Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Buddy Hield jest kontuzjowany, czy on tak na serio z tymi 9ppg na 30%fg w preseason (pisane na 6 minut przed końcem meczu z GSW)?

 

nie jest kontuzjowany ale coś słabo się czuje w tym systemie gdzie ciężar gry jest pod koszem. ciężko z preseason wyciągać wnioski ale pozytywnie zaskoczył temple i mason. wydaje mi się , że temple bardziej pasowałby do s5 niż Hield lepiej broni , gra dużo bez piłki, skuteczniej pali trójkę ;]

niestety nie widzę aby WSC zrobi krok do przodu, w ofensywie nie oczekiwałem fajerwerków ale miał być dominatorem w obronie pod koszem a cały czas brak u niego refleksu ,zaangażowania i czytania w obronie , przeczuwam ,że w trakcie sezonu może wypaść w s5 kosztem Skala ,który w obronie jest słabiutki ale w ofensywie naprawdę ma mega potencjał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy mecz za nami,

 

przegrać z houston po backtoback wielka szkoda tym bardziej bez cp3 . w kings nie grał zach który musi kg spalić .

podoba mi się kultura gry, został stworzony kolektyw a nie zbieranina, nieporozumienia w obronie oraz ataku często wynikały jakby z "zawiech" gdzie gracza zamiast reagować myśleli i wtedy były błędy. jak doszlifują to może być trudny przeciwnik dla każdego.

szkoda , że houston tak łatwo miażdżyło na p'n'r :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrać z houston po backtoback wielka szkoda tym bardziej bez cp3 .

 

Brzmi to trochę tak jakby Kings powinni to wygrać. Rox i Kings to drużyny na różnych etapach rozwoju. Houston ma poważne cele, a Kings mają bardzo młody zespół, który buduje swoją tożsamość.

 

Akurat brak CP3 to nie taki dramat, CP3 najbardziej musi zmienić swój styl gry by wpasować się w zespół.

 

Ten mix młodości z doświadczeniem to może procentować. I przerwanie spirali obłędu z Cousinsem może procentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi Cię to tankowanie? Ja się cieszę! Niech się młodzi ogrywają, za rok kolejny bolek i po kontrakcie Hilla zacznie się run po PO i stawiam, że Kings bez Boogiego zrobią szybciej playoffy niż Boogie z AD :grin:

 

już o tym pisałem. młodzież która dostaje w dupe od początku nie nauczy się wygrywania. na takie podejście brak mi słów. jak jest okazja to się wygrywa a nie pali c***a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś oglądający Kings powie parę słów o Foxie?

 

Dla mnie prezentuje się lepiej niż Ball. Ale Ball to nowa religia z LaVarem jako głównym kapłanem.  Pewnie jak większość rookie w połowie sezonu pierdolnie o ścianę. Generalnie rookie one and done nie powinno się oceniać wcześniej niż po 3 sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś oglądający Kings powie parę słów o Foxie?

 

widzę notuje solidne linijki, a sporo osób wieszczyło mu busta.

 

chłopak ma papiery na granie ale ciężko mi go określić. niby taki john wall ale zdecodywanie robi lepsze postępy jeśli chodzi o rzut bo w ncaa on wyglądał fatalnie , ogólnie ma warunki , świetny pierwszy krok ,wyjście do rzutu mega , trochę jest napaleńcem ale z czasem to jest spokojny starter a może i będzie liderem. lepiej wygląda niż hield który jest fatalny i lepiej wygląda temple czy dzisiaj bogdan.

grałbym w s5 hillem i foxem ewentualnie temple ale joerger uparł się na jacksona

 

 

Kings mają jednego prospekta który może być kimś więcej niż niezłym starterem, więc kogo Wy chcecie uczyć wygrywania?

 

fox ma potencjał na więcej niż starter , cauley stein spokojnie s5 jedynie hield i skal to zagadki .jest tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox ma potencjał na więcej niż starter , cauley stein spokojnie s5 jedynie hield i skal to zagadki .jest tego więcej

zmierzam do tego, że o ile można teoretycnzie formułować tezę, że granie w kiepskim teamie z perspektywy potencjalnego lidera (dajmy na to Foxa) może powodować powstawanie złych nawyków, o tyle to jest jedyny taki gracz w rosterze Kings, bo reszta prospektów Sacramento to będą nieźli starterzy at their best - a, no bez jaj, żeby być solidnym starterem, czytaj 4-5. opcją, czytaj dobrze bronić, zbierać, nie odpierdalać, trafiać open looks i pojechać jakiegoś leszcza 1 vs 1, nie trzeba wielkich pokładów leadershipu. :]

 

ogólnie nie lubię tych argumentów, bo to jest nie do zweryfikowania, zwłaszcza, że wobec 90% najlepszych w ostatnich 15 latach koszykarzy formułowano powszechnie (nawet wobec Duncana, lol) tezy, że nie nadają się na liderów. rookie Harrison Barnes grał świetną serię ze Spurs w playoffach, a Kyrie irving do momentu przyjścia LeBrona był nikim, a w finałach '16 jeden zagrał mega k**** dramatycznie, a drugi zajebiście. i jaki wpływ na ich grę miało, że jeden grał w poważnym teamie od pierwszego meczu w karierze, a drugi po trzech sezonach w parodystycznym teamie? i, jak wyżej, wiadomo, że lepiej grać w dobrym a nie słabym zespole, ale ja po prostu nie wiem czy to ma znaczenie, dla mnie to kwestia indywidualnych predyspozycji, bo przecież zdecydowana większość tych najlepszych prospektów zaczyna w słabych zespołach.

 

i nie mówię o rozwijaniu prospektów (bo to można dobrze robić w słabych sportowo na dany moment organizacjach) a o ''23-59 będzie c***owe dla Foxa, ale 30-52 już lepsze''.

 

a co do Foxa, on będzie bardzo dobrym graczem, ale John Wall (czyli sufit Foxa) jest za słaby na pierwszą opcję na Wschodzie, więc zbudowanie na nim jako liderze zespołu wydaje się na ten moment mało prawdopodobne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.