Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Piszemy najwyżej, co naszym zdaniem powinno być dla nich najlepsze. Czy tank i top3 pick jest faktycznie ich celem, do końca nie wiadomo.

 

Kings byli mocno chwaleni za draft oraz talent, jaki udało im się zebrać i niezależnie od długofalowych celów, powinni w lidze letniej wyglądać lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 0-3 w SL ze składem, który posiada czterech gości z rotacji, w tym dwa najlepsze prospecty, to już powód do niepokoju?

 

Pewnie nie.

 

Niemniej, Kings wyglądają słabo.

 

mają pochowane jaja.

 

musi ktoś ich opi*****ić mocno , grają nerwowo , w obronie brak kultury gry . w każdym meczu wydaje mi się, że przeciwnikom bardziej zależy ;-] ale ja akurat na pewno nie jestem obiektywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skal jest jeszcze nierówny. Fox wygląda bardzo dobrze. Hieldowi najzwyczajniej w świecie się nie chce. Pałuje rzuty, spiął dupę jak był mecz na styku i wtedy poprawił nagle shoot selection. Jackson tak średnio, ja mu kariery dobrej nie wróżę, ale who knows. Szkoda mi Papagiannisa.

A czemu uważasz ,że mu się nie chce? Bo ja generalnie uważam go że potwierdza że ogólnie to poza rzutem nie daje nic a nawet ten rzut ma słaby , jeśli rywalom ciut bardziej zależy

 

Jak dla mnie to on i Skal raczej potwierdzają obawy przeddraftowe niż nadzieje po ASG kiedy chyba wszyscy nie traktowali poważnie Sacto więc wyglądali ciut lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli drugoroczniak nie dominuje ligi letniej to nie świadczy to dobrze. A tu masz aż dwa takie przypadki. Hield nawet jakby mu się nie chciało powinien robić lepszą robotę a on wygląda jak ktoś kto ma problem z kreowaniem sobie pozycji.

 

To niby tylko liga letnia ale zarówno Skal jak i Hield wyglądają po prostu słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli drugoroczniak nie dominuje ligi letniej to nie świadczy to dobrze. A tu masz aż dwa takie przypadki. Hield nawet jakby mu się nie chciało powinien robić lepszą robotę a on wygląda jak ktoś kto ma problem z kreowaniem sobie pozycji.

 

To niby tylko liga letnia ale zarówno Skal jak i Hield wyglądają po prostu słabo.

 

Ale było już tak wiele przypadków "dominatorów w SL", którzy potem i tak stali się nikim w NBA, że zarówno z jednej, jak i drugiej strony, nie ma co przywiązywać do SL wielkiej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Skala, mogę tylko ponownie powtórzyć - koleś był nikim w college'u, i gdyby nie hype przed sezonem w NCAA, nie miałby szans na pierwszą rundę, potem nic nie grał w DLeague (14-8 na 50%ts), potem zanotował kilka dobrych występów w NBA z tankującymi zespołami/w blowoutach, teraz znowu gra słabo w Summer League. Nie mówię, że z gościa nic nie będzie, sam jestem ciekaw, obserwuję go odkad trafił do Kentucky, ma fajny skillset, ale czy będzie solidnym starterem to ciężko prognozować na ten moment.

 

A piszę o tym, bo ludzie generalnie zaczęli trochę przeceniać te średnie picki, tak naprawdę statystycznie z 15-30 pickiem prędzej znajdziesz 9-10. kolesia do gry/scruba niż quality startera/allstara - kiedyś nawet to sprawdzałem, a tu hype na ludzi pokroju Zubaca czy innego Zizicia (on akurat będzie dobry) robi się niepokojąco duży.

 

A właśnie Kings maja jeden topowy talent (Fox), dwóch 24-latków (!) z pokazanym w NBA potencjalem na starterów (Hield, WCS, może jeszcze Skal) i całą masę pierwszorundowych picków gdzie połowa pewnie nie dostanie minut w przyszłym sezonie. Dlatego wyglądają dennie w SL.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 


A piszę o tym, bo ludzie generalnie zaczęli trochę przeceniać te średnie picki, tak naprawdę statystycznie z 15-30 pickiem prędzej znajdziesz 9-10. kolesia do gry/scruba niż quality startera/allstara - kiedyś nawet to sprawdzałem, a tu hype na ludzi pokroju Zubaca czy innego Zizicia (on akurat będzie dobry) robi się niepokojąco duży.

 

 

To moze nie jest temat o Celtach ale z ciekawości skąd taka pewność co do Zizica bo w meczach w Salt Lake był fatalny. PRoblemy ze złapaniem piłki. Mimo bloków słabe rim protection. W ofensywie nie ogarniał większości zagrań. Poza zbiórkami to trudno szukać pozytywów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

 

To moze nie jest temat o Celtach ale z ciekawości skąd taka pewność co do Zizica bo w meczach w Salt Lake był fatalny. PRoblemy ze złapaniem piłki. Mimo bloków słabe rim protection. W ofensywie nie ogarniał większości zagrań. Poza zbiórkami to trudno szukać pozytywów

Bo w Europie wyglądał bardzo dobrze na wysokim poziomie. Nie wiem, może ma problemy z aklimatyzacją. Ale w każdym razie Zizić to też dobry przykład, bo jak przeglądałem realGM to niektórzy kibice C's wrzucali go do wyjściowego składu.

 

Był moment, gdzie te draftowe picki traktowano po macoszemu, teraz mamy przesadę w drugą stronę. Tak jak patrzę na roster Kings, to nie wiem gdzie minuty dostaną Grek, Giles czy Richardson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kings na tu i teraz mają mega słaby skład, poza Hillem sami minusowi gracze.

 

wszystko zależy jaki impact będzie miał WSC w tym roku na def i Hield w ataku

jeśli te dwie opcje nie wystrzelą w swoim drugim sezonie to znaczy, że stawianie na nich było porażką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ciężkość gry została przerzucona pod kosz i dużo fajniej to wyglądało, dużo piłek do Skala i Papy

porównując do poprzednich meczów to brak Hielda dużo dało, nie było przytrzymywania i forsowania piłek

Jackson mnie nie przekonuje ,SF nie powinien mieć 0/5 za trzy , SF z Carterem, Temple, Bogdanoviciem wygląda chyba najsłabiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.