Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cavs po wymianach raczej nie wypadną poza top4 na Wschodzie, widzę na nbustuffer że mają czwarty najłatwiejszy terminarz w NBA po meczu z Celtics, klepną jakieś 17-13 i zrobią te 48W.

Wciąż są bez Kevina Love i wciąż muszą się zgrać, a aktualna drużyna z 16 pickiem, czyli Heat ma tylko o 2 wygrane od Cavs mniej.

 

Ostatnio grali z Orlando, które było 3w4 b2b i co odwalili w 2 połowie? W tej chwili nic nie jest niemożliwe.

 

Zwłaszcza, że Clarkson i Nance to nie są jacyś zbawcy mimo niezłej gry dla Lakers w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruuubo, człowieka nie ma parę godzin, a tu taki piękny trade. Pozbyliśmy się Clarksona, dostaliśmy stretch wysokiego. Nance pomimo, że gościa lubię, to nie rozwinął się, a mam wrażenie, że po paru kontuzjach stracił trochę z atletyzmu. Pick to mega bonus, nie spodziewałem się, że uda się zrobić coś takiego. Fajne jest to, że Randle może teraz grać zarówno obok Frye'a jak i Lopeza, bo obaj groża rzutem w przeciwieństwie do Nance'a.

 

Go Lakers Go! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż są bez Kevina Love i wciąż muszą się zgrać, a aktualna drużyna z 16 pickiem, czyli Heat ma tylko o 2 wygrane od Cavs mniej.

 

Ostatnio grali z Orlando, które było 3w4 b2b i co odwalili w 2 połowie? W tej chwili nic nie jest niemożliwe.

 

Zwłaszcza, że Clarkson i Nance to nie są jacyś zbawcy mimo niezłej gry dla Lakers w tym sezonie.

Nope, odbudują się nieco po wymianach, i zaczną grać. Oni mają na 29 meczów tylko 3 razy b2b (Memphis, Hornets, Sixers), 6 razy rywali po b2b, i przede wszystkim: Hawks, Memphis, Nets x2, Lakers, Suns x2, Bulls, Hornets, Pelicans, Mavs, Knicks 2x.

 

Jak ktoś myśli że zrobią z takim terminarzem 12-17, to przykro mi, nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szoku po dzisiejszym transferowym dniu, co za historia z Celtics do Lakers, fajnie to wyglada Kuzma plus Thomson, Ball w tym mi nie pasuje, moze go oddadzą i wezmą LBJ;) swoją droga jak Ingram poczapi jeszcze takich old starów jak Melo to może, LBJ nie bedzie potrzebny...:D mażą mi się finaly Thomson w super formie vs Kyrie, a jeszcze na początku mojego pisania tu na forum wspominałem o LBJ w Lakers vs Kyrie w Celtics i troche była z tego beka, dzis sporo ludzi kmini taką opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może i ja coś napiszę i udam mądrego.

 

Trade bardzo dobry. W sumie dla obu stron. Każdy osiągnął mniej więcej to co chciał. Cavs nieco odmłodzili skład, pozbyli się kwasu. Lakers spuścili niewygodny kontrakt powiększając ilość gotówki na lato i zyskali wybór w I rundzie, z którym mogą wybrać (a pokazują, że ostatnio dobrze im to idzie (Kuzma, Hart, Nance, Clarkson), bądź pohandlować.

 Mówicie, że IT to cancer? Trudno. realnie Lakers o p-o nie walczy. W aspektach czysto sportowych Thomas jednak > Clarkson, ale  ... Zdrowie, psycha itp. Różnie może być. Gdyby jednak się ogarnął, to 10-11 miejsce jest w zasięgu.

Prognozy na kolejny sezon? Lakers w samych umowach gwarantowanych mają 35mln. Salary prognozowane jest na 101mln. Mają jeszcze wybór Cavs - realnie oceniając okolice 22-23 miejsca. Te 35mln to formalnie 5 graczy, a faktycznie 4 (Deng to ten 5). Stretch na Dengu da im maksy dla LBJ i kogoś jeszcze, a bez stretchu na zwykłe maksy. Zatrzymanie Randla to marzenie. Czy realne? Jak James szybko pozbawi nas złudzeń to IMO tak. Po co szukać kogoś jak masz swojego pod bokiem. Cena? Myślę, że koło 12 trzeba by dać. MLE jest na poziomie 8,6, więc mniej nie ma co dawać, ale też licytacje z Mavs bym odpuścił. Ciężko będzie ściągnąć kogokolwiek sensownego. LBJ to trudny temat. Gość ma sporo latek i raczej nie ma ochoty czekać na rozwój młodych. Nie po to idzie z coraz słabszych Cavs, aby trafić do słabszych Lakers. Jego nazwisko jest na tyle marketingowe, że nie potrzebuje jeszcze rynku LA. George? No nie wiem. Fajnie jakby przyszedł, ale nie wierzę w to. Inni? Poszedłbym kontrowersyjnie w budowę zespołu z 1 gwiazdą. A drugą próbował sobie wyhodować. Podpisać George`a, a do niego dorzucić kogoś półkę, dwie niżej - Jordana, czy coś w ten deseń (nie mówię, że ta pozycja). Nie widzę Butlera - w 2019 gość będzie miał koło 30, George podobnie. Wolę postawić na rozwój młodych, niż wieczne liczenie na gwiazdy. Tym bardziej, że PG to tak jakby SF, Butler SF/SG, a Ingram SF, a na PF to najwcześniej za lat 5-6. Więc zamiast na łapu capu łapać cokolwiek - zbudować nieco wolniej. Nie ma co liczyć na bycie potęgą za 2 lata. Ale co ja tam wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare stron temu pisalem, ze jak dla mnie lakers powinni dealowac clarksonem i nance'm, bo:

po 1 maja jakas wartosc a

po 2, siegneli juz swoich sufitow.

 

ja rozumiem, ze wielu jest smutno etc ale prawda jest taka, ze nance przegral walke z randle'm i kuzma o minuty. plan byl taki, ze mial walic 3 i stac sie stretch 4. nie stal sie i nie mam problemu z tym, ze leci do cavs, bo  nie widzialem u niego rozwoju. a jak sie nierozwijasz to sie cofasz. teraz minuty powinien dostac thomas bryant, ktory cholernie na nie zasluguje, jest tez w obwodzie zubac...

 

clarkson, bardzo fajny scorer z lawki ale takich gosci sie podpisuje w kazdej chwili a przy odrobinie szczescia wylawia w drafcie i graja za kontrakty rookies. najwieksza wada clarksona bylo to, ze wybralismy go w 2 rundzie przez co szybko musielismy mu zaplacic spore pieniadze. to sie nie zgrywa czasowo z pozostalymi kontraktami i latem 2018 wiec...

 

juz po dealu d'angelo russella krazyly plotki, ze jezeli lakers nie wcisna komus denga, pozbeda sie clarksona, zeby uzyskac elastycznosc.oni nie tylko uzyskali elastycznosc ale i pozyskali pick od cavs.

 

pelinka z magiciem dostaja ode mnie pozytywna ocene.

na ten sezon, thomas z frye'm stanowia fajne dodatki., przede wszystkim po sezonei spadaja. mam nadzieje, ze thomas zagwarantuje to, ze zespol nie obnizy znaczaco lotow, choc managmenta ma to chybaw dupie. ja tylko mam nadzieje, ze nasz pick nie trafi do celtics...

 

IT ma okazje by sie odbudowac w szybciej grajacych lakers. moze grac spokojnie z 2nd unitem. hart i lonzo to PG, ktorzy moga przejac w defensywie SG rywali a thomas niech sie ugania za jedynkami. jesli zostaniemy w dupie i inny FA nas oleja, mozemy zostawic IT i miec nadzieje, ze wroci do tego co gral w bostonie. przypominam, ze mamy duzo lepsza defensywe od cavs, wiec ma kto te braki IT latac. w najgorszym wypadku odpuszczamy IT i nic sie nie dzieje. co wiecej, moze stanowic fajny asset w postaci s'n't na wypadek gdyby taki Pg czy DMC zdecydowali sie na granie w lakers a ich zespoly doszlyby do wniosku, ze zamiast tracic ich za free moze warto wziac thomasa. a moze wybor padnie na innych grajkow i s'n't pojdzie w ruch??

 

ja osobiscie uwazam, ze celem tego dealu nie bylo pozyskanie IT i klub raczej nie wiaze z nim wiekszych nadziei. owszem, dadza mu szanse ale na te chwile thomas wyglada jak 1/4 tego co bylo w bostonie i to chyba nie jest dobra opcja na przyszlosc. za to ruch daje nam elastycznosc finansowa i dostajemy pick. to jest 2 najwiekszymi zaletami tego dealu.

 

trade deadline na +.

cavs tez zyskuja...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboys2

 

Po co nop czy okc thomas?!?!?!

 

Albo kolo zostanie wykupiony albo bedzie chcial sie pokazac z najlepszej strony i powalczy o 10 baniek na sezon przez 2-3 lata albo lonzo bedzie spokojnie odpoczywal, thomas ogarnie pusty leb i bedzie gral w 60% to co w Bostonie i moze ktos w FA sie na niego nabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szoku po dzisiejszym transferowym dniu, co za historia z Celtics do Lakers, fajnie to wyglada Kuzma plus Thomson, Ball w tym mi nie pasuje, moze go oddadzą i wezmą LBJ;) swoją droga jak Ingram poczapi jeszcze takich old starów jak Melo to może, LBJ nie bedzie potrzebny... :grin: mażą mi się finaly Thomson w super formie vs Kyrie, a jeszcze na początku mojego pisania tu na forum wspominałem o LBJ w Lakers vs Kyrie w Celtics i troche była z tego beka, dzis sporo ludzi kmini taką opcje. 

 

jak rozkminiacie ten post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.