Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Matthews dużo stracił po Achillesie, gra poniżej 40% z gry, w zasadzie została mu niezła trójka. 

Noel jest IMO na forum mocno przeceniany, nie wiem co takiego pokazał, żeby otrzymać miano startera w dobrej ekipie, WCS jak dostał minuty to wyglądał według mnie lepiej, na pewno ma większy potencjał w ataku. 

 

Dla mnie obaj to rolesi.

WCS jak dostał minuty po ASG robił 13ppg na 54%ts przez 31 minut, Noel robił lepsze cyferki z Ishem w Sixers, ot co większy potencjał. Ale Ty chyba masz słabość do WCS.

 

Zresztą, nie mam zamiaru przekonywać o sile Mavs, jak dla mnie Dallas gdyby mieli jeszcze jednego kolesia pod koszem to wyglądaliby jak normalna, średnia drużyna w NBA, która ma pecha, że jest na Zachodzie, może nie doceniam Lakers i Kings, ale im do tego statusu brakuje znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCS jak dostał minuty po ASG robił 13ppg na 54%ts przez 31 minut, Noel robił lepsze cyferki z Ishem w Sixers, ot co większy potencjał. Ale Ty chyba masz słabość do WCS.

 

A owszem, tak jak i Ty do Noela ;]

 

Ale to już nie są czasy, gdy wszyscy szukają swojego Tysona Chandlera. Teraz w cenie są wszechstronniejsi wysocy z rzutem, gości pokroju Noela można stosunkowo łatwiej znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie są czasy, gdy wszyscy szukają swojego Tysona Chandlera. Teraz w cenie są wszechstronniejsi wysocy z rzutem, gości pokroju Noela można stosunkowo łatwiej znaleźć.

Owszem, dlatego bym go nie przepłacał. Ale to dalej świetny finisher i bardzo dobry, bardzo mobilny obrońca, tacy zawodnicy to dalej pożądany fit na centrze.

 

Co do Kings, bardziej jestem ciekaw szczerze powiedziawszy Skala, koleś słabo grał w college'u, nawet w DLeague się nie wyróżniał sądząc po statystykach, a jak dostał minuty to wyglądał całkiem perspektywicznie - ale do nabijania cyferek w takich zespołach, po ASG chyba trzeba mieć spory dystans. To samo z Hieldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to już nie są czasy, gdy wszyscy szukają swojego Tysona Chandlera. Teraz w cenie są wszechstronniejsi wysocy z rzutem, gości pokroju Noela można stosunkowo łatwiej znaleźć.

 

zaletą Noela jest fakt ze jest na tyle mobilny ze spokojnie może bronić guardów po przekazaniach. To ze nie rzuca to jest niewątpliwy minus, ale przy trenerze pokroju Carlisle spokojnie można to ukryć. W odpowiednim systemie na pewno da rade być porządnym starterem. Kwestia jest jeszcze taka za ile on podpisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewaga Mavericks nad Lakers jest duża. Stary Dirk jest w stanie dać więcej niż młodzi gracze Lakersów, bo on ma w sobie jakość. Do tego Barnes i Noel to konkretna jakość. Może nie pierwszego sortu, ale to jest jakość i to nie ulega dyskusji. Ingram i Ball mają w sobie na razie tylko albo aż potencjał, który czeka na "uaktywnienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na takie cos trafilem (bo SL nie ogladam, bo mnie denerwuje ze i tak to duzego znaczenia nie ma. ostatni raz kiedy ogladalem to Jeremy Lin walczyl jak rowny z rownym z Johnem Wallem a potem i tak musial czekac 1.5 roku zeby dostac jakies minuty i dostal tylko dlatego ze byly kontuje, ale to inna historia...) 

 

https://streamable.com/nb97h

 

Fox juz dowodzi swoimi żołnierzami. Lubie jak lider zespolu chłapie dziobem (jesli tak sie mowi) non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie trochę zawyżyłeś ten zespół.

Dla mnie Clippers to TOP 8 konferencji.

 

Chyba jednak przeceniasz Chrisa Paula. Jak był w LA, to twierdziłeś, że Clippers są bodajże TOP4 na Zachodzie. Odszedł, przyszło za niego mnóstwo solidnych zawodników i się zrobiło marne TOP8? Jeszcze się zdziwisz w tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te wszystkie posty o tym, że Kings sprowadzając weteranów popełniają olbrzymi błąd, bo prawdopodobnie uniemożliwi im to kolejny rok tankowania. Jeżeli prześledzimy historię tej organizacji, to prawie przez 10 lat obierali tę drogę, która koniec końców przynosiła odwrotne od zamierzanych skutki. Jasne, fajnie byłoby przegrać wszystkie mecze w sezonie, dostać pierwszy pick w drafcie i w związku z tym mieć jakieś szansę na superstara w drużynie, ale do tego trzeba mieć ogromnego farta- tym bardziej, że nawet pick w top5 tego nie gwarantuje. Kings w końcu mają młodych zawodników, którzy nie tylko na papierze wyglądają solidnie, weteranów mogących mieć wpływ na te dzieciaki i dobrego trenera. Argumentu, że Hill będzie zabierał Foxowi minuty na parkiecie też nie kupuję- jestem niemalże pewny, że gra i regularne treningi pod okiem doświadczonego zawodnika zrobią z niego lepszego gracza niż seryjne porażki, nawet gdyby miał wtedy grać 10/15 minut więcej.

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te wszystkie posty o tym, że Kings sprowadzając weteranów popełniają olbrzymi błąd, bo prawdopodobnie uniemożliwi im to kolejny rok tankowania. Jeżeli prześledzimy historię tej organizacji, to prawie przez 10 lat obierali tę drogę, która koniec końców przynosiła odwrotne od zamierzanych skutki. Jasne, fajnie byłoby przegrać wszystkie mecze w sezonie, dostać pierwszy pick w drafcie i w związku z tym mieć jakieś szansę na superstara w drużynie, ale do tego trzeba mieć ogromnego farta- tym bardziej, że nawet pick w top5 tego nie gwarantuje. Kings w końcu mają młodych zawodników, którzy nie tylko na papierze wyglądają solidnie, weteranów mogących mieć wpływ na te dzieciaki i dobrego trenera. Argumentu, że Hill będzie zabierał Foxowi minuty na parkiecie też nie kupuję- jestem niemalże pewny, że gra i regularne treningi pod okiem doświadczonego zawodnika zrobią z niego lepszego gracza niż seryjne porażki, nawet gdyby miał wtedy grać 10/15 minut więcej.

widzisz tak naprawde w takich dyskusjach nikt nie ma racji i jest zbyt wiele zmiennych zeby w sumie byla jedna prawda, wszystko kwestia indywidualna taki Lillard jest przykladem ze niektorzy dostaja kierownice na starcie i tego potrzebuja a taki Kawhi ze mozna sie rozwinac pod okiem weteranow. Hill bedzie swietnym mentorem i jest nadal dobrym graczem wiec na bank Fox skorzysta co do tego nie ma watpliwosci ale jak wszedzie czytam ze on po prostu ma takie cechy lidera, jest pewny siebie, agresywny (w dobrym znaczeniu) i lubi dowodzic to osobiscie dalbym mu kluczyki od razu i sciagajac weteranow wlasnie uderzalbym w goscia typu Z-Bo ktory bedzie w szatni i ogolnie mentorem ale nie dubluje sie pozycja na parkiecie. Ale nie ma 1 wlasciwej drogi to tylko kwestia preferencji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam ten temat i wyjsc z podziwu nie moge. Lepszych ruchow Kings zrobic nie mogli, przy takiej dysproporcji talentu szansa, ze w drafcie ekipa z zachodu, ktora nie nazywa sie LAkers dostanie top4 wynosi mniej niz 0 (przy uwzglednieniu cieplych kulek), wiec lepiej obudowac malolatow i nie uczyc ich bilansu 50-300 w 5 lat tak jak to robili w 76ers. A juz odpuscic Hillow tej ligi po to, zeby przeplacic za rok Arizow tej ligi. Dajcie spokoj Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam ten temat i wyjsc z podziwu nie moge. Lepszych ruchow Kings zrobic nie mogli, przy takiej dysproporcji talentu szansa, ze w drafcie ekipa z zachodu, ktora nie nazywa sie LAkers dostanie top4 wynosi mniej niz 0 (przy uwzglednieniu cieplych kulek)

 

Przecież dysproporcja talentu działa na korzyść zachodnich tankerów, bo grają częściej z zachodnimi drużynami.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 0-3 w SL ze składem, który posiada czterech gości z rotacji, w tym dwa najlepsze prospecty, to już powód do niepokoju?

 

Pewnie nie.

 

Niemniej, Kings wyglądają słabo.

 

Oczywiście, że nie. Przecież wałkujemy od dawna, że celem Kings jest wreszcie top3 draftu + rozsądne minuty dla młodych graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.