bylo przez ponad pol sezonu a gral dziadek Mo/Delly (!) z Shumpem (!) na zmiane. Love tez w tym okresie krecil kosmiczne cyfry. 

zeby byc super od poczatku w Celtics, Kyrie musialby kompletnie zmienic swoja nature/kulture gry, ktora notabene czyni go tak wyjatkowym. 

moj apetyt na poczatek sezonu, przeogromny - i jeszcze smaczek, ze pierwszy mecz w sezonie bedzie z Celtics w naszej hali : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks podobno oferowali za Irvinga Middletona, Brogdona oraz pick w pierwszej rundzie.

 

Gdyby to się im udało, to może nie zgarnęliby nagrody imienia Jamesa Dolana za ten off-season, ale o podium by się otarli.  

 

edyta: podobno Bucks nigdy nie wyszli z taką propozycją. Bądź przeklęty internecie! 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks podobno oferowali za Irvinga Middletona, Brogdona oraz pick w pierwszej rundzie.

 

Gdyby to się im udało, to może nie zgarnęliby nagrody imienia Jamesa Dolana za ten off-season, ale o podium by się otarli.  

 

edyta: podobno Bucks nigdy nie wyszli z taką propozycją. Bądź przeklęty internecie! 

 

albo jestem glupi, albo jestem glupi

nie rozumiem, wytlumaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jestem glupi, albo jestem glupi

nie rozumiem, wytlumaczysz?

 

Zabranie piłki Antkowi to jest zły pomysł, zwłaszcza że oddajesz za Irvinga dwóch fajnych gości, którzy znają swoje miejsce i idealnie pasują do tego co grają w Wisconsin. Nie deprecjonuje jego wartości i TOP ileś tam w lidze, ale pozostawiłbym ten skład w obecnej formie (za wyjątkiem Hensona). 

 

Wiem też, że Bucks czasami brakowało firepowera, i Kyrie zapewniłby im to z palcem w pośladach, ale po prostu cieszę się, że nic z tej wymiany nie wyszło. Tak samo się cieszę, że nie trafił do Knicks za jakiś większy pakiet przyszłych picków i rozumiem Smoka, że nie chciał go pozyskać do Jokica za paczkę młodych graczy. 

 

Więc to może ja jestem głupi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per @stevekylerNBA, Nerlens Noel "turned down a deal worth $17.5M". Working to verify.

 

No ciekawe czy to sie potwierdzi. I ciekawe co ma w głowie Noel

 

Ma w głowie to, że jest to jego jedyna szansa na wyrwanie porządnych pieniędzy od zdesperowanych Mavs i jak nie dostanie teraz, to nie dostanie nigdy. Liga już się prawie pokapowała, że Noel jest cienki jak dupa węża, ale ktoś jeszcze może go przepłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma w głowie to, że jest to jego jedyna szansa na wyrwanie porządnych pieniędzy od zdesperowanych Mavs i jak nie dostanie teraz, to nie dostanie nigdy. Liga już się prawie pokapowała, że Noel jest cienki jak dupa węża, ale ktoś jeszcze może go przepłacić.

Noel nie jest cienki . Ma świetny intynkt w obronie. W ofensywie się nie rozwija praktycznie a martwi zwłaszcza to jak wciąż jest mało efektywny w rolowaniu do kosza i w ścinaniu po linii końcowej

W defensywie ma potencjał byc lżejszą wersję takiego Chandlera czy Jordana tylko w ofensywie jest zaskakująco mało efektywny

Niemniej cienkim bym go nie nazwał

Problemem jest to co on ma w głowie - albo wybujałe ego albo myśli że mamy lato 2016 i każdy rzuca maxami na lewo i prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę to źle napisałem - jest cienki jak na swoje wymagania finansowe - można mieć za niego z 10 Javali McGee. Jest cienki na tle nowoczesnych centrów i już chyba ofensywnie się wiele nie poprawi. No i przede wszystkim jest cienki mentalnie, skoro nic jeszcze nie pokazał, a ma wysokie żądania. Ja rozumiem, że taki Jokic sobie może krzyknąć parę milionów więcej, ale Noel... bez żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noel nie jest wart 17 mln, patrząc na obecny rynek i to jak często dostaję kontuzji. Inna sprawa, że Dallas go potrzebuje, on to wie i chcę wydoić jak najwięcej może. Wolni są jeszcze Len i Plumlee, ale to jednak nie ta półka.

Myślisz, że Len ile chce kasy? Jest młody, na początku miał potencjał, teraz aż tak dobrze nie jest, ale nie jest też tak źle, więc? Nie wiem, czy Dallas nie wyszliby lepiej jakby przechwycili Lena niż dawali duży kontrakt Noelowi. Między nimi jakiejś większej różnicy nie ma. Impact jednego i drugiego gracza na grę jest dość podobny. Nie wiem, ile kasy chce Len, ale jeśli to jest różnica 7-8 mln to warto by było się nad tym zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabranie piłki Antkowi to jest zły pomysł, zwłaszcza że oddajesz za Irvinga dwóch fajnych gości, którzy znają swoje miejsce i idealnie pasują do tego co grają w Wisconsin. Nie deprecjonuje jego wartości i TOP ileś tam w lidze, ale pozostawiłbym ten skład w obecnej formie (za wyjątkiem Hensona). 

 

Wiem też, że Bucks czasami brakowało firepowera, i Kyrie zapewniłby im to z palcem w pośladach, ale po prostu cieszę się, że nic z tej wymiany nie wyszło. Tak samo się cieszę, że nie trafił do Knicks za jakiś większy pakiet przyszłych picków i rozumiem Smoka, że nie chciał go pozyskać do Jokica za paczkę młodych graczy. 

 

Więc to może ja jestem głupi :smile:

 

aha to zupelnie inaczej to rozkminialem, wiec moze dobrze ze zapytalem

myslalem ze Jamesa Dolana nagrode "juz im przyznales" za przedluzenie Snella, a wymiana za Kyriego nieco by im pomogla ale nie na tyle zeby z podium wyskoczyc

 

a tu widze zupelnie inna filozofia, potencjalna wymiana Brogdon + Middleton + pick za Kyriego uwazasz za niepotrzebna

 

to ja Ci powiem ze mam zupelnie odmienne spojrzenie, bo po 1 kim jest k*rwa jakis Brogdon i Middleton to raz, a dwa kiedy masz okazje sciagnac kozaka to po prostu powinienes skorzystac + argument nr 3 jak juz wspomniano wyzej - ballhandlerow nigdy za duzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.