Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Ntilikina kontuzjował się na pierwszym treningu?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Podobno nic poważnego i w Summer League wystąpi, chociaż będzie miał ograniczane minuty. Swoją droga zabawne, że Knicks opuścili Smitha przez kolano, a tu Ntilikina kontuzjował kolano na pierwszym treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy możliwy wybór, poza Darkiem.

przynajmniej rzuca 3, broni i podaje

Tych trzech naraz funkcji u s5 pg nie widziałem w knicks od czasow.... Ja nie wiem Kidda? Ale on chyba nie bronił...

Może Billups?

 

Jak dla mnie całkiem nieźle jak na Nix

Albo idziemy w młodzież albo w 8-10 miejsce.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Jak zawsze to drugie A skończy się 11 miejscem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mityczna obrona Teagua to jedna z tych rzeczy, które zawsze się będą pojawiać, a tak naprawdę nigdy nie był jakimś wybitnym obrońcą.

 

Trójka w karierze na poziomie 35% też jakby dupy nie urywa.

35 dla Pg? Brzmi bardzo sexi

W obronie wymagam by nie był wiatrakiem i nie odpuszczal. That's it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga zabawne, że Knicks opuścili Smitha przez kolano, a tu Ntilikina kontuzjował kolano na pierwszym treningu.

 

Yyyy Smith nie pasował do trójkątnych założeń, a nie z powodu kontuzji kolana której nabawił się dawno temu. 

 

Plotka o Jeffie pomyka sobie od wczoraj, ale lepiej on niż Rose.

 

Ale najlepsze z tego wszystkiego jest to: 

 

Sources: So far, departure of Phil Jackson hasn't changed MSG's mindset on Carmelo Anthony's eventual exit. Knicks want trade, not buyout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wasz Ntilikina czy jak to się tam pisze ma mieć podobno MRI pod kątem sprawdzenia ACL. Tak przynajmniej donoszą płotki na hamerykańskich forach.

 

Nie mniej nic poważnego, coś bardziej jak Durant jak mu Zaza na nodze wylądował.

 

Choć kto wie? Może to duch Hinkiego już zaczął się unosić nad wielkim jabłkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wasz Ntilikina czy jak to się tam pisze ma mieć podobno MRI pod kątem sprawdzenia ACL. Tak przynajmniej donoszą płotki na hamerykańskich forach.

 

Nie mniej nic poważnego, coś bardziej jak Durant jak mu Zaza na nodze wylądował.

 

Choć kto wie? Może to duch Hinkiego już zaczął się unosić nad wielkim jabłkiem? 

 

Frank Ntilikina said he bumped knees during his last game in France. Just knee soreness. Nothing major.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.