Skocz do zawartości

[East 2nd Round] Boston Celtics [1] - Washington Wizards [4]


ptak

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra i w ilu meczach?



Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu Hawks. Nie wiem czy muszę dodawać od kogo przyjęli ten oklep.

 

A no racja, no i znowu główni aktorzy ci sami, jest Horford, jest Bronek, no to chyba słabo, może Isaiah i ławka wyciągną z tyłka jedno W ale to chyba maks na co ich stać, jak seria będzie trwałą więcej niż 5 gier to się zdziwię mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 półfinały konfy dwa rozstrzygnięto zdecydowaną przewagą talentu, a kolejne dwa przewagą na ławce rezerwowej. O ile w przypadku Rakiet i Spurt to tylko (i aż) lata świetlne Popa nad MDA, tak tutaj ławka rozumiana dwojako - po pierwsze Stevens przechytrzył Brooksa, co było do przewidzenia. I ławka Czarodziejów dostała w dupę od ławki Celtów, co też było do przewidzenia. Brooks musiał zdawać sobie sprawę z przewag po stronie Celtów w tym zakresie, ale nie zdołał ich zniwelować. I co gorsza to nawet pomysłu na to nie miał. OKC bis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford mnie zdziwił, bo myślałem, że jednak w PO nie będzie się wyróżniał, a tymczasem był naprawdę świetny. Tylko mógłby ciut wiecej zbierać, ale na to pewnie nie ma co liczyć już. ;)

 

Game 7 świetny, w pewnym momencie myślałem, że Celtics nie dadzą rady, ale obudził się Thomas, a potem... Olynyk! :D Nie wierzyłem własnym oczom jak raz po raz karał Wizz, którzy zostawiali go całkiem pustego. Mecz życia i to w g7. Jak to ktoś już napisał - będzie miał co opowiadać wnukom.

 

No to teraz LBJ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na szybko: Blazers jako backup Nurkica, do Wiz Meyers Leonard i dwa najniższe z trzech tegorocznych picków Blazers

 

nie wiem czy dwa picki to nie za dużo ale Lenard to w sumie negatyw chyba

 

a w PTB Gortat mógłby poszaleć z nielegalnymi zasłonami mając taki backcourt

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford mnie zdziwił, bo myślałem, że jednak w PO nie będzie się wyróżniał, a tymczasem był naprawdę świetny. Tylko mógłby ciut wiecej zbierać, ale na to pewnie nie ma co liczyć już. ;)

 

 

na to nie ma co liczyc, bo to nie do konca od niego zalezy

jasne, nigdy nie byl typem reboundera swietnego, bo mu brakuje centymetrow do tego, on mimo wszystko jest bardziej 4 niz 5 (chociaz w obecnym NBA przeciwko 75% druzyn grajac jako C nic nie traci druzyna)

 

ale nie od niego to zalezy w duzej mierze bo jak atakuja to on wrecz nie ma prawa byc w pomalowanym, jego rola w ataku to tez rozciaganie obrony jak najbardziej nie tylko aby grozic rzutem, ale tez zeby zrobic miejsce pod koszem pod wjazdy Thomasa

 

wiec tutaj chodzi o system i role, czasem zawodnicy typu Roy Hibbert mieli malo zbiorek na rzecz tego ze w pomalowanym byli ale ich zadaniem bylo przede wszystkim zastawienie rywala i uniemozliwienie mu zbierania niz zebranie samemu i z tego tytulu znikaly z linijki 3-4 zbiorki i 6 zbiorek od centra wyglada slabo w porownaniu do 9-10 ktore juz sa bardzo przyjemne, tak smao tutaj Horford na rzecz robienia miejsca pod koszem na wjazdy traci w tej dziedzinie, a wiec kiedy dodamy do tego fakt ze w obronie pod koszem tez nie dominuje miedzy innymi przez warunki fizyczne wychodzi na to ze on po prostu nie moze zbierac dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla celtics.

szkoda mi cholernie wizards, bo to bedzie oznaczalo trzesienie ziemi. nie bardzo maja czym dealowac na pozyciach 1-4 wiec pewnie poleci gortat, ktory ma w miare fajna wartosc a beda szukali jakiegos centra, ktory bedzie walil trojki.

 

szkoda, bo po cichu liczylem, ze wizards beda w stanie powalczyc cavs. prawda jest jednak taka, ze nie byliby w stanie powalczyc z cavs, wiec... moze to i lepiej ze szybciej odpadli i bedzie trzesienie ziemi bo byc moze beda to dobre zmiany, ktore poprowadza ich wyzej. choc ja na miejscu gm'a nie robilbym ruchu do konca grudnia. wstrzymalbym sie i zobaczyl jak chlopaki sie rozwina, moze uzupelnil troche sklad. nie chcialbym, by dealowali gortatem, bo gosc pasuje do tej druzyny. jako back up c bylby idealny. zreszta taka role chcieli mu dac, tylko nie przewidzieli kontuzji mahnimiego i tego, ze bedzie tak ssal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wiz spróbują z MG zrobić backup C, to Marcin zrobi taką gównoburzę, że ci go w końcu dla świętego spokoju oddadzą.

Tylko gdzie Marcin miałby inną(lepszą) rolę niż w obecnych Wizards(bo wynika z tych cytowanych tweetów, że o to chodzi)?

Niewiem i nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gorszy C w drużynach PO niż Mahnimi? gościu jest tragiczny.........

któyś mecz z rzędu psuje praktycznie wszystko co robi

 

ogólnie szkoda Wiz bo Beal i Wall grali fajną serię i ciągnęli ten wózek

Porter się fajnie rozwija i pewnie będzie trzeba go przepłacić by został w DC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym, by dealowali gortatem, bo gosc pasuje do tej druzyny. jako back up c bylby idealny. zreszta taka role chcieli mu dac, tylko nie przewidzieli kontuzji mahnimiego i tego, ze bedzie tak ssal.

 

Ciekawe czemu chcieli dać Gortata na ławkę po sezonie w którym miał 41DD, a średnie 13,5pkt i 9,9zb? Natomiast Mahinmi 9,2pkt i 7,1zb.

 

Niestety Marcin dość mocno zardzewiał pod koniec sezonu. W playoffach także nie błyszczał. Widać, że dużo grzania ławy (jak wrócił Mahinmi) to dla niego nowa sytuacja, z którą sobie nie radzi psychicznie.

 

Nigdy nie widziałem chemii między nim a Wallem o której tak się rozwodzą komentatorzy. Wall traktował go zawsze jako stawiacza zasłon lub spychacza do torowania drogi pod kosz. Beal zapatrzony w swoje ego Gortata nie zauważał nawet gdy rzucał open looki po idealnych zasłonach Marcina.

Śmiało więc może z Waszyngtonu uciekać.

 

Chciałbym aby trafił do któregoś z zespołów walczących w playoffach, byłby wzmocnieniem ławki w GSW czy Cavs.

 

Skończy się to jednak pozostaniem w czarodziejach i powolnym zjazdem na ławkę i końcem kariery za dwa lata :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.