Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeczytałem tytuł.... pomyślałem o Bojanie Bogdanovicu.

Po chwili przeczytałem, że będzie najlepiej zarabiającym debiutantem ever. I czemu tak wcześnie wyszła informacja na temat ewentualnego kontraktu. Przecież jeszcze nie 1.07.

Lampka się zapaliła... coś nie gra.

Teraz już wiem o kogo chodzi.

A kilka ostatnich fajnych ruchów SAC było,...  a teraz jednym ruchem znów musieli zatrzeć pozytywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hill przy swoich gabarytach spokojnie obok foxa jako sg może grać.. Świetny ruch Kings. Hill dostal 25baniek mniej niż mu jazz proponowało w lutym

A ulubieniec hield ma 3?

Dalej zibo zabierze miejsce młodym podkoazowym.

No nie wiem, rozumiem że musieli dociagnac kasę do progu Ale akurat te pozycje mieli obstawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kompletnie nie rozumiem tego co oni robia, to chyba jakis rodzaj choroby psychicznej od zawsze bo oni nawet np majac DMC caly czas draftowali wysokich. Nie rozumiem pomyslu, ale wybieracie czolowy talent na pozycji ktorej szukacie to oddajcie mu kierownice zwlaszcza ze inna czesc rdzenia druzyny to Hield ktory tez jest mlody. Z bo tez zreszta chyba za pozno bo to moglby byc fajny mentor dla DMC, znaczy nadal bedzie fajnym mentorem ale zawsze pod skrzydla mam wrazenie ze wysocy lubia brac wysokich najbardziej. Co do Hilla to fajnie dla niego bo juz wszyscy sobie PG podobierali a i tak 20 rocznie wyciagnal, fajnie dla zawodnikow ze sa jeszcze organizacje ktore sa tak glupie, a tekst ze i tak musieli kogos wziac bo maja salary tez do mnie nie trafia, jak ktos koniecznie chce wydac $ to juz lepiej zrobic to co 76 i przeplacic ale na rok. Te ruchy Kings troche takie jakby oni chcieli o 8 miejsce w Konfie powalczyc ale to po 1 za wczesnie a po 2 za ciency sa bo Zachod jeszcze mocniejszy niz kiedykolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegłupie ruchy Sacto biorąc pod uwagę, że nie mają picku.

Mają młody skład, mało ograny. Hill może grać obok Foxa i zamiast niego w parze z Buddym. Do tego nie upierdolili się jakoś mocno - ta młodzież i tak potrzebuje czasu.

Jak na Sacto - OK ruchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, może się mylę, ale mają pick 2018 dlatego zupełnie tego nie rozumiem. Wydawało się, że idą prostą drogą tankowania przez rok, ogrywanie młodzieży, zbieranie kasy na 2018 by się wzmocnić, bo w 2019 nie mają picka. A tu takie wtopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings nie mają picku? Czy to nie dopiero w 2019? 

 

Liczyłem, że Fox będzie starterem, ale tak będzie grał za plecami Hilla. Choć znając historię kontuzji tego drugiego to i tak sobie pogra. Ma to jakiś sens.

 

Z-Bo wydaje się kompletnie niepotrzebny patrząc na to, że Kings mają Greka, Skala, Gilesa i WCS i każdy z nich potrzebuje minut.

 

Na PO naturalnie nie ma najmniejszych szans, nawet kiedy młodzi będą kozakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.