Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że meczu nie widziałem (sesja is coming to i na forum się tak nie udzielam)..

 

Czy mógłby mi ktoś opisać co tam się stało? Mecz był zacięty przez cały czas, czy była dominacja po jednej ze stron? No i co z końcówka?

 

Za krótkie wyjaśnienie będę bardzo wdzięczny, bo nie znajdę niestety czasu by ten mecz w całości obejrzeć a highlight to tylko highlight..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacięty zwłaszcza w drugiej połowie. Kapitalna 4 kwarta w wykonaniu Kuzmy, który ciągnął w ataku, trafiając seriami czy to z dalekiego dystansu czy też zza łuku. Kyle dołożył także przynajmniej jedną bardzo ważną ofensywną zbiórkę, po której zdobył cenne punkty.

 

Na plus Randle, który fajnie wyglądał w ataku i Clarkson wyraźnie zwyżkujący z formą przed deadlinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są 3-0 w meczach, w których Alex Caruso gra minimum 18 minut:...

 

Chłopak ma olbrzymią wolę walki i zaciętość w grze. Gdy oglądałem mecz z Knicks to miałem wrażenie, że gra w jego wykonaniu wyglada jak żyć albo nie żyć.. Walka na smierć i życie o piłkę.

 

Pozytywny gość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzma ty skubancu!

co tam sie dzialo w 4q?!

 

caly czas sie zastanawiam czy to co pokazuje kuzma to jakis pojedynczy wyskok i wzorem niektorych rookies juz sie nie rozwinie,

czy to dopiero poczatek, chlopak sie rozkreca i za rok/2 bedzie juz tylko lepszy? ta lekkosc punktowania jest niesamowita...

 

szkoda tej serii porazek, bo moze faktycznie powalczyliby o playoffs i ojciec lonzo zasmialby sie wszystkim w twarz:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Kuzma w 4Q pokazał.

 

Shot selection w stylu Kobego, ale cholera Kyle bierze gałę w łape nie zastanawia się i robi robotę.

Footwork - Kobesque

Behind the back passy - Kobesque

 

Jaram się tym chłopakiem strasznie, mam wrażenie, że jako jedyny w tej ekipie ma jaja i to coś, co sprawia, że inni gracze oddają mu piłkę bez wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, że w końcu te 4 kwarty są nasze.

Że potrafimy tak jak wczoraj (mimo problemów z osobistymi) przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Że potrafimy docisnąć i odjechać przeciwnikowi jak Knicks czy Pacers.

To są naprawdę ogromne zmiany w stosunku do tego co było.

I choć problemów jest ciągle cała masa to wszystko powoli zmierza w dobrym kierunku.

 

Oby tylko władze NBA nie zaczęły drążyć tematu w związku z tym co napisał January bo jedyne czego Lakersom teraz potrzeba to zakaz transferów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana sezonu, a tu od wczoraj raptem kilka postów? 

 

Panowie, poprawcie się. Dobrze, że jest Big Game James:

 

 

Co do meczu - Randle zgwałcił Horforda w trzeciej kwarcie, w czwartej Kuzma zgwałcił cały Boston. A ja chyba założę fanpage "Czytam forum Celtics na realgm dla beki". Chłopaki mają osobny temat dotyczący picku Lakers i tak przeżywają, że po każdym zwycięstwie LA chcą popełnić zbiorowe samobójstwo. Najlepsze, że nikt w ogóle nie bierze pod uwagę tego, że zespoły z dołu tabeli będą pod koniec sezonu tankować, za to wierzą, że Lakers oddadzą Randle'a z Clarksonem za darmo i zjadą na dno tabeli. No cóż, czas pokaże. :smile:

 

Po wczorajszym meczu prawie zrobiło mi się ich żal.

 

wait...

 

Nie, jednak nie. 

 

PS. Warto utrwalić - czwarta kwarta w wykonaniu Kuzmy:

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybliżycie?

Ja przyblize.George nigdzie sie nie wybiera.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/22205131/paul-george-says-russell-westbrook-all-star-game-support-makes-future-decision-easier

 

+wielokrotne komentarze mowiace ze bylby glupi odchodzac z contendera, ze w LA moze pograc na zakonczenie kariery.Byla taka jego wypowiedz w tym sezonie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyblize.George nigdzie sie nie wybiera.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/22205131/paul-george-says-russell-westbrook-all-star-game-support-makes-future-decision-easier

 

+wielokrotne komentarze mowiace ze bylby glupi odchodzac z contendera, ze w LA moze pograc na zakonczenie kariery.Byla taka jego wypowiedz w tym sezonie.

 

Fajnie, tylko ciekawe co zrobi, gdy Thunder nie zaoferują mu maksa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mettaworldpeace37 Paul George Should Be An All-Star. Simply Put, if @ygtrece was a Laker, he’d be a Top Vote Getter in the All-Star Game. Oh Well, Next Year, Purple and Gold is a Color for you #ComeHome #AllStar #LakeShow #PurpleandGold(@samdreyerr )

 

Już usunięte z instagramu, ale w sieci zostało.

MWP jest członkiem sztabu.

Za Artesta to mogą ukarać South Bay Lakers(LA D-Fenders),a nie LA Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Thunder wylecą w 1 rundzie ;-)
Zobaczymy jak awansują do PO :) Taki dobry okres gry całej 4 (z Adamsem) może nie trwać długo.

Ich szczęście że na zachodzie UTA, MEM i LAC rozwalone kontuzjami nie grają na miarę oczekiwań, a o PO realnie walczy 9 ekip. Te 5-0 w ost meczach (z CHA, LAL, BKN, SAC i będącymi w dołku Cavs) zamydla ocenę i nie do końca oddaje ich siłę. Chwilę wcześniej z MIN czy POR (o PHO nie wspominając) mieli 0-3... dajmy im czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.