Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ingram jest niesamowity i pisałem o tym już dość dawno. Gdybym miał powiedzieć za kogo z trójki naszych "dwójek" najmocniej trzymałem kciuki i w kogo najbardziej wierzyłem od samego początku to właśnie był to Brandon. Na ten moment jest to mój ulubiony zawodnik Lakers i liczę na wciąż postępujący progress w jego wykonaniu! :)

 

Lonzo to wciąż jedna wielka niewiadoma i mimo wszystko mam nadzieję, że delikatna zmiana rotacji związana z wprowadzeniem go ponownie do składu nie zaburzy zgrania i tego jak chłopaki się teraz prezentują. Kto wie może to sprawi, że wypadniemy jeszcze lepiej niż obecnie a pokazanie się przed końcem sezonu pomoże nam w ewentualnym pozyskaniu All-Stara na lato.

 

Jestem dumny z naszych i z tego jak powoli, małymi kroczkami zmierzamy ku wielkiemu powrotowi LAL do ekip naprawdę liczących się w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle dzisiaj świetnie rozpoczął na mecz. Później oczywiście się zaczeły głupie straty i klapki na oczach ale mimo wszystko daje sobie radę nawet na Chandlerze swoimi koślawcami. Clarkson dzisiaj tragedia rzutowo, miał parę asyst ale patrząc na to co gra Hart to Clarksona można pożegnać bez żalu. Jedynie co to na pewno potrafi sobie wykreować pozycję czego Hart chyba dobrze nie potrafi ale wszystkie mecze, które gra w S5 to wyglądają dobrze. Grałbym nim nawet jako 2 jak Bonzo wróci a KaCaPA wrzucił na ławę jakby Clarkson poleciał. Ingram dzisiaj na zajebistej skuteczności, fakt, że większość pkt to wjazdy ale mając taką przewagę w zasięgu bardzo dobrze, że wykorzystuje to co najbardziej potrafi. Fajnie jakby jeszcze jakiś większy run zwycięstw zrobili do końca sezonu. Wiadomo, że na PO nie ma szans ale wyższa pozycja dałaby chłopakom więcej pewności przed kolejnym sezonem i podniosłaby morale. Tankowanie nic nie da a zwycięstwa tylko nam pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram jest niesamowity i pisałem o tym już dość dawno. Gdybym miał powiedzieć za kogo z trójki naszych "dwójek" najmocniej trzymałem kciuki i w kogo najbardziej wierzyłem od samego początku to właśnie był to Brandon. Na ten moment jest to mój ulubiony zawodnik Lakers i liczę na wciąż postępujący progress w jego wykonaniu! :)

 

Lonzo to wciąż jedna wielka niewiadoma i mimo wszystko mam nadzieję, że delikatna zmiana rotacji związana z wprowadzeniem go ponownie do składu nie zaburzy zgrania i tego jak chłopaki się teraz prezentują. Kto wie może to sprawi, że wypadniemy jeszcze lepiej niż obecnie a pokazanie się przed końcem sezonu pomoże nam w ewentualnym pozyskaniu All-Stara na lato.

 

Jestem dumny z naszych i z tego jak powoli, małymi kroczkami zmierzamy ku wielkiemu powrotowi LAL do ekip naprawdę liczących się w lidze.

Raven - nawet jeżeli powrót Lonzo zaburzy na chwilę zgranie to nie jest to żaden problem.

W końcu chodzi o to żeby zgrywali się właśnie z Nim i to jest w tym momencie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ma Lonzo, ale w grze Lakers widzę zdecydowaną zmianę jeżeli chodzi o przyspieszanie gry w kontrze. To, co robił kiedyś Lonzo, teraz jakby przeszło na wszystkich graczy. Zbiórka i szybki bieg lub podanie pod kosz przeciwnika, zanim ten zdąży ustawić defensywę.

 

 

chciałbyś ;d

 

pragne tylko zauwazyc, ze bylem pierwszy w bandwagonie ingrama!

 

Dupa tam, byłem przed Wami, Ty january stawiales wyzej DLo niż Ingrama, dla mnie Brandon pokazywal od początku największy potencjał z tej dwójki :)

 

Duo Randle + Lopez wygląda co raz lepiej, Brook w D wygląda lepiej niż Larry na 5.

 

http://www.lakersnation.com/lakers-news-lonzo-ball-wont-return-until-pain-subsides-which-may-not-be-until-after-all-star-break/2018/02/07/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+LakersNation+%28Lakers+Nation%29

 

Martwi, że ta kontuzja Lonzo wygląda jak phantom. W sensie nie znamy szczegółów, tylko jakiś niezidentyfikowany ból - bez określonego terminu powrotu.

 

Hart powinien na stałe zostać w S5, dzięki niemu mamy dwóch buldogów na desce w postaci Randle'a i Josha, którzy maskują trochę słabość Lopeza, który bardziej i tak skupia się na boxoucie niz na zbieraniu.

 

W ogóle KCP w obliczu Harta wydaje się być zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kontuzją Porzingisa biorąc pod uwagę jego kiepską sylwetkę nie ma strachu o Ingrama, który jest jeszcze większą chudziną, od tego samego wzrostem, już chudego, Duranta jest lżejszy o 20 kg.

Popracował coś Ingram na siłce?

W chwili debiutu w Lakers Ingram też ważył tylko 86 kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich 3 meczach Lakers grają na jakiejś chorej skuteczności. Hart ma z gry 71% (15/21), a Lopez miota zza łuku na skuteczności 55% (11/20), z czego dzisiaj wszystkie oddane przez niego rzuty to trójki ^^

 

 

Mam nadzieję, że Lakers wytrzymają ciśnienie i nie zrezygnują z Juliusa, bo w tym sezonie zrobił ogromne postępy i idealnie pasuje do tego młodego zespołu. Najpierw sprawdził się jako rezerwowy undersized center, a teraz świetnie współpracuje z Ingramem grając na swojej naturalnej pozycji w s5. Głupio byłoby stracić tak uniwersalnego zawodnika za darmo, łudząc się, że może LeBron zdecyduje się łaskawie spojrzeć na Lakers. Celować w tym roku w George'a i przedłużyć Juliusa za rozsądną kasę :tongue:

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich 3 meczach Lakers grają na jakiejś chorej skuteczności. Hart ma z gry 71% (15/21), a Lopez miota zza łuku na skuteczności 55% (11/20), z czego dzisiaj wszystkie oddane przez niego rzuty to trójki ^^

 

 

Mam nadzieję, że Lakers wytrzymają ciśnienie i nie zrezygnują z Juliusa, bo w tym sezonie zrobił ogromne postępy i idealnie pasuje do tego młodego zespołu. Najpierw sprawdził się jako rezerwowy undersized center, a teraz świetnie współpracuje z Ingramem grając na swojej naturalnej pozycji w s5. Głupio byłoby stracić tak uniwersalnego zawodnika za darmo, łudząc się, że może LeBron zdecyduje się łaskawie spojrzeć na Lakers. Celować w tym roku w George'a i przedłużyć Juliusa za rozsądną kasę :tongue:

George wczoraj z Westbrookiem zdjęli skalp z Duranta, więc perspektywa grania z Clarksonem i spółką wydaje się przejściem z liceum do podstawówki w tym momencie dla niego. Ja nie widzę szans na PG13 w Lakers. James wyląduje w Rockets albo podobnej super-opcji dla niego, także pytanie na kogo Lakers spożytkują kasę latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George wczoraj z Westbrookiem zdjęli skalp z Duranta, więc perspektywa grania z Clarksonem i spółką wydaje się przejściem z liceum do podstawówki w tym momencie dla niego. Ja nie widzę szans na PG13 w Lakers.

a jak duża różnica jest tak naprawdę między Thunder jak wyjąłbyś od nich PG a Lakers ?

 

dodaj do tego jeszcze skomplikowaną sytuację finansową jaką OKC będą mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak duża różnica jest tak naprawdę między Thunder jak wyjąłbyś od nich PG a Lakers ?

 

dodaj do tego jeszcze skomplikowaną sytuację finansową jaką OKC będą mieli

 

Nawet nie będąc fanem Westbrooka, powiem że od gracza tego kalibru jesteście baaardzo daleko. Cholera, nawet wasz najlepszy gracz Randle to nie jest poziom Adamsa. O czym my rozmawiamy? To jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deltacenter

kilogramy ingrama nigdy nie byly probleme, wrecz przeciwnie

 

tu spec w tych kwestiach tim grover:

"That's how they're going to fail in the NBA," Grover says. "[Weight gain should be] a slow process. These are basketball players. These aren't body builders. They move. They perform. They have to perform out there. So they know how their body feels. You can't just pack all this amount of weight on there and expect them to still be able to have the shooting touch and move the same way."

 

a tu link do calego artykulu jeszcze z 1 sezonu

http://www.espn.com/nba/story/_/id/17194156/brandon-ingram-delicate-art-weight-gain

 

to nie jest tak, ze ingram omija silownie. i to nie jest tak,ze wiekszy miesien=wieksza sila. ingram ma bardzo solidne podejscie, warto zobaczyc kto prowadzil o juz w high school, realizuje swoj program treningowy i jesli dobrze pamietam, w LA  mial go kontynuowac, razem ze swoim dietetykiem i trenerem personalnym. zeby wiecej mlodych mialo takie podejscie...

 

co do porownan z thunder,

mysle, ze poki co nie ma czego porownywac i takie sa fakty

 

ale

 

z przyjemnoscia popatrze jak klub poradzi sobie z nadchodzacym latem i kwestiami finansowymi. nie ma opcji zeby utrzymali taki trzon skladu.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George wczoraj z Westbrookiem zdjęli skalp z Duranta, więc perspektywa grania z Clarksonem i spółką wydaje się przejściem z liceum do podstawówki w tym momencie dla niego. Ja nie widzę szans na PG13 w Lakers. James wyląduje w Rockets albo podobnej super-opcji dla niego, także pytanie na kogo Lakers spożytkują kasę latem.

Dajmy juz spokój z tą operą mydlaną, jak PG13 będzie chciał to pójdzie gdzie zechce ;) Co rumorek, co mecz nowa fala haseł, przejdzie czy nie. Ile mozna?

Może czegoś dowiemy się dziś w nocy, może w PO a może po 1.07.2018. Poczekajmy ;)

 

BTW. Obejrzałem kawałek meczu i miałem nieodparte wrażenie, że OKC gra o wszystko, a GSW ma wyje..ne.. nawet tak sobie pomyślałem, że może oni niekoniecznie chcą grac vs Westbrook w 1 rundzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook

and ? jest on Adams i koszulki

 

nie mówiąc o tym, że jak RW zacznie nieskutecznie przejmować grę w PO to te wszystkie wzajemne zachwyty z regular mogą pójśc szybko w zapomnienie zwłaszcza jak wlasciciel postanowi ponegocjować z pg jakąś zniżkę by utrzymac team...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

and ? jest on Adams i koszulki

 

nie mówiąc o tym, że jak RW zacznie nieskutecznie przejmować grę w PO to te wszystkie wzajemne zachwyty z regular mogą pójśc szybko w zapomnienie zwłaszcza jak wlasciciel postanowi ponegocjować z pg jakąś zniżkę by utrzymac team...

Lopez z Ballem przejmą mecze w PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczególności Vince Carter jest bardzo młody :smile:

 

A na poważnie to chyba widzisz tą "minimalną" różnicę.

W lakers jest Ball, Ingram, Randle, Hart, Kuzma.

W Sacto jest może raptem dwóch z podobnym potencjałem.

 

Nie róbmy z Harta nagle prospekta na lata. Dobry koles(moze) ,8-10  w rotacji. Kuzma też wali w mur od jakiegoś czasu. 

 

SPOKOJNIE

 

ile mozna czytać ze młodzież LAL to, tamto. Jeśli 2 młodych z obecnego składu bedzie znaczyć coś w lidze to juz bedzie ok. Ingram-> Ball. Z reszty peletonu niech uchowa sie jeden. I nikt z kibiców Lakers nie bedzie mogł narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.