Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lopez z Ballem przejmą mecze w PO

nie to zadanie lidera, którym byłby George.

 

Ball, Ingram, Randle, Kuzma. Clarkson czy jeszcze nawet jakiś Lopez to chyba nie wiele gorsza opcja niż za rok Westbrook, 30milionowe zwłoki Melo i Adams( o ile go nie przehandlują by zarobić na utrzymać "wielką" trojce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy z Harta nagle prospekta na lata. Dobry koles(moze) ,8-10  w rotacji. Kuzma też wali w mur od jakiegoś czasu. 

 

SPOKOJNIE

 

ile mozna czytać ze młodzież LAL to, tamto. Jeśli 2 młodych z obecnego składu bedzie znaczyć coś w lidze to juz bedzie ok. Ingram-> Ball. Z reszty peletonu niech uchowa sie jeden. I nikt z kibiców Lakers nie bedzie mogł narzekać

Ale ja się zgadzam. Nie chodziło mi o to, że każdy z tych chłopaków będzie prospektem tylko o to że razem mogą stworzyć bardzo silny zespół.

Z takiej mąki można zrobić naprawdę dobry chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczególności Vince Carter jest bardzo młody :smile:

 

A na poważnie to chyba widzisz tą "minimalną" różnicę.

W lakers jest Ball, Ingram, Randle, Hart, Kuzma.

W Sacto jest może raptem dwóch z podobnym potencjałem.

Randle, Hart i Kuzma to są roczniki 94-95, czyli roczniki Embiida, Gianisa, Porzingisa, Jokića i Townsa. Trudno tu mówić o potencjale, bo to po prostu już gracze rocznikowo 23-24 letni. Mogą być w rotacji na ławce w play-offowych teamach, ale potencjał mają tylko przede wszystkim Ingram i Ball. No i miał jeszcze Russell. 

W Sacramento graczy z potencjałem Ingrama nie ma. Od biedy potencjał Balla ma Fox. 

 

 

and ? jest on Adams i koszulki

 

nie mówiąc o tym, że jak RW zacznie nieskutecznie przejmować grę w PO to te wszystkie wzajemne zachwyty z regular mogą pójśc szybko w zapomnienie zwłaszcza jak wlasciciel postanowi ponegocjować z pg jakąś zniżkę by utrzymac team...

 

on, Adams i koszulki zrobili 47 wygranych w poprzednim sezonie. To tyle, co Lakers między 30 grudnia 2014, a 10 lutego 2017. Nawet sobie nie wyobrażam, jakie byłyby tu zachwyty, jakby Lakers byli aktualnie w sytuacji Thunder:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George wczoraj z Westbrookiem zdjęli skalp z Duranta, więc perspektywa grania z Clarksonem i spółką wydaje się przejściem z liceum do podstawówki w tym momencie dla niego. Ja nie widzę szans na PG13 w Lakers. James wyląduje w Rockets albo podobnej super-opcji dla niego, także pytanie na kogo Lakers spożytkują kasę latem.

 

Wczoraj zdjęli skalp z Warriors, a w poprzednich 4 meczach zbierali z ziemi zęby po starciach z takimi potęgami jak Washington bez Walla, Denver bez Millsapa, Pelicans bez Cousinsa i Lakers bez Balla ;) 

 

W sprawie George'a ciężko jest teraz cokolwiek wyrokować, bo ciągle nie wiemy czego spodziewać się po OKC w PO. Jeżeli wylecą w pierwszej rundzie, to nie wyobrażam sobie zarówno Thunder płacących w przyszłym sezonie gigantyczny podatek jak i samego PG spędzającego kilka następnych lat na uboczu jako druga opcja bez szans na walkę o tytuł.

 

Nie wiem czy PG wyląduje w Los Angeles, ale alternatyw ma naprawdę niewiele i dlatego ten temat będzie wracał tu jak bumerang, a każdy tweet George'a będzie rozkładany na czynniki pierwsze. Nawet jeżeli George miałby tu ostatecznie nie trafić, to w interesie Lakers jest zrobienie wokół siebie szumu :)

 

Nie róbmy z Harta nagle prospekta na lata. Dobry koles(moze) ,8-10  w rotacji. Kuzma też wali w mur od jakiegoś czasu. 

 

A kto robi z Harta prospekta na lata? :)

 

Zrobiło się wokół niego głośno, bo prawdopodobnie Lakersom udało się wyłowić z draftu kolejnego fajnego grajka, który może być fajnym uzupełnieniem za tanie pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale taka prawda, że Ingram to sky is the limit i to akurat było wiadome od początku. Strasznie zaniżana jest jego wartość jako prospekta.

Ja ogólnie zgadzam się, że Ingram jako propect jest niedoceniany, ale chyba Ty też nie doceniasz Porzinginsa dla którego sky is the limit również jak najbardziej, do tego wszedł do NBA z buta i z miejsca już teraz w 3 sezonie ma mega impact, mimo wielu przeszkód w rosterze, organizacji i na ławce trenerskiej(a konkretnie to jak jest prowadzony przez niego atak).

 

Chyba nie lubisz tego Porzinginsa co?Zaczęło się od Russell > Porzingins, teraz Ingram.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zadanie lidera, którym byłby George.

 

Ball, Ingram, Randle, Kuzma. Clarkson czy jeszcze nawet jakiś Lopez to chyba nie wiele gorsza opcja niż za rok Westbrook, 30milionowe zwłoki Melo i Adams( o ile go nie przehandlują by zarobić na utrzymać "wielką" trojce)

George nie jest PO game changerem i z supportem Lakers mógłby maks skończyć na drugiej rundzie. z Westbrookiem ryzyko jest mniejsze i jakiegoś weterana lub role playersów jest znacznie łatwiej dobrać . ja wolałbym romans z Westbrookiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on, Adams i koszulki zrobili 47 wygranych w poprzednim sezonie. To tyle, co Lakers między 30 grudnia 2014, a 10 lutego 2017. Nawet sobie nie wyobrażam, jakie byłyby tu zachwyty, jakby Lakers byli aktualnie w sytuacji Thunder:)

lol a jakie znaczenie w kontekście przyszłorocznych Thunder i Lakers ma to ile meczów jedni i drudzy wygrali w przeszłości?

 

Tak dla zabawy latem Lakers podpisują PG, a Thunder jakiegoś KCP reszta składów taka jak teraz który zespól Twoim zdaniem konczy wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart teraz jest hot, jak będzie miał trochę gorszy okres rzutowo to na pewno trochę inaczej będzie odbierany, ale gosc ma zadatki na dobrego obrońcę, bardzo dobrze zbiera i nie potrzebuje piłki. Na pewno ma potencjał na solidnego rolesa.

 

Pisanie, że Randle może będzie mógł grać z ławki w PO teamie jest idiotyczne, on już teraz mógłby być starterem w zespole grającym w PO.

 

Jestem bardzo ciekawy jak Lakers będą wyglądali po powrocie Balla, teraz wygląda to bardzo fajnie, ale boję się że Ball po kontuzji będzie miał problemu z rzutem przez co pojawi się trochę problemów w ataku. W obronie powinno dalej być w porządku, bo Ball dobrze broni. Ale i tak chyba najważniejsze jest, żeby Hart po powrocie Balla został w S5, a KCP powędrował na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart teraz jest hot, jak będzie miał trochę gorszy okres rzutowo to na pewno trochę inaczej będzie odbierany, ale gosc ma zadatki na dobrego obrońcę, bardzo dobrze zbiera i nie potrzebuje piłki. Na pewno ma potencjał na solidnego rolesa.

 

Jego obecna gra jest potwierdzeniem tego co pokazywał w college'u. A i tak nie zaprezentował jeszcze wszystkiego, bo w Villanova pełnił też rolę kreatora.

 

Hart ma rzut, minięcie, jest świetnym finisherem, zbiera, broni kilka pozycji. Patrzę na gości jak KCP, Bradley, Wes Matthews, którzy od lat są starterami i zastanawiam się, czego Joshowi brakuje w porównaniu z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak prześledziłem ruchy i ogólnie muszą się pozbyć Clarksona, ale nie wiem co z tym kontraktem Denga..?

Jeśli Lakers uderzają po PG to przy utrzymaniu Randla to jest Ball i Ingram, PG lub Ingram by któryś z nich musiał być przesunięty na na dwójkę (SG) i tutaj bardziej widzę w tej roli PG. I tak naprawdę zostaje do obsadzenia rola centra - Lopez - tylko za rozsądną kasę.. Marzyłby mi się Cousins, ale pewnie kasy nie styknie i ta kontuzja .. może nawet pół sezonu bez niego.. 

Ale kurde pomarzyć taka piątka (Ball, George, Ingram, Randle, Cousins) - to spokojnie drużyna na półfinał konferencji, a może i finał konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart ma rzut, minięcie, jest świetnym finisherem, zbiera, broni kilka pozycji. Patrzę na gości jak KCP, Bradley, Wes Matthews, którzy od lat są starterami i zastanawiam się, czego Joshowi brakuje w porównaniu z nimi.

 

Osobistych i doświadczenia :)

 

Nie wiadomo też jak to będzie z samym rzutem, bo na początku sezonu Hart potrafił zapakować pięknego airballa, a teraz pakuje trójki z odejścia w narożniku. Na pewno nie jest tak słaby jak wcześniej, ale wątpię też, żeby obecna forma utrzymała się do końca sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.