Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

JustRyCole

Wow Rachel said that IT3’s agent just texted her and said, “He’s not coming off the bench.” Ramona stood by her stance. Insists he likely will not start. Rachel said they’d rather have a buyout if he’s not starting.

8 Feb 2018 at 18:51

 

Jeszcze go nie ma w LA a juz sie zaczyna

Niech spierdala...potem sie dziwi ze jest kukulczym zgnilym jajem...Hart do s5 i buyout tego pasozyta, jezeli pick jest tak slabo chroniony to miodzio Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spierdala...potem sie dziwi ze jest kukulczym zgnilym jajem...Hart do s5 i buyout tego pasozyta, jezeli pick jest tak slabo chroniony to miodzio

Ja aż nie mogę uwierzyć jak gigantyczne jest ego Thomasa. Wybór do All-star i pobyt w Bostonie chyba mu coś poprzestawiały w głowie. Gość serio myśli, ze jest superstarem. 

 

Pewnie Lakers go odpuszczą latem i chyba nawet powinni. Kto mu da gruby kontrakt to będzie tego żałował i to bardzo.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aż nie mogę uwierzyć jak gigantyczne jest ego Thomasa. Wybór do All-star i pobyt w Bostonie chyba mu coś poprzestawiały w głowie. Gość serio myśli, ze jest superstarem.

 

Pewnie Lakers go odpuszczą latem i chyba nawet powinni. Kto mu da gruby kontrakt to będzie tego żałował i to bardzo.

“Lonzo is our starting point guard. And that hasn’t changed,” Magic said when asked how him and IT will fit together. “It’s not about starting, it’s about minutes and he’s gonna get a lot of minutes” @NBAonTNT @NBATV @Lakers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziecie wszyscy przepraszać za swoje obraźliwe słowa wobec Thomasa, jak Wam wygra kilka spotkań. Oj będzie tak :rugby:

Wątpię, ale jeśli tak będzie to się nie obraże.

 

Zakładam, że Lakers więcej ruchów nie zrobili i żadnego nowego info nie będzie. Więc w takiej sytuacji przy stretch provision Denga i zatrzymaniu praw do Randle Lakers będą mieli miejsce na dwa maxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dalej ciężko mi uwierzyć w ten deal, bo on jest naprawdę genialny.

 

I wierzę, że ten pick będzie całkiem blisko loterii.

Ja też nie mogę uwierzyć w to, że Lakers wygrali trade deadline:)

 

Do tego biorąc pod uwagę plotki, że podobno chcą zrobić buyout Lopeza oraz aktualną formę Thomasa i Russella to będziesz mógł się przekonać, jak Lakers wyglądaliby, gdyby nie oddali D'Angelo do Nets:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.