Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na razie to tak, że w wyścigu o to, kto będzie szorował ligowe dno po zachodniej stronie USA będą przodowały trzy ekipy: Suns, Kings i Lakers. Kto będzie najsłabszy? Joerger robi drugie Memphis. Kings z Hillem, Carterem i Randolphem trochę doświadczenia mają. Bledsoe z Bookerem będą ciągnąć Słońca. W Lakersach jest Lopez i KCP. Ciężko wyrokować, która z tych ekip na ten moment będzie najsłabsza, ale sprawa o bottom na Zachodzie rozegra się pomiędzy tą trójką. Nie widzę możliwości, by ktoś miał jeszcze dołączyć do tego "zaszczytnego" grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę oglądał Lakers w nowym sezonie. Ciekawy jestem czy naprawdę to będzie ekipa bottom 3, jak dla mnie mogą odpalić. Lopez, jeżeli zostanie dobrze wykorzystany, może bardzo wpłynąć na ich grę. Defensywnie słaby, ale ofensywnie stwarza dużo miejsca ziomkom przez to, że sam dodał trójki do swojego arsenału. Jestem bardzo ciekawy Brooka w nowym, bliskim jego rodzinnych stron otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat czy bardziej temat Pistons, ale czy KCP naprawde potrafi dobrze bronic ? Czy to jest kwestia tego ze jest mlody, atletyczny i stara sie w D (a to przewaznie juz polowa sukcesu - chciec) ?? Bo ja Pistons nie ogladalem calkowicie w ostatnikm sezonie, bo i po co... no i po prostu wszedzie jak mantra jest powtarzane to o jego obronie i ze to sie przyda i tak mysle czy to wszystko prawda czy to poniekad takie zludzenie tylko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat czy bardziej temat Pistons, ale czy KCP naprawde potrafi dobrze bronic ? Czy to jest kwestia tego ze jest mlody, atletyczny i stara sie w D (a to przewaznie juz polowa sukcesu - chciec) ?? Bo ja Pistons nie ogladalem calkowicie w ostatnikm sezonie, bo i po co... no i po prostu wszedzie jak mantra jest powtarzane to o jego obronie i ze to sie przyda i tak mysle czy to wszystko prawda czy to poniekad takie zludzenie tylko ?

Jest trochę racji w tym, co piszesz - jest młody i się stara. Na pewno będzie ulepszeniem miernej do pory defensywy Lakers. Dla niego to będzie przełomowy sezon, równie dobrze może przejąć całą grę Lakers jak i pozostać bezbarwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kentavious

kentavious

kentavious

 

to nie jest najlatwiejsze imie do zapamietania. ale skoro ogarnalem antetokounmpo, z kentaviousem tez sobie jakos poradze.

 

czasami potrzeba troche szczescia ale poki co managment robi dobra robote. jeszcze tylko luol deng... oczywiscie mozna sie ludzic, ze zacznie costam grac ale z tego wszystkiego wole sie poudzic, ze mlodzi zrobia postep.

 

roster wyglada coraz lepiej. na miare mozliwosci. bylismy w dupie a teraz nie dosc, ze finanse wygladaja lepiej to i roster. no i nie zamykamy sobie furtki na przyszly offseason. tak trzymac.

 

idealna przebudowa, to wydraftowanie 2/3 topowych grajkow, rozwoj i dodanie 2 gwiazd na maxach, zanim goscie z draftu wejda w dorosle kontrakty. nie wiem czy nam sie to uda, szkoda, ze w tym roku odpadnie nam wybor w drafcie, bo mozna by spakowac randle'a. pozbyc sie denga, i uzywajac picku sciagnac kogos wartosciowego + dodac kogos z fa...

 

boje sie, ze ten brak picku moze nas slono kosztowac i cofnac nas o 1/2 lata w budowie zespolu.

 

poki co fajnie, ze dodalismy troche talentu do zespolu. mamy wciaz cholernie mlody zespol, wiec pewnie czeka nas kolejny rok przegrywania ale zaczyna to powoli wygladac coraz lepiej.

 

btw. z newsow, nie wiem czy bylo

larry nance jr cale lato cwiczy trojki i podobno juz widac efekty

to samo randle, poza silka, duzo rzuca z dystansu (podobno po sezonie trenerzy nakazali wszystkim walenie trojek)

ingram tez pracowal nad rzutem, nie wszyscy widzieli SL ale zmienil technike rzutu, na efekty pewnie przyjdzie poczekac ale teraz ten rzut wyglada duzo lepiej.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza sprawdzić jak KCP grał pnr jako ballhandler.

 

jak jeździec bez głowy ale robił postępy - nie zostanie nigdy nawet ponadprzeciętnym secondary ballhandlerem ale od biedy coś tam potrafi zrobić prostego

 

ale jego największa zaleta to transition O, pod tym względem z bonzo lolem mogą być fajną parą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do tego jest Randle więc chłopaki mogą zrobić sporo wesołych wyników w stylu 126:125 :smile:

 

no tylko że pope to też znakomity obrońca 1 on 1, zdejmie thoughest assignment z Lola i Clarksona, więc jest szansa że nie będziecie bottom 5 defense jeśli Randle zrobi progres jako rim protector 

 

nie wiem kiedy ostatnio Lakers mieli tak dobrego obrońcę na obwodzie, chyba Kobasa przed kontuzją, może Swaggego w małych przebłyskach

 

no i co ważne kcp ładnie walczy na zasłonach co może nieco zminimalizować szansę wrzucania BroLo na wrotki 

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko że pope to też znakomity obrońca 1 on 1, zdejmie thoughest assignment z Lola i Clarksona, więc jest szansa że nie będziecie bottom 5 defense jeśli Randle zrobi progres jako rim protector

 

nie wiem kiedy ostatnio Lakers mieli tak dobrego obrońcę na obwodzie, chyba Kobasa przed kontuzją, może Swaggego w małych przebłyskach

Randle rim protectorem nigdy nie będzie, bardziej liczę w tym względzie na Lopeza. Powinien być upgradem nad Mozgovem w obronie (w ataku będzie najlepszym graczem Lakers). Sam KCP za bardzo nie pomoże, tym bardziej że Ball póki co tragicznie wygląda w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle rim protectorem nigdy nie będzie, bardziej liczę w tym względzie na Lopeza. Powinien być upgradem nad Mozgovem w obronie (w ataku będzie najlepszym graczem Lakers). Sam KCP za bardzo nie pomoże, tym bardziej że Ball póki co tragicznie wygląda w obronie.

 

wiesz co, mieć na obwodzie lockdownowego obrońcę a nie mieć to jednak spora różnica - wiem co mówię bo pope zabierał zawsze z Jacksona trudniejsze zadania i dzięki temu obrona się trzymała, a jak pope'a nie było to był szwajcarski ser

 

przydałby się wam taki Jordan Bell jeszcze, hehe GSW sobie Draymonda nowego znaleźli a Bulls to idioci [mówię o tym 5x5 wczoraj]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, mieć na obwodzie lockdownowego obrońcę a nie mieć to jednak spora różnica - wiem co mówię bo pope zabierał zawsze z Jacksona trudniejsze zadania i dzięki temu obrona się trzymała, a jak pope'a nie było to był szwajcarski ser

Wiadomo, lepiej mieć dobrego obrońcę niż nie mieć, ale wolałbym mieć dwóch słabych obrońców na obwodzie, ale za to kozaka w obronie pod koszem, jednak wysocy mają większy wpływ na obronę.

 

Poza tym KCP w zaawansowanych statsach wcale na takiego kozaka w obronie nie wygląda, ale jako że nie oglądałem Pistons to póki co wierzę w to co piszesz i mam nadzieję, że KCP to rzeczywiście taki kozak w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, lepiej mieć dobrego obrońcę niż nie mieć, ale wolałbym mieć dwóch słabych obrońców na obwodzie, ale za to kozaka w obronie pod koszem, jednak wysocy mają większy wpływ na obronę.

 

Poza tym KCP w zaawansowanych statsach wcale na takiego kozaka w obronie nie wygląda, ale jako że nie oglądałem Pistons to póki co wierzę w to co piszesz i mam nadzieję, że KCP to rzeczywiście taki kozak w D.

 

adv statsom nie ufam w obronie - jak mam w crunch time Stepha na przeciwko to wolę takiego patbeva, beradleya albo kcp niż gościa z ładnymi rapmami i dfg% 

 

pope to prawdziwy detroit hustle, jedyny gracz obok Harrisa, który nie zawodził w ostatnim sezonie - gdyby nie bradley i galloway na pocieszenie to byłoby mi mega smutno, że odszedł i to jeszcze do starego wroga z LA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adv statsom nie ufam w obronie - jak mam w crunch time Stepha na przeciwko to wolę takiego patbeva, beradleya albo kcp niż gościa z ładnymi rapmami i dfg% 

 

pope to prawdziwy detroit hustle, jedyny gracz obok Harrisa, który nie zawodził w ostatnim sezonie - gdyby nie bradley i galloway na pocieszenie to byłoby mi mega smutno, że odszedł i to jeszcze do starego wroga z LA :tongue:

Bradley jako pocieszenie ok, ale Galloway? :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bradley jako pocieszenie ok, ale Galloway? :playful:

 

dobrze rzuca trójkę i jest adekwatny w obronie - wiadomo, że się nie spalam jakoś mega czy coś, ale dobrze mieć takiego gallowya w rotacji jak się okaże że Jackson jest done [tfutfutfu] 

 

a gdyby był za 5 baniek a nie 7 to bym już się nawet bardzo cieszył - niestety jak zawsze Ron Jeremy sypnął za bardzo hajsem, gdy ne musiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie czaję hype'u na KCP (tzn. średniak jakich wielu, ale może źle identyifkuję nastroje społeczne), ale bardzo dobry ruch Lakers.

 

Mnie bardziej ciekawi, że on wziął chyba ten kontrakt żeby za rok dostać wyższą umowę, a jakoś nie sądzę, żeby na unormowanym rynku ktoś mu dał jakiś gruby kontrakt, większy niż Hardawaya np.

 

Co do Lakers, to może jednak 6-7. pick, i ew. trade up Sixers...? Pewnie dalej marzenie, ale podoba mi się ten ruch z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.