Skocz do zawartości

[East 2nd Round] Boston Celtics [1] - Washington Wizards [4]


ptak

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra i w ilu meczach?



Rekomendowane odpowiedzi

 typuję 6-4 dla WAS.

 

 

To się jeszcze nagrają, hoho ;))

 

 

 

Szkoda tylko, że znowu w tej serii mamy 3 dniową przerwę bo już przebieram nóżkami ;-)

 

Ja również nie mogę się doczekać g5. Wydaje mi się, że ta seria może się podobać każdemu, niezależnie od tego, czy jest się kibicem Celtics, Wizards, czy ogólnie, fanem koszykówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta seria może się podobać każdemu, niezależnie od tego, czy jest się kibicem Celtics, Wizards, czy ogólnie, fanem koszykówki.

Oj raczej jest zupełnie na odwrót - ta seria mało kogo interesuje poza największymi fanami obu ekip + kilku maruderów, którzy mienią się fanami Marcina. Cała reszta tylko narzeka, że wschód to gówno i że Lebron ich zniszczy. Jarają się natomiast jednostronnymi seriami Cavs oraz GSW, tudzież blowoutami w Teksasie.

 

Człowiek to jednak dziwna bestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no obejrzałem pierwszy mecz PO na wschodzie od fhoooj dawna i jestem zasmucony i rozczarowany

Dobrze że Jasiek Ściana grał, bo inaczej to bym żałował przez kolejny miesiąc tak straconej godziny z życia. A tak to jutro, najpóżniej pojutrze zapomnę o sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczym do końca tej serii i ewentualnie przeciw Cavs z czego Wizards są zrobieni, tbh to jest od dłuższego czasu zespół o zachodnim poziomie talentu, z legit koniem pociągowym i 2nd tier superstarem w osobie Walla, który powinien być drugą siłą na wschodzie, a jakoś się przebić nie mogą.

 

Widzę tu potencjalny storyline, w którym Wizards klepią Cavsów, potem upset wszech czasów w finałach z Warriors z 1-3 do 4-3 i wtedy KD musi przyjść w lecie jako FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt poziom wschodu jest żałosny, zachodu oprócz GSW zresztą też, tylko Warriors trzymają poziom w tej lidze. Po prostu the team. Tylko dla Warriors oglądam NBA, na resztę patałachów szkoda czasu.

 

Dokładnie tak jak ja. W nogę oglądam tylko Legię...tfu znaczy się Real, w Formule patrzę tylko na Vettela, a w skokach na Małysza. Na resztę patałachów szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu potencjalny storyline, w którym Wizards klepią Cavsów, potem upset wszech czasów w finałach z Warriors z 1-3 do 4-3 i wtedy KD musi przyjść w lecie jako FA.

 

.... żeby za rok w jaja obskoczyć w finale od Draymonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczym do końca tej serii i ewentualnie przeciw Cavs z czego Wizards są zrobieni, tbh to jest od dłuższego czasu zespół o zachodnim poziomie talentu, z legit koniem pociągowym i 2nd tier superstarem w osobie Walla, który powinien być drugą siłą na wschodzie, a jakoś się przebić nie mogą.

 

Widzę tu potencjalny storyline, w którym Wizards klepią Cavsów, potem upset wszech czasów w finałach z Warriors z 1-3 do 4-3 i wtedy KD musi przyjść w lecie jako FA.

I jeszcze Gortat MVP finałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy można to nazwać wsadem.

A ledwo się przy tym wybił. Gdyby chciał, zrobiłby go. Czemu nie robił? Może chciał się reklamować jako white man, who cant jump? 

Albo uważał to za nietechniczne zagranie i się brzydził? Albo chciał trollować ludzi na forach by się nad tym głowili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.